TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Lorena Rohas/Lorena Rojas


Lorena Rohas/Lorena Rojas

Сообщений 1 страница 20 из 124

1

Cilvēki, juš taču esat aizmirsuši lorenu Rojas! Vai tiešām viņu tik viegli ir aizmirst? Izabellu Arojo no "Mīlēt, mirt un atgriezties"? Visvairāk informācijas par Lorenu(ja kāds grib) var atrast viņas oficiālajā forumā - foro.lorenarojas.es
http://i17.tinypic.com/669280p.jpg
http://i13.tinypic.com/4vnkeiw.jpg

0

2

http://cd1.eju.tv/wp-content/uploads/2013/04/lorena-rojas.jpg
Name: Seydi Lorena Rojas González
Date of Birth: February 10
Date of Death: February 17, 2015
City: Mexico D.F.
Country: Mexico
Siblings: sister Mayra Rojas, actress
Marital status: married
Height: 167 cm
Occupation: actress, singer
FILMOGRAPHY:
"Demente criminal" (2014) .... Verónica García
"Rosario" (2012-2013) .... Priscila Pavón
"Entre el Amor y el Deseo" (2010) .... Claudia Fontana
"Pecados ajenos" (2007-2008) .... Natalia Ruiz Mercenario
"Cuerpo del Deseo, El" (2005) Telenovela .... Isabel Arroyo
"Zapata" (2004) TV Series
"Ladrón de corazones" (2003) Telenovela .... Verónica Vega
"Como en el cine" (2001) Telenovela .... Isabel Montero
"Lo que callamos las mujeres" (2001) TV Series .... Diana (episode "La rival en casa")
Corazones rotos aka Broken Hearts (2001) Movie
"El Candidato" (1999) Telenovela .... Beatriz Manrique
"Catalina y Sebastián" (1999) Telenovela
"Azul tequila" (1998) Telenovela .... Catalina
"Tentaciones" (1998) Telenovela .... Julia Muñóz
"Alma no tiene color, El" (1997) Telenovela .... Ana Luisa Roldán
Quebradita, La (1997) Movie .... Rita
"Canción de amor" (1996) Telenovela .... Ana
"Bajo un mismo rostro" (1995) Telenovela .... Carolina
Morena (1994) Movie .... Daniela
"Buscando el paraíso" (1993) Telenovela .... Lolita
"Baila conmigo" (1992) Telenovela
Más que alcanzar una estrella (1992) Movie .... Bonita
"Alcanzar una estrella II" (1991) Telenovela .... Sara
"Alcanzar una estrella" (1990) Telenovela .... Sara

Отредактировано mmaarriiaa (16.06.2007 22:56)

0

3

taisu Lorefanu saietu 30. jūnijā. ja kāds no šejieniešiem ir ieinteresēts - sūtiet man ziņas.

0

4

:rofl: esmu ar kajam ieienteresanta(palidzešu ja vajag)

0

5

woooooowww - kur, kad??? :D Kas par dienu vispār tā sanāk? Bet nu jā - ieinteresēta esmu. :D

0

6

HuLiA написал(а):

esmu ar kajam ieienteresanta(palidzešu ja vajag)

vislabākais būtu, ja tu vnk sastādītu mums kompāniju :D

Paloma написал(а):

woooooowww - kur, kad???  Kas par dienu vispār tā sanāk? Bet nu jā - ieinteresēta esmu.

30. jūnijā, pie manis ar teltīm. tā ir sestdiena. alkoholu ieteiktu tikai pēc 23:00, lai vecāki nemana...

0

7

Cik cil'veku plānojas?? Oooj.. nu nezinu vai es varētu tikt.. Šaubos gan, ka mani tā laistu pa nakti ie var teikt sveša cilvēka.. :( Precīzāk - točna nelaistu.. :(

0

8

pagaidām tikai trīs! izskatās, ka visi no manis baidās  :cray:

0

9

Nu.. saproti... tas ir pēc nedēļas.. es šodien esmu tā teitk ar tevi iepazinusies.. jau tāpat vien satikties būtu jautājums.. nu tas vēl ok - to sarunātu. Bet braukt ar teltīm, pa nakti.. Mna neļaus...  :cray:  varēja izdomāt vienkārši pa dienu tikšanos kaut kur.. :/

0

10

chocho, tās ir divas nedēļas!

0

11

Oooj. ok.. 2 nedēlas. :D nu bet tik un tāāāā... Zinu cik šaubīga mana mamma bija pret manu un aNgeL tikšanos pēc vairāk kā pusgada mūsu sarakstes!!! Un pēc 2 nedēļām... Nju sorry... :(

0

12

Paloma написал(а):

vairāk kā pusgada mūsu sarakstes!!!

Nu jā... Man mamma arī noteikti izturētos tā pat - vecmodīga ir viņa... Lai gan ar viņu reizēm ir kā ar bitēm...  ;)
Un vispār mani urdz tāds jautājums par tavu un angel draudzību. Kā jūs īsti iepazināties? Internetā? Tad jau nebija šis forums... Ceru, ka nliekos pārāk uzbāzīga...  :blush2:  :blush2:  :blush2:

0

13

Man Lorena ļoti patīk!!!Gribētu jau ļoti tikt bet  diemžēl nesanāks jo man tam laikam ir citi plāni!!!!!!!

0

14

njā, bet tieši tāpēc jau es šito pasākumu rīkoju - lai iepazītos ar citiem Lorefaniem :D

0

15

Ceru aNgeL neļaunosies ja pastāstīūs.. :D iepazināmies apmēram pirms diviem gadiem (tikai??? :O ) caur viņas izveidoto Anita no te rajes forumu. Tagd jau tas sen ir aizmirsts, bet pēc tā sekoja dažas sms, pēc tam Zelta zivs akcija par 1 santīmu un "Pamāte", ziemas brīvlaiks... Un tā arvien vairāk un vairāk.. Un pagājusī vasara.. El cuerpo del deseo.. Un toxic bezmaksas sms.. :D un viss.. Hermanas de corazones para siempre.. :) nu tas tā īsumā.. :)

0

16

Ohhhh....!  :give_heart:  :give_heart:  :give_heart: Tik jauki!
Paldies - mana ziņkārība ir apmierināta. :boast:  Un tagad mani pārņēma tādas pacilātas noskaņas un prieks. Patiess prieks par jums...  :blush2:

0

17

danna написал(а):

Ohhhh....!       Tik jauki!
Paldies - mana ziņkārība ir apmierināta.   Un tagad mani pārņēma tādas pacilātas noskaņas un prieks. Patiess prieks par jums...

:blush2:  jauki....  :boast:  Nu - es arī nebeidzu priecāties, ka mēs viena otrai esam!!! :) tikai - mjā.. Rīga un Daugavpils... Aiiii, nu es tak līdz piketdienas vakaram neidzīvošu runājot par mums!! :D

0

18

Paloma написал(а):

Aiiii, nu es tak līdz piketdienas vakaram neidzīvošu runājot par mums!!

Nu tad es tevi nemocīšu vairāk...  :blush2:  :blush2:  :blush2:

0

19

;) nekas.. moki droši. :P  :heart:

0

20

oi 30 es braucu uz rīgu :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Lorena Rohas/Lorena Rojas