TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Corel Paint Shop pro XI trial


Corel Paint Shop pro XI trial

Сообщений 21 страница 40 из 41

21

a kura ir taa '' to laso pogu ''  ??? :blush: esmu jau es taada stulbeniite par shiim lietaam :D

0

22

nu tur kreisajā pusē ir tāda vertikāla standarrīku josla. Laso man šķiet ir otrā vai trešā poga. Esmu darbā un man nav tas acu priekšā. Bet tai pogai tur ir vairākas iespēja (bultiņa blakus). Moš tev viņa šobrīd izskatās ne kā laso, bet gan kā taisnstūris, kurš uzzīmēts ar raistītu līniju.

0

23

Milziigs paldies :thank_you:

Отредактировано Ilze (03.08.2007 20:00)

0

24

ew, a ko darīt, ja termiņš beidzies? :o

0

25

:D Uninstalēt un meklēt netā kaut ko jaunu, lai atkal tiktu pie trial...

0

26

a kā viņu var uninstalēt?

0

27

es pat viņu nevarēju nolādēt ar visu to ka uztaisīju com epastu tikuntā man neņēma

0

28

nu ja godīgi, man pat nesanāk to nokačāt... man pieprasa lai es ievadu e-mail address un pasword,, izdaru bet man saka ka nav account un neko nevar izdarīt.... kas tas ir? visu zinošā albalonga, tev ir kāda sajēga?

0

29

account jau vispirms ir jāuztaisa :D

0

30

angelina написал(а):

account jau vispirms ir jāuztaisa

nu tad lai iet visi bekot!!!!!!!!!!!

nu tā, ziņkārei, cik tas maksā????

0

31

Julia написал(а):

nu tā, ziņkārei, cik tas maksā????

trial 30 dienu versija neko nemaksā...

0

32

albalonga написал(а):

trial 30 dienu versija ne

nu vispār tā es arī domāju, jo tas ir izmēginājuma versija 30 dienām... bet man nesanak neko ielādēt...

golova? podskažeš vai kā? m?  :rolleyes:

0

33

Julia написал(а):

golova? podskažeš vai kā? m?

nezinu, kas tev tur par problēmām. Vispirms acount uztaisi un tad lādē. Lai acount uztaisītu tur jāievada vārds, uzvārds, adrese un tādas lietas. Ja negribās savus vadīt - vienkārši izdomā un kaut ko ievadi. Nezinu, man nekādu problēmu nebija...

0

34

albalonga написал(а):

Vispirms acount uztaisi un tad lādē. Lai acount uztaisītu tur jāievada vārds, uzvārds, adrese un tādas lietas. Ja negribās savus vadīt - vienkārši izdomā un kaut ko ievadi. Nezinu, man nekādu problēmu nebija...

yes sir!!! pamēgināsim.... es arī nezinu ,kas man tur neiznāca.... nav jau pirmā lieta kas man šodien datorā neiznāk.
labi, ceru ka sanaks... ;)

paldies, ka centies :) un ej gulēt jau taču

0

35

Jūlija gandrīz nobāra.... un tagad viņai jau viss lādējās datorā....

nu vajag taču man stimulu pašai ar savu galvu domāt....
izdomāju :laimigs: paldies, ka atļāvāt padomāt, nedaudz pasakot kaut ko priekšā..... :laimigs:

0

36

Es arī beidzot šito brīnumu nolādēju un beidzot arī kaut ko uzmeistaroju, bet man nesanāk saglabāšana. Mans meistarojums nav jpg formātā laikam un līdz ar to viņu var apskatīt tikai caur šo programmu. Kā tad viņš īsti ir jāsaglabā?
Kāds var palīdzēt? Albalonga es uz Tevi ceru...

0

37

vienkārši spied uz ZFile, izvēlies Save As, izvēlies, kur saglabāt un nosaukumu un tad zem nosaukuma ailītes izvēlies formātu, kādā saglabāt...

0

38

Tas bija tik viekārši. :D Paldies albalonga.

0

39

missy написал(а):

Tas bija tik viekārši.  Paldies albalonga.

Lūdzu, lūdzu! :D

0

40

nu es ielādēju, bet es tak aizmirsu, ka man te kaut kāds otstoi neviss windows.... :D nu koroče man manējais windows neļauj man uzstādīt šo 11 versiju.... ai... kādreiz vēlāk uzstādīšu... ja gaidīju pusgadu, vēl varēšu pagaidīt...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Corel Paint Shop pro XI trial