TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » 27. augusta sērija pa TV3


27. augusta sērija pa TV3

Сообщений 41 страница 60 из 66

41

aNgeL написал(а):

vo vo.. nju toties var piedziiivot dažādas emocijas  un vēl vairāk gribas beidzot redzēt tās sejas izteiksmes!!

jap , pilniibaa piekriitu :D

0

42

vēl man īpaši atmiņā un emociju ziņā paliek tādi brīži seriālos, kā piemēram vakar - Aleksandrs pateica visiem, ka Katja parūpējās lai tēvs un Zorkins paliek strādāt, bet nepateica, ka viņa neļāva nevienu citu no Zimaletto atlaist.. pataisa varoni sliktāku citu acīs nekā viņa ir.. un tik bieži tas ir seriālos. :D

0

43

es intereses pēc paskatījos vienā torrent serverī...un atradu tur visas 200 sērijas!!! :O es esmu vinkārši extāzē!:D sēžu laimīga un skatos kā lādējas !!!!!:D:D:D:D:D

Отредактировано aijux007 (28.08.2007 13:48)

0

44

aijux007 написал(а):

sēžu laimīga un skatos kā lādējas !!!!!

Tu laadee visas seerijas peec kaartas, vai kaa??
cik maz vajag laimei :D xe xe xe - man ljooooti liels prieks par Tevi - ura!!! :) nju es vakar DC++ atradu, bet domaaju, ka pagaidaam iztikshu pa TV3 skatoties  ^_^

0

45

aijux007 написал(а):

sēžu laimīga un skatos kā lādējas !!!!!

Jauki , :)

0

46

vakar teetis kaartis speeleeja netaa un tur taads kaa chats ir, un vakar kaads par Negliito piileenu raxtiija. dusmojaas, ka Aleksandrs nepateica Andrejam, ka Katja neljauj atlaist nevienu - man pat  smiekliigi palika :D bet kas attiecas uz pashu teikumu, tad mani arii dusmo  ka nepateica.. vai tieshaam gruuti 1 teikumu paar luupaam dabuut? :D

0

47

aNgeL написал(а):

vai tieshaam gruuti 1 teikumu paar luupaam dabuut?

Njaa.. :D taa vienmeer notiek , to vajadziigaako nepasaka ..

Nu viss es beidzu skatiities Negliito Piileenu, aj kaadas emocijas , pat raudaaju  :cray:  Veel joprojaam domaaju par sho seriaalu ..

0

48

Ilze написал(а):

Nu viss es beidzu skatiities Negliito Piileenu

wooow.. visas seerijas noskatiiijies??  :blink:  par emocijaam ticu.. jau mīla pilsētā ilgi bij prātā palikusi un visi tik iedvesmoti bija un sapņaini... arī ar šo seriālu tāpat wnk jābūt..

0

49

aNgeL написал(а):

wooow.. visas seerijas noskatiiijies??    par emocijaam ticu.. jau mīla pilsētā ilgi bij prātā palikusi un visi tik iedvesmoti bija un sapņaini... arī ar šo seriālu tāpat wnk jābūt..

jaa.. visas seerijas,  vakar liidz diviem naktii skatiijos, un tad veel nevareeju aizmigt ilgi, visu laiku domaaju par seriaalu, aj un tagad joprojaam..

0

50

Ilze написал(а):

vakar liidz diviem naktii skatiijos, un tad veel nevareeju aizmigt ilgi, visu laiku domaaju par seriaalu, aj un tagad joprojaam..

oo..liidz 2viem naktī?? esmu droša ka es arī ilgi pēc pēdējās sērijas domāšu par šo seriālu... pat pašai bail no tā :D kā varēšu mierīgi mācīties?? :D mja, žēl, ka tagad man nav to emociju kas Tev, tad varētu vairāk apspriest par beigām un visu seriālu.. ;) nākamo Esmeraldu skatīsies? :D

0

51

aNgeL написал(а):

oo..liidz 2viem naktī?? esmu droša ka es arī ilgi pēc pēdējās sērijas domāšu par šo seriālu... pat pašai bail no tā  kā varēšu mierīgi mācīties??  mja, žēl, ka tagad man nav to emociju kas Tev, tad varētu vairāk apspriest par beigām un visu seriālu..  nākamo Esmeraldu skatīsies?

jaa , liidz 2 naktii.. jaa zheel, vareetu apspriest, bet kameeer veel vinsh beigsies pa tv3 paies ilgs laiks :(   mamma jau nesaprot ,kas ar mani notiek :D visu laiku tikai shis seriaals galvaa ..

Esmeraldu, iisteniibaa nezinu, tagad neko pagaidaam negribu skatiities, nedomaaju, ka shis seriaals uz mani atstaas taadu iespaidu ..

Отредактировано Ilze (30.08.2007 12:23)

0

52

Ilze написал(а):

mamma jau nesaprot ,kas ar mani notiek

ticu :D kā lai saprot, ka seriāls tādu iespaidu atstāj? :D

Ilze написал(а):

iisteniibaa nezinu, tagad neko pagaidaam negribu skatiities,

tas arī saprotams, kad tik emociju no pīlēna,tad logiski ka neko citu negribas skatīties..

Ilze написал(а):

kameeer veel vinsh beigsies pa tv3 paies ilgs laiks

tas gan.. savā ziņā gribas lai ātrāk beigas pienāk, lai redzētu beigas, no otras puses atkal skumji ka beigsies..

0

53

aNgeL написал(а):

ticu  kā lai saprot, ka seriāls tādu iespaidu atstāj?

njaa..:D

aNgeL написал(а):

tas arī saprotams, kad tik emociju no pīlēna,tad logiski ka neko citu negribas skatīties..

pie tam , tagad nezinu , vai man buus laika Esmeraldai .. :(

aNgeL написал(а):

tas gan.. savā ziņā gribas lai ātrāk beigas pienāk, lai redzētu beigas, no otras puses atkal skumji ka beigsies..

jaa saprotu, nu man vienmeer buus iesleegts tv3 , laikaa ,kad iet Negliitais Piileens :D ( ja protams , buushu maajaas , un buus iespeeja :) )

0

54

Ilze написал(а):

pie tam , tagad nezinu , vai man buus laika Esmeraldai

laiks, laiks, laiks.. eh. rada ti daudz problēmu.. :/

Ilze написал(а):

jaa saprotu, nu man vienmeer buus iesleegts tv3 , laikaa ,kad iet Negliitais Piileens  ( ja protams , buushu maajaas , un buus iespeeja

:D cik mīļi :D

0

55

aNgeL написал(а):

cik mīļi

:D

aNgeL написал(а):

laiks, laiks, laiks.. eh. rada ti daudz problēmu..

njaa... :/

aj, ir tik gruuti ar taam emocijaam :D

0

56

Ilze написал(а):

aj, ir tik gruuti ar taam emocijaam

es tā Tevi saprotu :D par parakstu ar pīlēnu nedomāji? bildīšu apskate moš palīdzēs :D

0

57

aNgeL написал(а):

es tā Tevi saprotu  par parakstu ar pīlēnu nedomāji? bildīšu apskate moš palīdzēs

tieshi tagad par to iedomaajos :D , buus laikam jaatgriezh , tas , kas man bija ar piileenu .
ceru, ka paliidzees :) pie tam , man ljoti patiik taa jaunaa dziesma Negliitajaa Piiileenaa  , nju kaa   ir dziesma Julias Savichevas  '' Esli v serdce zivot lljubovj'' , a tad ,kad Katja atnaaca atkal uz Zimaletto nomainiija  uz citu dziesmu :heart:

0

58

Ilze написал(а):

tad ,kad Katja atnaaca atkal uz Zimaletto nomainiija  uz citu dziesmu

oo, jaa?? wow.. :D forshi :)
a es jau 2. dienu pa šo nedēļu redzēju klipu pa mūzikas kanālu - Jeslje v serdce zivjot ljubovj ;) tik jauki dzirdēt, redzēt  ^_^

0

59

aNgeL написал(а):

oo, jaa?? wow..  forshi

aha , forshi :)

0

60

seriaala ievadklips arī mainās?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Не родись красивой » 27. augusta sērija pa TV3