TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas


Hola, perrillas

Сообщений 41 страница 60 из 88

41

jām. a man mājās išts jampadracis iet....pilnīgi dusmoties visu laiku vien gribas! :angry2:  :velns:  :angry2:

0

42

kas par jampadraci? :O

0

43

visiem slikts garīgais :angry2:  un vēl māja jākārto :bail: ...ciemiņi atbrauks!

0

44

ai, man tā ir bieži - nekad nevienam nekas nav pa prātam... tāpēc es saku - neviens mani nemīl...  :cray:

0

45

:angry2: a man mājās ir mamma un tētis kuri visu laiku komandē!!!! nu labi mamma ir mamma bet TĒTIS, kā učiks, nevar nosēdēt malā kaut ko nepateicis :velns:

Отредактировано aijux007 (01.08.2007 23:09)

0

46

a man mamma vienmēr komandē! nevaru vairs izturēt, laikam būs drīz jābrauc prom no valsts uz visiem laikiem... :bende:

0

47

angelina написал(а):

a man mamma vienmēr komandē! nevaru vairs izturēt, laikam būs drīz jābrauc prom no valsts uz visiem laikiem...

tikkai tāpēc ka komandē???
nav nedaudz pārsteidzīgi
cik tev vispār gadu???

0

48

nu es vienalga aizbraukšu. man te nepatīk - es gribu uz Miami un Telemundo studiju...

pagaidām man vēl tikai 15 :D

0

49

angelina - es pilnīgi nopietni!!! aNgeL mana lieciniece cik ļoti par šiem taviem un albalongas izteikumiem es varu sadusmoties!!!!! Man nekad mūžā šķiet neviens cilvēks nav tik ļoti kritis uz nerviem.
Nu.. lai man mamma kāda ir tāda ir, ebt es viņu ļoti mīlu un netaisos ne braukt prom, ne lamāties uz viņu forumā.. ;)

0

50

Nu atliek tikai vēlēt lai šie sapņi (neteikšu ko es par tiem domāju) piepildās

0

51

uh, kā Paloma nodeva pa bumbām... Super...

A es vispār mēdzu būt nejauka un ķircināt cilvēku... A pati mācos tik ātri uzreiz neapvainoties, lai gan agrāk kā kas - tā uguns pakulās... A tagad daudz ko vienkērši neņemu galvā un spēju uztvert ar humoru. Dzīve izmāca...

0

52

Uj. Nu tu, albalonga, kaut kur teici, ka saredzi līdzibu ar pinocchio un sevi pirms gadiem. Pēdējais tavs ieraksts tikai to vēl apstiprina. nu bet pamazām jau jāsaka ka dzīve ir sākusi viņu izmācīt.  :haha:

0

53

danna написал(а):

jāsaka ka dzīve ir sākusi viņu izmācīt.

Nemaz nešaubos. Man dārgais pinocchio jau arī šī foruma ietvaros ir audzis... Un man daudz mīļāks kļuvis nekā sākumā... :D

0

54

albalonga написал(а):

Un man daudz mīļāks kļuvis nekā sākumā...

Iedomj'aies tikai  :rofl: - man arī.  :D

0

55

albalonga написал(а):

Man dārgais pinocchio jau arī šī foruma ietvaros ir audzis... Un man daudz mīļāks kļuvis nekā sākumā...

Es var iedomāties ko pinocchio par šito teiktu. Nu apmēram tā: jauki.   :rofl:
Man arī tas šķiet jauki, jo piocchio ir jauks un arī man mīļš. :)

0

56

Oj ,man  ir taa, varu aatri apvainoties,bet to neizraadu, jo saprotu,ka tas ir siikums ..uh..jaamaacaas veel jaamaacaas...

0

57

es jau sen vairs neapvainojos, jau sen sapratu, ka šajā pasaulē nav cilvēku, kas mani sapratīs... un es tiešām braukšu prom - protams, tam vajag naudu, un daudz... tā ka nav vēl zināms pēc cik ilga laika... man tālumā būs labāk, tālāk no šiem latviešiem, kas nespēj kaut saprast...

0

58

albalonga написал(а):

A es vispār mēdzu būt nejauka un ķircināt cilvēku... A pati mācos tik ātri uzreiz neapvainoties, lai gan agrāk kā kas - tā uguns pakulās... A tagad daudz ko vienkērši neņemu galvā un spēju uztvert ar humoru. Dzīve izmāca...

dzīve, koplektā ar cilvēkiem

danna написал(а):

Uj. Nu tu, albalonga, kaut kur teici, ka saredzi līdzibu ar pinocchio un sevi pirms gadiem. Pēdējais tavs ieraksts tikai to vēl apstiprina. nu bet pamazām jau jāsaka ka dzīve ir sākusi viņu izmācīt.

danna kas tas pa pēdējo teiktumu???

albalonga написал(а):

Nemaz nešaubos. Man dārgais pinocchio jau arī šī foruma ietvaros ir audzis... Un man daudz mīļāks kļuvis nekā sākumā...

missy написал(а):

Es var iedomāties ko pinocchio par šito teiktu. Nu apmēram tā: jauki.

jauki, jauki

danna написал(а):

Iedomj'aies tikai   - man arī.

bet, danna.      jauki vai ne????

missy написал(а):

Man arī tas šķiet jauki, jo piocchio ir jauks un arī man mīļš.

jauki
man atkal no šitādiem tekstiem uznāca jauks garīgasi

0

59

:rofl:

0

60

jaukI

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas