TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Jūsu telenoveļu top 10!!!!


Jūsu telenoveļu top 10!!!!

Сообщений 81 страница 99 из 99

81

Norkys написал(а):

:D

Esmu skatiijies tikai 4 seriaalus no tava topa....  tikai vienu no tiem esmu noskatiijies liidz beigaam :(... Apuesta por un amor bija ljoooti forshs seriaals... tikai zheel, ka neredzeeju minimums peedeejaas 10 seerijas... zheel gan..

0

82

modreits написал(а):

tikai vienu no tiem esmu noskatiijies liidz beigaam

Angel rebelde? Par pārējiem četriem minēšu - Olvidarte jamas, Sonar no cuesta nada, ECDD un Apuesta?

0

83

modreits написал(а):

Apuesta por un amor bija ljoooti forshs seriaals... tikai zheel, ka neredzeeju minimums peedeejaas 10 seerijas

Es ar biju sākusi skatīties, bet kad pārcēla no rīta, tad vairs nevarēju - žēl, ka tā

0

84

aNgeL написал(а):

Es ar biju sākusi skatīties, bet kad pārcēla no rīta, tad vairs nevarēju - žēl, ka tā

āāā... tas bija iemesls, kaapeec es beidzu skatiities... biju jau pavisam piemirsis.... tagad atcereejos... ljooti zheel.. besiigi.. :(

0

85

modreits написал(а):

āāā... tas bija iemesls, kaapeec es beidzu skatiities... biju jau pavisam piemirsis.... tagad atcereejos... ljooti zheel.. besiigi..

un neesam vienīgie pret ko tā izrīkojās.. tas ir tiešām stulbi sākt rādīt vienā laikā un tad pārlikt uz pavisam citu.

0

86

Norkys написал(а):

Par pārējiem četriem minēšu - Olvidarte jamas, Sonar no cuesta nada, ECDD un Apuesta?

Sonar no cuesta nada- to gan es nedomaaju... nedaudz paskatiijos youtube.. liekas kaut kas nedaudz ir redzeets, bet tieshaam pilniigi neko neatceros no taa... droshi vien esmu redzeejis labi ka vienu seeriju...

ECDD... arii neuzmineeji... tomeer, paskatoties youtube, kaut kas nedaudz atausa... dziesma riktiigi dzirdeeta liekas, tomeer arii ne vella no taa neatceros...

Es biju domaajis  veel Victoria.. skatiijos nedaudz, tomeer ne liidz galam.. :)

0

87

ja neatceries ECDD, skaties vēlreiz :P

0

88

angelina написал(а):

ja neatceries ECDD, skaties vēlreiz :P

nu nezinu gan... :D jau taa pashlaik skatos 3 seriaalus vienlaiciigi- Sturm der Liebe, Amor Comprado un Voltea Pa' Que Te Enamores... kaa arii reizeem veel paskatos MariMaru spaanju valodaa :D...  pa tv ta4u pashlaik neraada ECDD? vai shis seriaals tieshaam ir tik forshs kaa visi saka? :)

0

89

ECDD ir mana vismīļākā telenovele. un pateicoties ECDD esmu fane Lorenai Rojas. nu ir jau daži labi, kam nepatīk, bet nu, paši vainīgi. pa tv, diemžēl, šobrīd laikam nerāda. es nešaubos, ka tv3 kādreiz parādīs 3. reizi. jo ir arī citas telenoveles gājušas pa 3 reizēm. un es noskatītos vēlreiz.

0

90

modreits написал(а):

pa tv ta4u pashlaik neraada ECDD? vai shis seriaals tieshaam ir tik forshs kaa visi saka?

Man šis arī viens no mīļākajiem seriāliem!! Kad skatījos, tad likās, kā pavērsiens seriālu pasaulē :D  :love:  :love:  :love:

0

91

Mana topa saakums buus pilniigi savaadaaks nekaa citaam un taatad:
1.Maria Celeste
2.Todo sobre camila(viss par Kamillu)
3.Cara sucia(Estrelita-netiraa seja)
4.La Usurpadora
5.Pasion de gavilanes
6.Abrazame muy fuerte
7.La mujer en el espejo
8.Por Tu amor
9.Las vias del amor
10.Edera(Itaalu 1992 gada,studia SILVIO BERLUSCONI)

0

92

1. Gata Salvaje
2. La Mujer de Judas
3. Mariana de la Noche
4. Las Vias del Amor
5. Rubi
6. Angela
7. Ser Bonita no Basta
8. Chameleona
9. Guerra de Mujeres
10. La Mujer de mi vida

heh... biju šajā temā pirms diviem gadiem. nu jau laiks skrien un gaume mainas ar laiku :D

1. Amor Infiel
2. Mariana de la Noche
3. La Mujer de Judas
4. Rubi
5. Vuélveme a querer
6. Angela
7. Las Vias del Amor
8. Ser Bonita no Basta
9. Gata Salvaje
10. Chameleona

0

93

mmaarriiaa написал(а):

1.Amor real
2.El cuerpo del deseo
3.La usurpadora
4.Amor gitano
5.Alborada
6.Rubi
7.Cuando seas mia
8.Abrazame muy fuerte
9.Los plateados
10.Catalina y Sebastian/Olvidarte jamas/Gata salvaje
Bet ļoti iespējams,ka mans tops vēl var mainīties jo patīk ļoti daudzi seriāli!!

Es te klīdu pa forumu un atradu savas top 10 telenoveles. Skatos uz savu topu un domāju, cik interesanti mainās domas :D Skaidrs ir viens, ka salikt telenoveles pa vietām 1.2. un 3. ir diezgan sarežģīti un konkrēti nosaukt, kura ir mana visu laiku mīļākā es nevaru, jo tops mainās atkarībā no noskaņojuma. Es noteikti izsvītrotu dažas telenoveles no šī topa vispār, bet citas pievienotu.

0

94

Šādas tēmas vienmēr ir interesanti paskatīties un pašausmināties :D Droši vien tev savā topā vislielākais pārsteigums bija atrast Gata Salvaje :D Man arī Krāpniece bija ielikta topa augšējā daļā. Pa šiem 8 gadiem, protams, daudz kas ir mainījies :D Zinu tikai to, ka topā tagad viennozīmīgi ieliktu Sortilegio, Pasion, Que pobres tan ricos, Teresa. Bet tajā daļā kas sākas no 5. vietas - 10. gan varētu ļoti daudz ko ielikt.

+1

95

aNgeL написал(а):

Droši vien tev savā topā vislielākais pārsteigums bija atrast Gata Salvaje :D

Par šo man bija vislielākais šoks, es nesaprotu kā tā telenovele vispār varēja manā topā nokļūt :D Skatos un brīnos. Par Rūbiju arī pārsteigums. Cuando seas mia, Catalina y Sebastian no mana topa lidotu ārā, jo tur tie nokļuva tikai galvenā pāra dēļ. Abrazame muy fuerte arī lido ārā, skaistas bērnības atmiņas, burvīgi Araselija ar Kolungu, bet tagad skatoties telenoveli, es to nenoskatītos visu. Alborada arī lido ārā, objektīvi skatoties tā ir sliktākā no Kolungas vēsturisko triloģijas, un toreiz es laikam biju apburta ar Kolungas garajiem matiem :D Los plateados arī lido laukā. Olvidarte jamas arī. Topā paliek Amor real(visdievīgākā Kolungas loma), El cuerpo del deseo(šī telenovele ir kā piemiņa sirdī), Amor gitano paliek, bet jau zemākā plauktiņā. Noteikti pievienojas topam Pasion(Kolunga romantisks pirāts, un galvenais, ka galvenie varoņi kopā gandrīz visu telenoveli), Sortilegio(šī telenovele manā uztverē bija kā apvērsums Televisā galvenā pāra kaisles ticamībā, reālistisko mīlas ainu dēļ, telenovele pēc kuras var iemīlēt Viljamu, bet nenovērtēta sava atšķirīguma dēļ), Teresa(sanāk tā ieņem Rūbija vietu, jo sižetiskā līdzība ir, lai gan Teresa ir krietni kvalitatīvāka, pārdomātāka, un Andželikai uzrakstīta loma). Topā noteitki ir Carozaon salvaje 1993.(nesaprotu kādēļ toreiz nebija, jau esmu garus palagus par šo telenoveli rakstījusi :D ). Topam noteikti pievienojas Yo no creo en los hombres( kaut arī šo telenoveli otru reizi diez vai skatītšos, bet tās emocijas pirms gada, kuras mani pārņēma to skatoties, tā milzu intriga). Divas vietas paliek tukšas. Protams, Krāpniece ir mana bērnība, atmiņas, līdzīgi ir ar Privilegio de amar un Abrazame muy fuerte, bet objektīvi skatoties tagad, es tur spēju atrast ļoti daudz nepilnību, lai gan nostaļģija, nostaļģija.

+2

96

manā topā pirmās 2 vietas paliek nemainīgas(ECDD un Rūbija). Vēl topā paliktu tikai Isabella, mujer enamorada, pārējās vairs galīgi nē :D

0

97

Mans tops arī jau ir zaudējis aktualitāti, vienīgā telenovele, kura tajā paliek, ir Kaislības.

+1

98

Ok, tad es arī parunāšu par savu topu :D Šobrīd es vairs telenoveles neliktu pa vietām (lai gan pirmajā vietā ir Sortilegio), bet gan pēc kategorijām - 1. sirdij vistuvākās; 2. ļoti patīk; 3. ļoti patīk, bet... 4. nostaļgija.
ECDD - protams paliek, bet pagājšgad atkal to skatījos un laikam uz acīm vairs nebija rozā brilles. Man visu telenoveli bija tik ļoti žēl Izabellas. Salvadors īstenībā briesmīgi pret viņu izturējās kā pret sievieti.
Krāpniece, Katalīna un Sebastjans nobīdās uz nostaļģijas kategoriju.
Čigāna mīla, Nakts Marianna uz otro kategoriju.
Anita nepadodies uz trešo
Verliebt in Berlin - wow, tas bija manā topā? :D Tāda sajūta, ka kāds cits to ierakstīja :D
Amor real, La Madrastra, Por tu amor (?) paliek pirmajā kategorijā.

Kādreiz taisīju sarakstu ar visām redzētajām telenovelēm un tad mēģināju pēc krāsām sagrupēt, kā kura patika :D

+2

99

Paloma написал(а):

1. El cuerpo del deseo (kāds pārsteigums, vai ne? )
2. Amor gitano
3. La Madrastra
4. Apuesta por un amor
5. Cuando seas mia
6. Catalina & Sebastian
7. Muneca Brava
8. Nabaga Nastja
9. Verliebt in Berlin
10. Anita, no te rajes

Hihi, aNgeL, neesi vienīgā ar Verliebt in Berlin :D
Pirmās trīs vietas noteikti paliek topā (vietas gan nespēju izdalīt), pēdējās divas noteikti nē. Pārējās... grūti novērtēt. Bet noteikti augšgalā pievienojas Amor real, Pasion un Corazon salvaje!! Catalinu vairs sen neatceros, varētu nomainīt ar Cuando me enamoro un/vai Mi corazon es tuyo - šobrīd ļoti labas atmiņas par šīm Silvijas telenovelēm.

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Jūsu telenoveļu top 10!!!!