TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas


Hola, perrillas

Сообщений 81 страница 88 из 88

81

Julia написал(а):

tur arii ir tas kaifs briizhiem.... spiiteeties, kaut ko chiiksteet un uz otru kaut ko nejauku runaat!!! aaaaa... dazhreiz es to vienkaarshi dievinu, bet atljaujos sho kaifu tikai ar tiem cilveekiem kurus miilu un kuriem patiik tads pats kaifs un kuri sho joku saprot. diemzheel ne visi to saprot un var apvainoties, bet es zinu ne maz cilveekus ar kuriem ar varu visu ko veelos teikt... apsaukaat a tie tik smejaas un tad atbild ar kaiut ko tik pat "jauku" arii man.super.!!!

jā bet dažrei pēd'jā laikā es vienkārši ieplūstu nezinkur pārka gari sāku runāt
bet jums jau vispār tādas interesntas sarunas

Julia написал(а):

labi, labi... pinocchio, notekti mees jau nepleesiisiems ar albalongu, bet tikai tas ka es vinju saucu par karalieni un pati sevi par vinjas kalpu... vinju smiidina un tajaa pashaa laikaa nedaudz kaitina...

tas nav jauki sauc sevi par princesi vai par princi un viņu par princesi vai princi un tas vbūs viens laimīgs princēšigs pārītis,
neņem vērē pinocchio murgōišanu tu tak atnaci kašķēties, bet pinocchio jūtas pārāk neatbilstoši lai kāsķetos tā kā piedod

Julia написал(а):

kas tai aitai arii patiiik, cik zinu

aitņa, tik mīļi nu tas jau skan jaukāk

0

82

pinocchio написал(а):

bet jums jau vispār tādas interesntas sarunas

jaa es to pamaniiju... nu daudziem te sanaak jaukas un interesantas sarunas... :) bet nu mums ar albalngu dazhreiz ir iipasha kiimija... :P

pinocchio написал(а):

aitņa, tik mīļi nu tas jau skan jaukāk

nu nav jau miilji.. taa pati lapsa, tikai aitas kazhocinjaa.... vai kaa buutu albalondziigi pateikt - cuukas kazhokaa... :rofl; :rofl: :rofl:

0

83

Julia написал(а):

vai kaa buutu albalondziigi pateikt - cuukas kazhokaa...

hihihi... mans kalps ko teica, vai kauli grabēja??????????????? :rofl:

0

84

Julia написал(а):

jaa es to pamaniiju... nu daudziem te sanaak jaukas un interesantas sarunas...  bet nu mums ar albalngu dazhreiz ir iipasha kiimija...

interesanta ķīmija, līdz šim tik izteiktu nezināju

Julia написал(а):

nu nav jau miilji.. taa pati lapsa, tikai aitas kazhocinjaa.... vai kaa buutu albalondziigi pateikt - cuukas kazhokaa...

albalonga написал(а):

hihihi... mans kalps ko teica, vai kauli grabēja???????????????

kāda jēga ar jums te runāt, jūs tā pat mīļi brauskiet viens ortai virsū kaut vai katru savā kaktā liks

0

85

pinocchio написал(а):

kāda jēga ar jums te runāt, jūs tā pat mīļi brauskiet viens ortai virsū kaut vai katru savā kaktā liks

nu redzi, tagad tu pamaniiji sho iipasho kiimiju....

:rofl:

0

86

:rofl:

0

87

Oj kā man mēs visas patīkam - tāda mīlestība sadaļā, kur jāstrīdas :D

0

88

Julia написал(а):

nu redzi, tagad tu pamaniiji sho iipasho kiimiju....

iepriek's jau poaman'iju, nevarjau nepaman'it

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Hola, perrillas