TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The little mermaid / Mazā nāriņa


The little mermaid / Mazā nāriņa

Сообщений 41 страница 60 из 76

41

danna написал(а):

Nu vismaz es esmu ar abām rokām par!!!!

Es arī! :)

danna написал(а):

Tad jāmēģina pārējie cilvēki arī ieinteresēt, lai mēs neesam te 3 vienīgās

Nu jā, bet domāju, ka lielākā daļa būs ieinteresēti. Vienīga lieta ir tā, ka mēs esam no ļoti dažādā Latvijas malām un dažām būtu grūtāk ierasties sakarā ar attālumu.

angelina написал(а):

es jau esmu ieinteresēta, ja vien mani nedzen prom

Kādas muļķibas! Kāpēc gan lai mēs Tevi kaut kur dzītu?

0

42

missy написал(а):

Kādas muļķibas! Kāpēc gan lai mēs Tevi kaut kur dzītu?

nu nez  :blush:

0

43

angelina написал(а):

nu nez

Nu nedzīsim, nedzīsim. Mēs tak neesa tādi ļauni, precīzāk, riebīgi.

missy написал(а):

Nu jā, bet domāju, ka lielākā daļa būs ieinteresēti. Vienīga lieta ir tā, ka mēs esam no ļoti dažādā Latvijas malām un dažām būtu grūtāk ierasties sakarā ar attālumu.

Nu droši vien, ka Rīgā mēs varētu tikties. Vai kā? Nu mēs jau arī neesam dikti tuvu, bet to jau var atrisināt.  ;) Ja grib - tad gandrīz vienmēr var.

0

44

danna написал(а):

Nu nedzīsim, nedzīsim. Mēs tak neesa tādi ļauni, precīzāk, riebīgi.

Protams, ka nedzīsim! Visi taču savējie! :)

danna написал(а):

Nu droši vien, ka Rīgā mēs varētu tikties. Vai kā? Nu mēs jau arī neesam dikti tuvu, bet to jau var atrisināt.

Nu jā. Rīga, manuprāt, ir vislabākais variants. :)

danna написал(а):

Ja grib - tad gandrīz vienmēr var.

Tieši tā!

0

45

ew, a viena lieta - es to Lorefanu tusu tā arī neuztaisīju pie sevis, bet moška vajag vnk telenoveļu tusu pie manis ar teltīm? :D

tiesa, tas gan atkarīgs no cilvēku skaita.

Отредактировано angelina (09.08.2007 13:54)

0

46

laba doma. :clapping: .....a kur tu dzīvo?????

0

47

es Rīgā, Čiekurkalnā

0

48

missy написал(а):

Es jau domāju, ka ar 2iem netikšu sveikā cauri un uzreiz jau liku uz 10. Laikam pārsteidzos, bet priekš Tevis man nekā nav žēl.

nu re

lieta tāda ka nav jau īsti kas to visu noorganižē

0

49

missy написал(а):

Rīga, manuprāt, ir vislabākais variants.

:yes:

angelina написал(а):

tiesa, tas gan atkarīgs no cilvēku skaita.

Nu domāju, ka visi foruma aktīvie dalībnieki, kas patiešām ar mums arī sarunājas. Paskaties pati - no galvas nezinu pat aptuveno skaitu.

0

50

Tu esi ļoti laipna angelina, bet vai tas nebūtu tā savādi, ka mēs visas-varētu teikt svešas, iegāzīsimies pie Tevis mājās? :D

0

51

missy написал(а):

Tu esi ļoti laipna angelina, bet vai tas nebūtu tā savādi, ka mēs visas-varētu teikt svešas, iegāzīsimies pie Tevis mājās?

man ar tā liekas

0

52

danna написал(а):

Nu domāju, ka visi foruma aktīvie dalībnieki, kas patiešām ar mums arī sarunājas. Paskaties pati - no galvas nezinu pat aptuveno skaitu.

nu ta jau normāli

missy написал(а):

Tu esi ļoti laipna angelina, bet vai tas nebūtu tā savādi, ka mēs visas-varētu teikt svešas, iegāzīsimies pie Tevis mājās?

a man nākamsestdien neviens nebūs mājās  :beach:

0

53

angelina написал(а):

a man nākamsestdien neviens nebūs mājās

nu visi jau tā uzreiz drošvien neikārtos, un nākošā sestdien un svētdiena mums ar dannu laikam aizņemta

0

54

nuu, ok, tad domājiet jūs

0

55

angelina написал(а):

nuu, ok, tad domājiet jūs

nu neķer pie sirds.
Bet arī es netieku nākam 6dien... Nezinu ko lai tādu labu izdomā?

0

56

missy написал(а):

nu neķer pie sirds.
Bet arī es netieku nākam 6dien... Nezinu ko lai tādu labu izdomā?

var jau arī citreiz. es domāju, man vienalga atļautu. tikai noteikti vajag diskus atskaņojošu aparātu.

0

57

angelina написал(а):

var jau arī citreiz. es domāju, man vienalga atļautu. tikai noteikti vajag diskus atskaņojošu aparātu.

Bišku jau tā neveikli laikam būtu pie Tevis mājās un vēl... kā mēs tur visas nokļūtu?

Man patiktu arī tāds variants: Mēs visas satiekamies kaut kur, piemēram, stačukā (tas būtu ērti tām, kas brauc uz Rīgu) un ejam uz kādu kafejnīcu. Var uz "Čilli picu", kas tur pat blakus vai arī uz kino varam aiziet (tas būtu tā pa tēmu īstenībā-kaut kas tuvs telenovelēm). Vai nu arī rīdzinieces mums var parādīt kādas foršas vietas, kur aiziet un ja labs laiks,tad varam pavazāties pa Vecrīgu un nopirkt saldējumu. :)
Tādas ir manas idejas, bet nekas jau vēl nav skaidri zināms, nu es domāju cik liela piekrišana vispār ir šim pasākumam?

Отредактировано missy (09.08.2007 23:12)

0

58

missy написал(а):

Tādas ir manas idejas, bet nekas jau vēl nav skaidri zināms, nu es domāju cik liela piekrišana vispār ir šim pasākumam?

man ir liela piekrisšana!!!! un missy tev idejas labas!
bet tikai tas ka man tā nokļūšana tā ilgāka (apmēram 2-4h ar vilcienu!). un atpakaļ arī nezzinu kā tikt!!......ja nu vienīgi pie māsas vai māsīcas palikt.
bet par vazāšanos pa vecrīgu es esmu ar abām rokām par!!!! :D

0

59

nu ok, tad pie manis nākamreiz :D

missy написал(а):

Man patiktu arī tāds variants: Mēs visas satiekamies kaut kur, piemēram, stačukā (tas būtu ērti tām, kas brauc uz Rīgu) un ejam uz kādu kafejnīcu. Var uz "Čilli picu", kas tur pat blakus vai arī uz kino varam aiziet (tas būtu tā pa tēmu īstenībā-kaut kas tuvs telenovelēm). Vai nu arī rīdzinieces mums var parādīt kādas foršas vietas, kur aiziet un ja labs laiks,tad varam pavazāties pa Vecrīgu un nopirkt saldējumu.

arī ne slikti. Čilli pica atkarīga no skaita. a saldējums - vienmēr labs  :nyam:

0

60

aijux007 написал(а):

un missy tev idejas labas!

Pateicos.

aijux007 написал(а):

bet tikai tas ka man tā nokļūšana tā ilgāka (apmēram 2-4h ar vilcienu!).

kur Tu dzīvo? Ilgi gan Tev jākratās.

aijux007 написал(а):

un atpakaļ arī nezzinu kā tikt!!......

Nu tas ir slikti, ja atpakaļ nevar tikt. Ja Tu tiešām vari kaut kur palikt, tad jau viss kārtībā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The little mermaid / Mazā nāriņa