TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kādi ir jūsu vismīļākie aktieri un aktrises?


Kādi ir jūsu vismīļākie aktieri un aktrises?

Сообщений 21 страница 40 из 77

21

Nē, nē, nē.... :D
Labāk tu saskaiti, ja vēlies...
Vienkārši es esmu ļooooti ziņkārīga, tāpēc apmēram apskatos, kas būs topā, bet skaitīt to visu man ne ļoti gribas... :D
Ja nebūtu cita kandidāta, tad es skatītu, bet tā kā esi tu, tad aī skaiti :P :)

0

22

rubi написал(а):

Nē, nē, nē....
Labāk tu saskaiti, ja vēlies...
Vienkārši es esmu ļooooti ziņkārīga, tāpēc apmēram apskatos, kas būs topā, bet skaitīt to visu man ne ļoti gribas...
Ja nebūtu cita kandidāta, tad es skatītu, bet tā kā esi tu, tad aī skaiti

Ah... Bet tu neapvainosies, jo tā it kā atņemu tev darbu???  :nezinu: Tiešām negribu, tā tevi aizvainot...

0

23

danna написал(а):

Nu tā pamaz ir, bet... Droši vien, ka jā. Un tu jau vari arī padomāt klāt un izlabot, ja kādu vēl atceries. Jo tā nedaudz jocīgi - tikai 2 aktieri, bet ja neko neatceries un tiešām neviens, neviens tev vairāk nepatīk, tad jau neko... - skaitīs kaut tos.

nū, es jau varu pamēģināt... bet visus 10 nez vai sanāks :D

0

24

angelina написал(а):

ū, es jau varu pamēģināt... bet visus 10 nez vai sanāks

Nu albalongai arī ar aktrisēm nesanāca, tāpēc viņa atvēlēja visas pirmās 3 vietas Gaby Espino. Bet punktus gan skaita tikai par pirmo vietu. Nu tu, ja vēlies, arī vari līdzīgi pablēdīties... Cik nu tā ir blēdīšanās  ;)

0

25

Danna: protams, ka es neapvainošos... ;) :friends:

0

26

rubi написал(а):

Danna: protams, ka es neapvainošos...

:friends:   Tad jau labi.  :friends:

+1

27

:ok:  :rose:  :ok:  :rose:  :ok:  :rose:  :ok:  :rose:  :ok:  :rose:  :ok:  :rose:
Starpcitu vēl ļoti daudzi nav nobalsojuši...
Paloma, mmaarriiaa, Ragana ( :rose: ), Angel, Lisa, Hulia, Ilze, Julia, Drogada, Inga u.t.t.
Tāpēc ilgi būs jāgaida... :(

0

28

aNgeL pat nezin kaa shos topus dabuut gatavus  :blush:  paaraak saregziiti :D bet jau vakar saaku domaat.. mosh kautkaa dabuushu to gatavu.. bet nezinu, nezinu.. dazaam vietaam ir taa ka 1 vietai vairaaki aktieri.. uff

0

29

rubi написал(а):

Albalonga, man jautājums, Gabijai skaitīt 1. vietu, bet Natashai Klausai un Silvijai Navarro 4, 5 vietas?

Tieši tā.

0

30

rubi написал(а):

Tāpēc ilgi būs jāgaida...

:kiss:
Nu būs jāpagaida, būs. Bet ko darīt - vasarā forumā mazāka aktivitāte.
Bet visus forumā reģistrējušos dalībniekus nav vērts gaidīt - šausmīgi liela daļa pat nevienu iekarstu nav veikuši. Aktīvākos gan - tos gaidīsim, lai cik ilgi to vajadzēt.

0

31

danna написал(а):

Nu albalongai arī ar aktrisēm nesanāca, tāpēc viņa atvēlēja visas pirmās 3 vietas Gaby Espino. Bet punktus gan skaita tikai par pirmo vietu. Nu tu, ja vēlies, arī vari līdzīgi pablēdīties... Cik nu tā ir blēdīšanās

aktrises es sadabūju, bet aktierus gan es vairs nevaru :D

0

32

Aktrises

1.Alyssa Milano / Lorena Rojas
2.Šenona Dohertija/ Holly Mary Combs/ Rose Mcgowan
3.Gabriela Spanic
4.Ivonne Montero
5.Silvia Navarro
6.Gaby Espino / Ketrīna Zeta Džounsa
7. Marjorie de Sousa
8.Geraldīne Basāna
9. Patija Diasa
10.Daniela Kastro

neesmu droša ka rītdien tas tops izskatītos tieši tāpat. šo ar aktrisēm bija ļoti grūti iztaisīt, un pārsvarā tiešām nevarēju sadalīt vietas. es būtu likusi klāt vēl arī citas aktrises shajaa pashaa top 5.. uf..

Aktieri

1.Fernando Colunga
2.Julian Mcmahon
3.Mauricio Islass / Serhio Basanjess
4.Петр Красилов /  Mathis Kunzler
5.Brian Krause
6. Horhe Enrike Abeljo
7. Rikardo Alamo /Cesar Evora
8. Horhe Salinass
9.Sesars Romans
10. Horhe Luiss Pila

ooopss. bij man gljuks kautkaads  :blush: shkita, ka vajag top 5.. driixtu laboties? :)

Отредактировано aNgeL (01.08.2007 14:40)

0

33

Nu laikam top10 man nebūs, bet cik sanāks, tik sanāks. Vai top5, vai 6 vai vēl cik :D

Aktrises:
1.Lorena Rojas
2.Silvia Navarro
3.Jennifer Lopez
4.Ketrīna Zeta-Džounsa
5.Marjorie de Sousa
6.Gabriela Spanic
7.Gaby Espino (pēdējās divas tikai pārsvarā pateicoties noteiktām asociācijām :P )

Aktieri
1.Fernando Kolunga
2.Mauricio Islas
3.Daņiils Strahovs
4.Mathis Kunzler
5.Julian Mcmahon
6.Pjotr Krasilov
7.Serhio Basanjess
8.Rikardo Alamo
9.Cesar Evora

Nu tas bija viss, ko varēju no sevis izspiest. :D

Отредактировано Paloma (02.08.2007 09:44)

0

34

Aktrises
1.Lucero(Alboradas vārdā)
2.Lorena Rojas
3.Aracely Arambula
4.Silvia Navarro
5..Barbara Mori
6.Gaby Espino
7.Sara Maldonado
8.Geraldine Bazana
9.Marjorie de sousa
10.Danna Garcia
Aktieri
1.Viennozīmīgi Fernando Colunga
2.Cesar Evora
3.Mauricio Islas(Čigāna mīlas dēļ)
4.Sergio Basanez
5.Jorge Salinas
Nākošos 5 vēl izdomāšu jo patīk daudzi bet uzreiz nevaru visus topā salikt

0

35

mmaarriiaa написал(а):

Aktrises
1.Lucero(Alboradas vārdā)
2.Lorena Rojas
3.Aracely Arambula
4.Silvia Navarro
5..Barbara Mori
6.Gaby Espino
7.Sara Maldonado
8.Geraldine Bazana
9.Marjorie de sousa
10.Danna Garcia
Aktieri
1.Viennozīmīgi Fernando Colunga
2.Cesar Evora
3.Mauricio Islas(Čigāna mīlas dēļ)
4.Sergio Basanez
5.Jorge Salinas

Oooo! Man ļoti patīk tava izvēle! :) Nezināju, ka tev Barbara Mori patik, jo es domāju, ka tev vairāk patika Žaklīna, turklāt tu teici, ka Tev Maribella kā varone vairāk patīk. Tomēr esmu ļoti priecīga par tavu izvēli! :) :) :)
P.S. Meitenes, man jautājums, vai es drīkstu mazliet uzlabot savu mīļāku aktrišu Topu? Lieta tāda, ka mēs rezultātus vēl nesaskaitījam, bet man pārādījas jauni favorīti......  :blush:

0

36

Ideju aizņēmos no aNgeL(ceru, ka neiebilsti  :blush2: ), jo man daudzas aktrises pretendē uz vienu vietu topā un grūti izšķirties par kādu no viņām.
Aktrises:
1.Alyssa Milano/Barbara Mori
2.Rose McGowan/Shannen Doherty/Holly Marie Combs
3.Jennifer Garner
4.Lorena Rojas
5.Zharick Leon
6.Patricia Manterola
7.Marjorie de Sousa
8.Ana Lucia Dominguez
9.Leonor Varela
10.Gabriela Spanic(agrākais variants)

0

37

Aktieri:
1.Julian McMahon  :heart:
2.Michael Vartan
3.Sebastian Rulli
4.Drew Fuller
5.Mario Cimarro
6.Brian Krause
7.Fernando Colunga
8.Mauricio Islas
9. ...
10. ...
Uz pārējiem jau arī var skatīties, bet tā ka uzreiz ģībstu ir tikai viens. :D

0

38

rubi написал(а):

P.S. Meitenes, man jautājums, vai es drīkstu mazliet uzlabot savu mīļāku aktrišu Topu? Lieta tāda, ka mēs rezultātus vēl nesaskaitījam, bet man pārādījas jauni favorīti......

Nu vismaz man nav nekādu iebildumu. Tā pat, ātrumā rakstot, uz sitienu reizēm, nevar jau atcerēties, es piemēram, atzīšo, bez prasīšanas - nākamajā dienā mazliet palaboju. Atcerējos aktierus, kurus manā topā neiekļaut būtu gluži vai grēks :blush2: .

0

39

Man arī nav nakādu iebildumu, rubi!  ;)  Un ja balsis vēl nav skaitītas, tad tas taču neko neietekmē.

0

40

rubi написал(а):

Nezināju, ka tev Barbara Mori patik

Jā man viņa patīk!!

rubi написал(а):

Tev Maribella kā varone vairāk patīk.

Es esmu tā teikusi?Nezinu varbūt es kādreiz tā arī izteicos!!!!Bet tā Maribella man nepatika pārspīlēti labais tēls!!Rūbija man patika labāk!!!
Tev varbūt šķiet ka man Maribella labāk patīk jo man avatarā ir viņa vnk biju ielikusi jo gribēju iepriekšējo pamainīt bet kad mēģināju uzlikt jaunu man vienalga vecais palika!!!

rubi написал(а):

Meitenes, man jautājums, vai es drīkstu mazliet uzlabot savu mīļāku aktrišu Topu

Pēc manām domām protams!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kādi ir jūsu vismīļākie aktieri un aktrises?