TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » 27. augusta sērija pa TV3


27. augusta sērija pa TV3

Сообщений 21 страница 40 из 66

21

Ilze написал(а):

labs jautājums  jebkurā gadījumā nespēju vairs sagaidīt šodienas sēriju  vispār šo seriālu kā tādu..

:D jaa, man arii taa bija :)

oj, man sanaaca taa it kaa to teiktu es :D

Отредактировано Ilze (27.08.2007 16:51)

0

22

Ilze написал(а):

Man viena pazinja iedeva diskus, vinja no kaut kurienes nolaadeeja un ierakstiija diskos

ooo..wow.. forshii :) jebkurā brīdī var skatīties.. :) lai gan es gribētu sev no seriāla atstāt tikai tos brīžus kur Katja ar Andreju un vēl dažus brīžus ar Mašu un Fedju.. protams ir daudz citu super brīžu ar citiem varoņiem.. bet visu vienalga negribētu.. pietiek noskatīties 1 reizi.. ;)

0

23

Ilze написал(а):

oj, man sanaaca taa it kaa to teiktu es

piesavinājies sev manus vārdus.. aj, aj, aj :P

0

24

aNgeL написал(а):

ooo..wow.. forshii  jebkurā brīdī var skatīties..  lai gan es gribētu sev no seriāla atstāt tikai tos brīžus kur Katja ar Andreju un vēl dažus brīžus ar Mašu un Fedju.. protams ir daudz citu super brīžu ar citiem varoņiem.. bet visu vienalga negribētu.. pietiek noskatīties 1 reizi..

aha, es jau arii negribeetu , bet nu piedaavaaja un es piekritu :)  Tikai vieniigais miinuss tas, ka dazhaas vietaas kaut kaa bremzee , un tad vajag patiit drusku uz priekshu ...

Taapat vajadzees atdot atpakalj :D

Отредактировано Ilze (27.08.2007 17:00)

0

25

aNgeL написал(а):

piesavinājies sev manus vārdus.. aj, aj, aj

:sorry:
:D

0

26

Ilze написал(а):

aha, es jau arii negribeetu , bet nu piedaavaaja un es piekritu   Tikai vieniigais miinuss tas, ka dazhaas vietaas kaut kaa bremzee , un tad vajag patiit drusku uz priekshu ...

tieshaam miinuss.. laikam °diezgan tracina..

Ilze написал(а):

Taapat vajadzees atdot atpakalj

vai tad vareesi tik viegli atdot? :D pēdējo sēriju gan laikam gribēsies atstāt - nju pārrakstiit sev? :)

0

27

aNgeL написал(а):

tieshaam miinuss.. laikam °diezgan tracina..

jaa un kaa veel , taa tracina  :angry2:  ...it iipashii ,ja kaadaa interesantaa momentaa ...

aNgeL написал(а):

vai tad vareesi tik viegli atdot?  pēdējo sēriju gan laikam gribēsies atstāt - nju pārrakstiit sev?

jaa, nu viegli nebuus atdot  :/  :D , bet nu ... aaa.. peedeejo seeriju vareeshu nokachaat no DC++ , it kaa tur ir :)

0

28

Ilze написал(а):

peedeejo seeriju vareeshu nokachaat no DC++ , it kaa tur ir

ooo..jaa?? Tuliiit intereses peec paskatiishos :D

Ilze написал(а):

...it iipashii ,ja kaadaa interesantaa momentaa

vot tas gan...taadas lietas arii mani tracina.. ljooti

0

29

euuu...tieshaam ir seerijas no daudzaaam seerijaam manaa dc++ :D kruti :beach:

0

30

aNgeL написал(а):

vot tas gan...taadas lietas arii mani tracina.. ljooti

:yes:  nja.. tas ir liels miinuss , bet nu tas nenotiek paaraak biezhi :)

aNgeL написал(а):

ooo..jaa?? Tuliiit intereses peec paskatiishos

:D

0

31

aNgeL написал(а):

euuu...tieshaam ir seerijas no daudzaaam seerijaam manaa dc++  kruti

aha, kruti , kruti ;)

0

32

ja veel citas telenoveles buutu DC++ buutu veel krutaak :D

0

33

O! paldies par informaciju, tulit apskatishos! ;)

0

34

aNgeL написал(а):

ja veel citas telenoveles buutu DC++ buutu veel krutaak

oo jaa, tas nemaz nebuutu slikti :D

0

35

rubi написал(а):

O! paldies par informaciju, tulit apskatishos!

:D :D :D luudzu

0

36

eh, tieshaam shodien nesatikaas Katja un Andrejs.. žēl...

0

37

aNgeL написал(а):

eh, tieshaam shodien nesatikaas Katja un Andrejs.. žēl...

njaa.. atceros, kaa biju neapmierinata, kad skatiijos, domaaju vinji satiksies, bet nekaa ....

0

38

Ilze написал(а):

atceros, kaa biju neapmierinata, kad skatiijos, domaaju vinji satiksies,

nju kā parasti :D vēl kad bij tā sērija, ka visi TV skatījās, es biju pārliecināta, ka visi redzēs Katju - jauno, skaisto Katju, vecāki pat strīdējās vai ar to beigsies sērija, ka viņu ieraudzīs, vai arī tas būs nākamajā sērijā, un nekā!!! es biju šokā!! :D tāda spriedze bij vislaik.. :D nju vismaz Andrejs redzēja viņu, tikai jocīgi ka tikai viņš..

0

39

aNgeL написал(а):

nju kā parasti  vēl kad bij tā sērija, ka visi TV skatījās, es biju pārliecināta, ka visi redzēs Katju - jauno, skaisto Katju, vecāki pat strīdējās vai ar to beigsies sērija, ka viņu ieraudzīs, vai arī tas būs nākamajā sērijā, un nekā!!! es biju šokā!!  tāda spriedze bij vislaik..  nju vismaz Andrejs redzēja viņu, tikai jocīgi ka tikai viņš..

njaa.. spriedze ir tieshaam  tajaa momentaa ,kad domaa, nu ,nu  driz jaabuut, a peec tam BAMS un nekaa :D

0

40

Ilze написал(а):

a peec tam BAMS un nekaa

vo vo.. nju toties var piedziiivot dažādas emocijas :D un vēl vairāk gribas beidzot redzēt tās sejas izteiksmes!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » 27. augusta sērija pa TV3