TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Negatīvie tēli telenovelēs


Negatīvie tēli telenovelēs

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

Es dievinu telenoveļu ļaundarus - viņi parasti ir daudz interesantāki par galvenajiem labajiem tēliem. Dievināju Cēzara Evoras atveidoto Federiko Rivero "Apskauj manii cieši" (Abrazame Muy Fuerte). A tagad Izabellu Vētrā (La Tormenta) dievinu!

0

2

:) bet mani ne loti patik  man shausmigi patik paula un Belinda(Tierra del Pasiones)tas ir tada viltigas bet marsija ari ta pasha filma nav  izdevusies ipashi pedeja serija

0

3

Jā, Belinda tiešam ir lieliska!!!! :dance:  Bet Mārsija - nu nav īsti tās odziņas - viņai ir kaut kāda ne kāda, lai gan nogalinās daudzus...

0

4

:rolleyes: jaa marsija ir tads parasts negativs a vot belinda ir tada shvaka forsha negativa mei4a(narkomane)....davaj mozet jesli 4to po russki????

0

5

net problem, no toļko s latinskim alfavitam  :D  Belinda harasha, a Paula nu ne o4en - Marsija jejo ubjot vso ravno. A 4ema - Otec Valeriji - tot tože haroš. Jevo usmeška super - negodaj, no takoj milij. I kagda on gavarit - ja že takoj starij, slabij starik - eto tak smešno!!! :rofl:

0

6

Man nepatīk meksikaņu negatīvi tēli, jo viņi atteloti ļoti primitīvi. Ja ņemsim argentīņu vai braziliešu negatīvus tēlus, tad tie atteloti nevis kā galīgi monsti, bet cilvēki, kuriem bija iemesls mēslus taisīt un atteloti viņi cilvēciski: viņiem ir jūtas, iemesli, viņi ir slikti ne tāpēc ka ir patoloģiski slikti, bet tāpēc kā tā sanāca.

0

7

Drogada написал(а):

Man nepatīk meksikaņu negatīvi tēli, jo viņi atteloti ļoti primitīvi. Ja ņemsim argentīņu vai braziliešu negatīvus tēlus, tad tie atteloti nevis kā galīgi monsti, bet cilvēki, kuriem bija iemesls mēslus taisīt un atteloti viņi cilvēciski: viņiem ir jūtas, iemesli, viņi ir slikti ne tāpēc ka ir patoloģiski slikti, bet tāpēc kā tā sanāca.

Jā, tādi, kā reāli cilvēki no dzīves. Bet ne jau vienmēr tas reālais ir interesants. Man tieši patīk, ka viņu ļaunums telenovelēs ir tāds nereāli pasakains. Tipa - nevaru dabūt to, ko gribu, nu tad nogalinu un visu laiku meloju, lai gan skaidrs, ka kādreiz tas viss nāks gaismā. Bieži šie Meksikas negatīvie varoņi ir visai komiski - piemēram Gabijas Espino atveidotā Princese "Rebekā" - es viņu dievinu :rofl:

0

8

:O bet kad es paskatijos rebecu es tad 1 reizi ieraudziju Espino un vina man riebjas nezinu kapec bet kadas telenoveless vina ir loti stradiga un izmociga meitene :D

0

9

HuLiA написал(а):

bet kad es paskatijos rebecu es tad 1 reizi ieraudziju Espino un vina man riebjas nezinu kapec bet kadas telenoveless vina ir loti stradiga un izmociga meitene

Espino strādīga un izmocīta meitene???? Neatceros tādu noveli. Ja nu vienīgi telenovelē Enamorado, kur viņa tēloja naivās Ivanas lomu. Bet man viņa ļoti patika Guerra de Mujeres un Luna La heredera!!! :D  Bet ar gabiju parasti tā ir - vai nu riebjas, vai dievina... Un es piederu pie dievinātājiem!!! ;)

0

10

bet es ta 50 50 :D  bet skatijos meksikanu telenovelu avizes un visur meiers ar streignardi zorro bet kur favela un meiers :/  un nesaprast kur un kad

0

11

Fani rakstīja visādas petīcijas un tā tālāk, lai Natālija un Kristians spēlētu kopā, bet producenti neklausījās. :(

0

12

es saku tikai 1 Streignarde un Meiers sader kopaaaaa :beee:  vot ta

0

13

HuLiA написал(а):

es saku tikai 1 Streignarde un Meiers sader kopaaaaa   vot ta

To saka daudzi, nu un? :rofl:

0

14

nezinu bet tev vini patik kopa?? :friends:

0

15

Jā, protams, ka patīk. Bet jāatzīst, tā, kā Gabija Espino ir mana mīlule - es dievināju viņus kopā ar Kristinu Lunā, mantiniecē (Luna, la Heredera). Bet arī ar Natiju viņu izskatās lieliski. Ja Lunā Kristians atveidoja pilsētas švītu, bagātnieku, tad te vienkāršā lauku Santosa lomā viņš tiešām ir lielisks - viņas piestāv būt tādam vienkāršam - neticami, bet ši Santosa loma sekoja uzreiz pēc Maurisio lomas Lunā... Bet vēl viens mīļš telenoveļu pāris man ir Sarita (Nataša Klausa) un Franko (Mišels Brauns) no Mežonīgajām kaislībām. Vai skatījies šo noveli????

Jā, un turpinot par Natiju un Kristianu - fani kādu laiku atpakaļ sūtīja petīcija vēstules uuz Telemundo, lai viņi abi spēlē Zorro kopā - es parakstījos šajā petīcijā!!! :D

0

16

un ko  tur ar to peticiju?? ja es skatos sieviete spoguli :P

0

17

un ka peticija? :)  ja es skatos mez.kaisl. kad ir laiks :P

0

18

sho 1 nelasi tas nav tass

0

19

Petīciju parakstīja vairāki tūkstoši fanu no visas pasaules. Bet Telemundo to vienkārši noignorēja. Tāpat fani visu laiku sūta petīcijas, lai Nataša Klausa un Mišels Brauns atkal spēlē kopā... bet nekā... :mad:

0

20

ja par klausu un braunu ari es :)  vini loti sader

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Negatīvie tēli telenovelēs