TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Atra palidziba/ ER (Emergency Room)


Atra palidziba/ ER (Emergency Room)

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Nezinu gan, bet varētu būt tāpēc, ka Kārtera atveidotājs vēlējās vairāk pavadīt laiku ar ģimeni ( viņam ir sieva un bērni), pievērsties kino nevis tv. Veidotājiem bija jāizmaina sižets. Bet, cik asīju, tad ir varbūtība, ka viņš atgriezīsies uz pāris sērijām 14. sezonā ( kura sāksies šoruden)

0

22

Cerams ka ta a to kaut ka bija pierasts , ka vins bija shaja seriala! Bet vispar tas ir tiri interesants sizeta paversiens, ka Ebija un Luka tomer abi ir kopa!

0

23

Es nekad neesmu bijusi īpaša Luka/Ebijas atbalstītāja, bet tas varbūt tāpēc, ka esmu redzējusi tikai līdz 9. sezonai sērijas. Lasīju, ka šis pāris vēlāk kļūst tiešām interesants.

ER 14. sezonas treileris

0

24

Es ar neesmu redzejusi visas sezonas tapec ari mani daudz kas vel interese! Un man gan tomer patik Ebija un Luka ,kad vini ir kopa!

+1

25

Rakstnieku streiks deva iespeeju veel vienai sezonai, ER buus 15. - pedeejaa sezona, cik lasiiju, tad sezona gan buus saiisinaata...un ir veeljoprojaam ceriibas, ka Noa Vaila teel Kaarters atgrieziisies uz paaris seerijaam. ( taas seerijas es obligaati skatiishos, par paareejaam seerijaam esmu vienaldziiga;]) Eh, lasiiju, ka arii Ebija un Luka ir prom no seriaala...neviena no originaalajiem aktieriem nav.

edit: atradu 15. sezonas treileri te

0

26

TAs jau vairs nav interesanti, ka tie labākie aktieti, kuru dēļ bija vērts skatīties iet prom.   :'(
8-) bet tik un tā skatīšos jo man patīk šis seriāls! Yeah!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Atra palidziba/ ER (Emergency Room)