TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Patrīcija Manterola (Paty Manterola)


Patrīcija Manterola (Paty Manterola)

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

Patrīcija Manterola (Paty Manterola)

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Perla/050301_patymanterola_3.jpg

Pilns vārds: Berta Patrīsija Manterola Kareona
Dzimusi: 23. aprīlī 1972. gadā
Dzīvo: Mehiko, Meksika
Ģimenes stāvoklis: precējusies ar Havjeru ortize, bijušo grupas "Garibaldi" dalībnieku (apprecējās 1999. gada 17. aprīlī)
Iesaukas: Patty; Niña Bonita de México

Patija Manterola savu skatuves karjeru sāka jau agrā bērnībā, kad kļuva par bērnu talantu meklēšanas programmas finālisti. Pēc tam viņa mācījās dziedāt, dejot, tēlot, bija modele, līdz kamēr kopā ar brāli un diviem draugiem nodibināja popgrupu “Garibaldi”, kas kļuva ļoti slavena. Bet kopš 1994. gada Patrīsija Manterola izveidojusi solo karjeru. Dziesma no viņas 2002. gada albuma kļuva par vienu no tā gada Pasaules Kausa himnām. 1995. gadā skaistā dziedātāja tika pie savas pirmās titullomas telenovelē „Akapulko, miesa un dvēsele” un viņas partneris šajā telenovelē bija Sauls Lisazo, kuru šodrīd varam redzēt kopā ar Gabrielu Spaniku telenovelē "Kaislību ieleja".

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Perla/title-6.jpg

1997. gadā viņa filmējās savā otrajā telenovelē - 'Labie ļaudis" (Gente Bien) un viņas partneris bija mario Simarro, kuru nesen redzējām telenovelē "Mīlēt, mirt un atgriezties" (El Cuerpo del deseo).

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Perla/title-7.jpg

1998. gadā viņa izmēģināja laimi „lielajā” kino. Patrīsija Manterola rūpējas arī par dzīvnieku aizsardzību un ir kaila pozējusi PETA akcijā. 2004. gadā aktrise, pateicoties savam skaistumam un vienkāršībai, talantam un publikas pielūgsmei, tika iecelta par Akapulko festivāla oficiālo tēlu.

0

2

mmm.... ļoti patīk kā viņa spēlē "apuesta por un amor" seriālā...!!!

0

3

Man arii patiik ka vina spele!

0

4

Vai jums nav Havjera ortize fotkas( Patrisijas viiru). Loti gribeetos uz vinu paskatiities!

0

5

:D

0

6

IruN4ik написал(а):

Vai jums nav Havjera ortize fotkas( Patrisijas viiru). Loti gribeetos uz vinu paskatiities!

Havjers ir eksvīrs - viņi jau ir izšķīrušies. Bet šķiršanās bija pozitīva -šķīrās kā draugi. Pēdējos gados viņu atiiecības sabojājās - nu var teikt, ka mīlestība pagāja un šķiršanās bija ilgi nobriedis process.

Neliela intervija, kura publicēta Rīgas Viļņos.

Kad tu izjuti vēlmi kļūt par aktrisi?

Mana pirmā loma bija astoņu gadu vecumā teātra izrādē "Bārenīte Anita". Un kopš tā laika man iepatikās spēlēt teātrī un dziedāt. Es biju laba skolniece, bet atšķirībā no brāļa man nepatika atrasties pirmajās vietās. Man ļoti patika sports, un šjā jomā skolā biju ļoti aktīva.

Cik tev bija gadu, kad šaki dziedāt grupā "Garibaldi"?

17 gadu vecumā, un kopš tā laika mana dzīve radikāli mainījās. Atzīstos, man palīdzēja tā slava, ko tanī laikā bija iekarojis tas ansamblis.

Kādas atmiņas tu glabā no tā laika?

Tā bija labākā skola, kas man varēja būt. Es pieļāvu kļūdas un mācījos no tām, iepazinu daudzas vietas, un man par grupu ir daudz atmiņu. Visi "Garibaldi" dalībnieki bija mani draugi, tas bija kas vienreizējs - mēs bijām kā brāļi un māsas un vienmēr turējāmies kopā.

Ko izjuti, kad jūs izšķīrāties?

Man bija liela vēlēšanās aiziet no grupas, jo biju nobriedusi kļūt par solisti. Pagāja pieci gadi, kamēr es uzsāku patstāvīgu "lidojumu". Divus mēnešus pēc aiziešanas no grupas ierakstīju savu pirmo disku.

Dziedātājas karjera attīstījās veiksmīgi?

Ļoti. Manam pirmajam diskam bija lieli panākumi, un es nemaz nenožēloju, ka aizgāju no "Garibaldi".

Kādi vīrieši tev patīk?

Man patīk vīrietis, kas ļauj sievietei attīstīties, kas viņu apbrīno un atbalsta, lai viņa būtu personība. Mačo tipa vīrieši man nepatīk.

Kādu pieredzi ieguvi, šķiroties no Havjera Ortisa?

Dzīvošana kopā ar viņu bija skaists posms manā dzīvē, jo tas sagatavoja mani nākamajām attiecībām. Es iepazinu pati sevi. Lēmums par šķiršanos bija nobriedis un nebija graujošs. Šķiršanās bija viegla un ļoti pozitīva.

Kā tu jūties tagad?

Jūtos ļoti pacilāti, romantiski. Man ir laimējies, ka man ir daudz draugu, esmu iepazinusies ar brīnišķīgiem cilvēkiem, kas ir mainījuši manu dzīvi, un, pateicoties tam, mana sirds ir stipra un es baudu savas dzīves pašreizējos posmu. Es joprojām ticu laulībai. Man gribētos satikt vīrieti, ar kuru man būtu kopīgi ideāli, un nodibināt ar viņu ģimeni. Un vēl kaut kas ļoti nozīmīgs - domāju, ka es būtu ļoti laba māte.

Kā tu jūties, kā aktrise?

Pašlaik jūtos ļoti laimīga, profesionāli sevi pierādījusi. Kompānija Univision man tikko paziņoja, ka seriāls "Likme uz mīlestību" ir pārspējis visus reitingus ASV. Protams, tas man sniedz lielu gandarījumu, jo šis darbs prasīja no manis daudz fiziskā un garīgā spēka. Mani priecē sasniegtie rezultāti.

0

7

Šeit varat apskatīties bildītes, kur Patija ir kopā ar savu tolaik vēl vīru Havjeru!!!

http://www.dammphoto.com/patymanterola.htm

0

8

^_^
bet man liekas, ka ar Gabrielu vina izskataas labaak! :/  :D

0

9

IruN4ik написал(а):

bet man liekas, ka ar Gabrielu vina izskataas labaak!

Gabriels (Huans Solers) gan joprojām ir laimīgi precējies ar Maki!!!!!!!!!

0

10

:swoon:  :rofl:

0

11

cik vina ir skaista ka man vina patik
It ipasi filma "Likme uz milestību"vienkarsi super  :bye:

0

12

man liekas ka patijas virs ir ka liels liels (telepuzijs) :D

0

13

:rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:  :rofl:

0

14

nu man patisham nak smieklii :P

0

15

:)

0

16

:D

0

17

Jā, nu viņai gan ir fantastiska figūra. Bet Ragana labāk liec viņas bildes sadaļā Foto Aktrises!!!!! :D

0

18

aqhaaaa... gan figūra, gan seja... un balss patīk, nav tāda pīkstule kā dažas.. :D laimīgais Gabriels  :haha:

0

19

OK. :)

0

20

Patija kopā ar Enriki ļoti sen
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/e15/11427468_720479834723977_511518642_n.jpg

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Patrīcija Manterola (Paty Manterola)