TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas


Hola, perrillas

Сообщений 21 страница 40 из 88

21

vampīrenes - nu kkas traks  :rofl:

lobitas - uz priekšu  :superman:

0

22

Jā, fani jau te runā par vilceņu cīņām. Jau iztēlojas, kā Inese ar Natāliju kausies. Un vēl tiek liktas derības - cik varoņu Cathy varone nogalinās telenoveles laikā. Par Tierra de Pasiones viņi bija vīlušies - Mārsija nogalināja vien 3 varoņus... :rofl:  Šausmas, kāds slepkavnieciskums... :haha:

0

23

albalonga написал(а):

Jā, fani jau te runā par vilceņu cīņām. Jau iztēlojas, kā Inese ar Natāliju kausies. Un vēl tiek liktas derības - cik varoņu Cathy varone nogalinās telenoveles laikā. Par Tierra de Pasiones viņi bija vīlušies - Mārsija nogalināja vien 3 varoņus...   Šausmas, kāds slepkavnieciskums...

sākumā nekausies! šamējā tak par viņas draudzeni izliekas! bet vēlāk gan kautiņi varētu būt labi :D

tierra de pasiones vispār man bija žēl, ka Mārsija nomira... Valērija tak bij vnk debila... bet man patika, kā beigās Čemita :D

0

24

angelina написал(а):

beigās Čemita

oj, to džeku tak nevarēja nemīlēt... Bet man Valērija kopumā patika - kā kas - tā gāza pa purnu.... bet jā - Mārsija varēja arī izdzīvot un kopā ar Čemitu aiztīties.... :rofl:

0

25

nu bet tas tak bij debili - sakaujas ar Mārsiju un sāk kko bezsakarā dziedāt :D

0

26

albalonga написал(а):

Bet man Valērija kopumā patika - kā kas - tā gāza pa purnu...

tas bij taa iipatneeji :D un to speej tikai Spanika :D tas bij smiekliigi - taada kausle :D bet man tas pat patika - sievieshu ciinjas :D un kaa taa Marsija arii vislaik uzprasiijaas un izaicinaaja Valeeriju , ka vinjai jau iepatikaas Valerijas sitieni un tml. bet vienalga man bija zeel Maarsijas ikreiz kad sakaavaas ar Valeeriju

albalonga написал(а):

bet jā - Mārsija varēja arī izdzīvot un kopā ar Čemitu aiztīties....

eh jaa.. vareeja gan...

albalonga написал(а):

Par Tierra de Pasiones viņi bija vīlušies - Mārsija nogalināja vien 3 varoņus...

patiesiibaa maz.. bet man arii prieks par to :D vispaar ja runa ir par varoneem slepkavaam tad uzreiz man praataa ir Kristaala no Dumpiigaa enjgelja - vinja shkiet paari 10 varonjiem noslepkavoja un man vinja arii ljoti patika ;)

0

27

aNgeL написал(а):

vispaar ja runa ir par varoneem slepkavaam tad uzreiz man praataa ir Kristaala no Dumpiigaa enjgelja - vinja shkiet paari 10 varonjiem noslepkavoja un man vinja arii ljoti patika

O, jā. Tā bija unikāla būtne. Man šķiet, ka 11 varoņus piebeidza... :D

0

28

albalonga написал(а):

Tā bija unikāla būtne

:rofl:

Bet vinjai arii piemita savs sharms un speeja panaakt, lai vinja patiik skatiitaajiem - vismaz man :D

0

29

Man arī viņa patika. Un tas pats ar Mārsiju - līdzi just viņai nu nekādi nevarēju, bet dusmoties un nīst kā reizēm notiek ar citām varonēm arī nespēju. Viņai piemita tāda grācija un pašapziņa, lepnums. Bet tas tikai parāda viņas talantu - uz Atriebības Graciju dusmojos, kaut viņa, šķiet, nenogalināja pat 3 varoņus. Tur viņa bija agresīva, traka - tādas dusmas par un uz viņas rīcību.

0

30

danna написал(а):

Tur viņa bija agresīva, traka - tādas dusmas par un uz viņas rīcību.

uzreiz atceros kaa vinja bija Valentiinu ieslodziijusi uz ilgu laiku kautkaadaa maajas pagrabaa... baisi bij.. :S
bet man patika Graacijas izskats un geerbshanaas stils.. cik nu atceros :D

0

31

njā, bet nabaga Grācja nojūdzās...

0

32

Starpcitu, manuprāt visvairāk varoņu nogalināja Altagrasija Del Torro telenovelē La Mujer de Judas...  ;)

0

33

hmm, a es tādu nemaz redzējusi neesmu...

0

34

rubi написал(а):

Starpcitu, manuprāt visvairāk varoņu nogalināja Altagrasija Del Torro telenovelē La Mujer de Judas...

Es gan tā neteiktu. Nav pierādīts. Pirmkārt, viņai bija palīgs, kurš palīdzēja nogalināt. Otrkārt, pēdējā sērijā visas četras pārējās draudzenes satikās un atbrīvojās no Jūdasa sievas asiņainajām klaitām - varēja secināt, ka viņas visas ir kādu nogalinājušas... Altagrācija tikai kārtējo reizi uzņēmās vainu uz sevi, lai gan protams kaut kurās slepkavībās arī viņa noteikti bija vainojama. Taču saskaitīt kurš cik šajā telenovelē nevar...

0

35

Ja labi atceros, tad kopumā slepkavību bija 16. Tātad 12 - Altagrasijai un palīgam... ;)
Varbūt viņa nogalināja mazāk par 10 (šaubos, jo Ismaēls viņai tikai palidzēja), tomēr manuprāt viņa bija cietsirdīgākā... :)

0

36

albalonga, nākamreiz paklusē, labi? :P ļauj man vismaz virtuāli izlādēties, es negribu strīdētuies utt.. :D Bet vakar'vēlāk man vēl trīsreiz gribējās tādu uzrakstīt - nu, trīsreiz tik daudz. Bija grupu darbs - jāuzņem filmiņas īsas. Un es zaudēju akmens šķēres papīrits un aizgāju no baigi foršās grupiņas grupā pie puiša, kurš man vienkārši šaaaaaausmīgi krīt uz nerviem!!! Es uz viņu beigās gandrīz jau bļāvu. :D Knapi valdījos. :D Bail, ka līdz nometnes beigām nervi mani neizturēs.  :blush:

0

37

Paloma написал(а):

Es uz viņu beigās gandrīz jau bļāvu.  Knapi valdījos.  Bail, ka līdz nometnes beigām nervi mani neizturēs.

o, romantika... :rofl:

0

38

kas ķīvējas, tas mīlējas  :rofl:

0

39

BEIDZIET!!!!! Es toč uz jums apvainošos un sadusmošos pamatīgi!!!!  :beee:

0

40

dusmas bojā skaistumu  :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas