TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas


Hola, perrillas

Сообщений 61 страница 80 из 88

61

angelina написал(а):

es jau sen vairs neapvainojos, jau sen sapratu, ka šajā pasaulē nav cilvēku, kas mani sapratīs

man arii aptuveni visu dziivi nebija cilveeka kas vareetu mani saprast... un pirms 2 gadinjiem shaads cilveecinjsh tomeer ielidoja manaa dziiivee :) :) :) Veel joprojaam briinos un juusminos, ka esmu nopelniijusi taadu draudzeniiiiti :) :) :)

mjaa, a man maajaas braalis komandee visvairaak, kursh jaunaaks par mani uz 5 gadiem!! protams neviens jau vinju neklausa, bet tracina- un pamatiigi- kad visulaiku skaita laiku cik ilgi seezu pie datora un tml.. pffff

0

62

aaa, man vēl trīsgadīgā māsa komandē :D saklausās no mammas kko un tad komandē visus. :D

0

63

vakar bij smiekliiigi ka gan mamma gan teetis braalim teica, lai vinjsh man prasa atljauju, vai var iet aaraa :D jo es tip maajaas eest gatavoju un viskautko citu daru.. oj, kaa braalim tas nepatika :D :D :D

0

64

aNgeL написал(а):

gan mamma gan teetis braalim teica, lai vinjsh man prasa atljauju,

es varu iedomāties kā tas brāļiem nepatīk....pati esmu izbaudījusi!!! :lol:

0

65

jap, jap. man arī ir sīkāks un reizēm TIK kaitinošs brālis.
Bet es zinu, kad pieaugsim, tad būs savādāk. Būsim prātīgāki (nu vsimaz mans brālis) un spēsim novērtēt viens otru. Tā vismaz ir noticis ar daudziem man pazīstamiem.
Patiesībā jau tas nemaz nebūtu normāli, ja māsas un brāļi neplēstos. Tā dzīvē iekārtots.

0

66

como llago sin ti...... no se.......

0

67

pinocchio написал(а):

danna kas tas pa pēdējo teiktumu???

Nu - tas, ka tu jau esi mainījusies. tik daudz vairs neapvainojies.

0

68

danna написал(а):

Nu - tas, ka tu jau esi mainījusies. tik daudz vairs neapvainojies.

ja atrastos iemesls gan jau, bet patreiz man dzīve saistās ar ko citu, ne tikkai kasīšanos

0

69

albalonga написал(а):

uh, kā Paloma nodeva pa bumbām... Super...

:blush: :D Nu es jau vēl maigi centos... :D

aNgeL написал(а):

man arii aptuveni visu dziivi nebija cilveeka kas vareetu mani saprast... un pirms 2 gadinjiem shaads cilveecinjsh tomeer ielidoja manaa dziiivee    Veel joprojaam briinos un juusminos, ka esmu nopelniijusi taadu draudzeniiiiti

:kiss:  :kiss:  :kiss:  Un ko tad man teikt??? Tās, kas mani iepazinušas forumā ne iedmāties nevar CIK ļoti es esmu mainījusies pa šiem diviem gadiem - un tikai un vienīgi uz labo pusi.  :kiss:  :kiss:  :kiss:

0

70

Paloma написал(а):

Un ko tad man teikt??? Tās, kas mani iepazinušas forumā ne iedmāties nevar CIK ļoti es esmu mainījusies pa šiem diviem gadiem - un tikai un vienīgi uz labo pusi.

Paloma mees ar Tevi esam apbriinojamas :D :ok: kameer shii sadalja ir domaata, lai "ciiniitos", mees rakstaam visaaadus miiiljus vaardus, sejinjas miiljas.. :D :D :D  :kiss:

0

71

Eeeem.. jā.. :D Ok, ar tevi vairs nerunājam šeit. :P Tāpat neko sliktu nepateiksim :D

0

72

Paloma написал(а):

Ok, ar tevi vairs nerunājam šeit.  Tāpat neko sliktu nepateiksim

:kiss:  :kiss:  :kiss:

0

73

es kā palasīju jūsu te problēmas.... reizē saprotu, reizē smieties par jums gribās... dažām labām tādas roblēmas... :rofl:
negribu neko sliktu teikt... tikai smieklīgi :P

vē siekligi, ka te uz angelinu un uz albalongu gandriz vai apvainojās\(cik atceros, kamēr lasīju) :D šausmas... izdomāja albalonga taču tādu nodaļu, kur cilvēki paši negribot sāktu lamāties, izteikties un tad kāds apvainotos... :rofl: smeh da i toļko... vispār manuprāt, tas palīdz ka te nav ierobežojumu... cilvēki sāk vairāk braukt augumā... pasiem to nemanot... protams, saprotams, arī citās nodaļās ja kāds baigi sagribēs varēs arī uzbļaut vai apvainoties... bet tur tas nav atļauts, a te ir.... :ok:

man tik smieklīgi palika...

0

74

Domāju gan, ka smieklīgi.. :D nu es šeit cenšos pārāk nerādīties un neizmantot šo sadaļu.. :D

0

75

eu, Paloma, davai paradies te dazhreiz un iipashi tie kuri grib pakashkeeties, iipashi albalonga, as nu gan, manupraat, ir kadrs!!!! taads kadrs ar kuru man gribeetos gan izrunaaties, gan voenkaarshi parunaat, gan pajokot, gan pakashkeeties... :rofl:

albalonga uz priekshu ;)

0

76

hihihi... Mēs tāpat tik reti runājam, mīļum - un tu gribi ar mani kašķēties????????????? :(

Nevaru un negribu. Un man vispār miegs nāk. Rīt agri uz darbu jāceļas - bēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēēē...

0

77

albalonga написал(а):

hihihi... Mēs tāpat tik reti runājam, mīļum - un tu gribi ar mani kašķēties?????????????

kaapeec gan ne???!!! hmmmmmmmm... nu bet labi, negribi nevajag.... tu jau esi karaliene, karalienes paveelj un kalpi klausa...

:beee:

man jau arii vispaar maz laika.... nav laika striideeties... to striids notiks divas reizes nedeelja pa dazhaam minuuteem vai maximms stundu,ja paveiksies :rofl:

0

78

a pinocchio pat nevēlas strīdēties, bet kādam kaut ko pilipināt lai gan nav jauks garīgais ja sāktu jaukoties tad uznāktu.
bet ko jūs abas spītnieces varat kašķēties tas tak nav jauki, labāk jaukojaties

0

79

Nu es te rādīšo tikai ārkārtas gadījumā, kad nu sav'dāk nevarēšu izturēt. :D Un šobrīd pavisam nevelk uz strīdēšanos - labs noskaņojums un mīlestība pret visiem. :D

0

80

pinocchio написал(а):

bet ko jūs abas spītnieces varat kašķēties tas tak nav jauki, labāk jaukojaties

a tur arii ir tas kaifs briizhiem.... spiiteeties, kaut ko chiiksteet un uz otru kaut ko nejauku runaat!!! aaaaa... dazhreiz es to vienkaarshi dievinu, bet atljaujos sho kaifu tikai ar tiem cilveekiem kurus miilu un kuriem patiik tads pats kaifs un kuri sho joku saprot. diemzheel ne visi to saprot un var apvainoties, bet es zinu ne maz cilveekus ar kuriem ar varu visu ko veelos teikt... apsaukaat a tie tik smejaas un tad atbild ar kaiut ko tik pat "jauku" arii man.super.!!!

bija tada viena draudzene, kura man dazhreiz vai nu iemauca vai arii saaka meetaaties ar paartiku utt vai arii apsaukaaties, vinjai tas arii bija joks un patika.. tikai dazhreiz vinja paarshaava par striipu. biezhi vien vajadzeeja vinju jau apstaadinaat - eesmu tak mazohistka!!! :rofl:

un tagad biezhi vien ar daudziem runaaju ar antomimiem.... saku - beautiful, domaaju ugly un otraadi.. koroche viss kaajaam gaisaa... un vispaar dazhreiz no malas izskataas ka mees nopietni striidamies, bet neeee.... :) tas ir muusu stils... :laimigs: :ok: tadsir arii mans davids... eeeeh... ;)

labi, labi... pinocchio, notekti mees jau nepleesiisiems ar albalongu, bet tikai tas ka es vinju saucu par karalieni un pati sevi par vinjas kalpu... vinju smiidina un tajaa pashaa laikaa nedaudz kaitina... un man dazhreiz patiik kaitinaat un par to latvieshu valodu un par to ka vinja smejas par manu latvieshu valodu - vinja to pateica vienu reizi, a es atkartoju jau desmito.... iespeejams vinja jau taa arii nedomaa... nu betpar velu - julia jau to iegaumeeja un tas ir tikai vel viens iemesls panjirgt un pateelot apvainojushos... kas tai aitai arii patiiik, cik zinu :D

:blush2:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas