TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kādi ir jūsu vismīļākie aktieri un aktrises?


Kādi ir jūsu vismīļākie aktieri un aktrises?

Сообщений 41 страница 60 из 77

41

Nu vienīgais es tagad īsti nezinu, kā ir ar vairāku aktieru ievietošanu vienā topa vietā. Jo tad topā ir vairāk nekā 10 aktieri/aktrises, bet gan pat krietni vairāk.
Un kā tad pēc tam būs? Ja pirmajā vietā 2 aktieri - katram pa 10 punktiem? Nu personīgi man tas neliekas īsti godīgi...  :blush2:

0

42

danna написал(а):

Ja pirmajā vietā 2 aktieri - katram pa 10 punktiem?

Emmm, abiem...  :nezinu:

0

43

Ragana написал(а):

Emmm, abiem...

Nu var jau būt - man tas nešķiet īsti godīgi.  :blush2: Vairāk aktieri dabū punktus un lielākā daļa - smukus punktus...

0

44

Danna, es tev piekritu, es par to arī domāju.  :ok:  Jo sanāc ne ļoti godīgi...  :( Es arī varēju piemēram Silvijai Navarro 1. vietu uzrakstīt (kā ne kā bet redzēju ar viņu 3 telenoveles, bet ar Barbaru tikai 1. telenoveli un 1. filmu), bet domāju, ka tas nebūs taisnīgāk... :P
Tāpēc lūdzu palabot jūsu Topu.  :blush:  (protams, ja vēl kāds mums ar dannu piekritīs ;))

P.S. Paldies Raganai, dannai un mmarriiaaii, es tūlīt mazliet pamainīšu aktrišu Topu. ;)

0

45

rubi написал(а):

Tāpēc lūdzu palabot jūsu Topu.

Tas būs grūti... Ja nu vienīgi atstāt tikai telenoveļu aktrises...
Pamēgināšu kaut ko izdomāt ar savu topu, tikai mazliet vēlāk, labi?

0

46

mmaarriiaa написал(а):

Es esmu tā teikusi?Nezinu varbūt es kādreiz tā arī izteicos!!!!Bet tā Maribella man nepatika pārspīlēti labais tēls!!Rūbija man patika labāk!!!
Tev varbūt šķiet ka man Maribella labāk patīk jo man avatarā ir viņa vnk biju ielikusi jo gribēju iepriekšējo pamainīt bet kad mēģināju uzlikt jaunu man vienalga vecais palika!!!

Atvaino, varbūt es ko sajaucu, bet man agrāk liekas, ka tu un albalonga esat to apspriedušas un kaut ko tml teicāt... ;)
Bet tagad man ir prieks, ka viss noskaidrojas, un es esmu neizsakami laimīgaka, ka arī tev viņas Rubi/Barbara Mori (abas divas :D) patīk! :)  :friends:

0

47

Ragana написал(а):

Tas būs grūti... Ja nu vienīgi atstāt tikai telenoveļu aktrises...
Pamēgināšu kaut ko izdomāt ar savu topu, tikai mazliet vēlāk, labi?

labi ;) Atvaino, ka Tev tas ir jādara,:) bet tādi ir mūsu noteikumi :D

0

48

rubi написал(а):

Atvaino, varbūt es ko sajaucu, bet man agrāk liekas, ka tu un albalonga esat to apspriedušas un kaut ko tml teicāt...

Varbūt arī kādreiz tas bija!!!Un uz neilgu laiku man tā likās bet domas ātri mainījās!!

rubi написал(а):

Bet tagad man ir prieks, ka viss noskaidrojas, un es esmu neizsakami laimīgaka, ka arī tev viņas Rubi/Barbara Mori (abas divas :D) patīk!

Man arī par to prieks!! :D :friends:
Man ir vēlēšanās redzēt Barbaru Mori;) vēl citā telenovelē,bet visur ,kur meklēju video no viņas telenovelēm faktiski neko neatrdou!

0

49

mmaarriiaa написал(а):

Man arī par to prieks!! 
Man ir vēlēšanās redzēt Barbaru Mori;) vēl citā telenovelē,bet visur ,kur meklēju video no viņas telenovelēm faktiski neko neatrdou!

Man ir tamlīdzīga situācija, es ļoti vēlējos noskatīties filmu ar viņu un Kristianu Meijeru, bet netā ārī neko neatradu... :(

0

50

rubi написал(а):

Man ir tamlīdzīga situācija, es ļoti vēlējos noskatīties filmu ar viņu un Kristianu Meijeru, bet netā ārī neko neatradu...

La mujer de mi hermano video ir video sadaļā!!Neesi lādējusi????

0

51

rubi написал(а):

Man ir tamlīdzīga situācija, es ļoti vēlējos noskatīties filmu ar viņu un Kristianu Meijeru, bet netā ārī neko neatradu..

Bet vēlreiz saku - mūsu pašu forumā video sadaļ air albalongas ielikti linki.  ;)
Un pamēgināšu pameklēt - nesen likās, ka redzēju kaut kur video ar Barbaras Mori lomu pirms Rūbijas. Bet  neko nevaru galvot.

0

52

Oj, meitenes, es sajaucu, jo gribeju pateikt, nevis filmu ar Barbaru Mori un Kristianu Meijeru, bet seriālu ar viņiem...  :blush:
La Mujer de mi hermano es redzēju... :)

0

53

danna написал(а):

Un pamēgināšu pameklēt - nesen likās, ka redzēju kaut kur video ar Barbaras Mori lomu pirms Rūbijas. Bet  neko nevaru galvot.

Ouuu! Tas būtu lieliski! ;)

0

54

rubi написал(а):

Oj, meitenes, es sajaucu, jo gribeju pateikt, nevis filmu ar Barbaru Mori un Kristianu Meijeru, bet seriālu ar viņiem...   
La Mujer de mi hermano es redzēju...

Man jau likās,ka tu varētu domāt telenoveli.Tad tu noteikti domā Amores... Querer Con Alevosía es arī meklēju video nekur neatradu!!

0

55

youtube.com ir daži video no Amor descarado!!

0

56

:) es vienkārši pierādu, ka visur rakstās: filma ar B.M. un K.M.;  B.M. un K.M. filmā u.t.t. Tāpēc arī sajaucu :D
Cerēsim, ka danna kaut ko atradīs, viņa jau mani bija nenormāli iepriecinājusi ar La Herederu, :heart:  bet par šo gan nezinu, būs grūti atrast, tikai ja youtube, Veoh vai buscatube, bet tur būs mazi fragmenti. :)
Es sāku buscatube un youtube skatīties El juego de la vida, man šīs seriāls nenormāli iepatikās, bet dažu fragmentu video beidzās... :(  :cray:  Un tagad, nezinu ko darīt, jo ļoti, ļoti gribētu noskatīties šo telenoveli... :(

0

57

http://www.youtube.com/results?search_query=Amores... Querer Con Alevosa&search=Search
Šeit daži video no Barbaras un Kristiana telenoveles!!

0

58

:ok: Paldies! :) ;)  :rose:  :beach:

0

59

rubi написал(а):

Paldies!

nav par ko :D !!tu pati arī noteikti atrastu youtubā.com :yes: !!
Es noteikti to mazumiņu,kas ir vismaz noskatīšos :biggrin2: !!

rubi написал(а):

es vienkārši pierādu, ka visur rakstās: filma ar B.M. un K.M.;  B.M. un K.M. filmā u.t.t. Tāpēc arī sajaucu :D

Tā jau tas ir :yes: !!!vnk vienmēr,kad saka Barbaras Mori un Kristiana Meiera filma man asoacējas ar La mujer de mi hermano :heart: !!!!

Отредактировано mmaarriiaa (18.08.2007 21:44)

0

60

rubi написал(а):

labi  Atvaino, ka Tev tas ir jādara, bet tādi ir mūsu noteikumi

Nekas, nāksies vien pakļauties šiem noteikumiem.
Un tā mans izmainītais aktrišu tops. Tiesa, man pašai šie rezultāti liekas visai šaubīgi.

1.Alyssa Milano (sorry, Barby. :(  Pārējās Amuleta aktrises no topa ir ārā, jo savādāk es viņas liktu visas pēc saraksta, kuram nebūtu nekā kopīga ar manu vērtējumu)
2.Barbara Mori
3.Jennifer Garner
4.Lorena Rojas (pēdējā laikā arvien vairāk iepatīkas :D )
5.Zharick Leon
6.Marjorie de Sousa
7.Ana Lucia Dominguez
8.Patricia Manterola

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Kādi ir jūsu vismīļākie aktieri un aktrises?