TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Negatīvie tēli telenovelēs


Negatīvie tēli telenovelēs

Сообщений 21 страница 40 из 41

21

HuLiA написал(а):

ja par klausu un braunu ari es   vini loti sader

Es dievināju Sāru un Franko. Vēl tagad ik pa laikam paskatos video ar viņiem un tik labi ap sirdi paliek... ^_^

0

22

:) nuu klaussa un brauns sader!! un meiers sader kopa ar streignardi

0

23

HuLiA написал(а):

nuu klaussa un brauns sader!! un meiers sader kopa ar streignardi

sader jau sader - neiebilstu!!! :lol:

0

24

ja tut po4itala gazeti v nete pro telenovelii tam stoko vsego ..........i pro razvod natashi  s simarro na russkom)))

0

25

davaj siilik!!! :D

0

26

jesli bi ja vspomnila.... :D  a to pro4itala i zakrila i 6as nemogu vspomnitj :D

0

27

HuLiA написал(а):

jesli bi ja vspomnila....   a to pro4itala i zakrila i 6as nemogu vspomnitj

A na buduščeje - kak čota interesnoje nohodiš, srazu v forume pičataješ :D

0

28

ja uze napisala pro razvod i jesho v la tormentu napisala koje 4to ;)

0

29

Da, vidala. Spasiba.!!!! :D

0

30

neza4to ti toko otvetj nu tatakoa ubjot do4ku mar terezi?? v la tormente? ili ti sama ne videla? :D

0

31

HuLiA написал(а):

neza4to ti toko otvetj nu tatakoa ubjot do4ku mar terezi?? v la tormente? ili ti sama ne videla?

Videla... Davno, na ispanskom i ņe vsje serii!!! :P  Daj vremja nemnogo i dam tebje podrobnij rasskaz... :D

0

32

spasibo :P  a to ja posmotrela po tv3 seriju tormenti  i tam tatakoa govarila 4to ubjot jejo do4ku i teperj ja spatj ne mogu vsjo dumaju 4to budet dalshe... :D

0

33

ja tozhe ljublju negativnih geroev.... pomnju kogda ranche smotrela besila kogda glavnije geroini nout ili malodushnije chto bi skazatj vsju pravdu itd.. :D poetomu chestenjka boljshe negativnije geroi nravitsja, pravda, esli ihnjaja zlostj opravdona.... ja ne ljublju kogda bez nadobnosti msjat, vredjat, ubevajut...  :sorry:  i eshe ne ljublju takuju shush.. kak v mnogih telenovelah, esli seichas vspomnitj, Marimar, naprimer (bozhe ja vse zabila za 2 goda poka voobshe ne smotrela seriali) kakaja ona bila dobrinjkaja eta Thalia, tupinjkaja itd...a potom videli kak razbushivalasj, za paru nedelj stala takaja vlasnaja, korisnaja, mstiteljnaja, i uzhe umnaja stala... ja voobshim vsegda rzhala nad eto naveloi, no seichas vspomnila i reshila raskazatj pro svoi pristrastija..  :cool:  :rolleyes:

0

34

Мне всегда нравились именно отрицательные героини, и нравятся по сей день. Помню когда-то давно очень им сопереживала, а потом свыклась с мыслью, что все мои любимицы по закону жанра умирают (их даже в тюрьму не сажают), видать слишком уж плохие, и тюрьма для них по мнению сценаристов слишком простое наказание. Эдуарда Арисменди из "Дикой Кошки", Марсия Монтенегро из "Ночной Марианны", Регина Монтельбан из "Ребекки".... перечислять можно бесконечно (ну или все сериалы, которые смотрела). А в добреньких мне тоже не нравится эта резкая перемена, неправдаподобно это. Да и еще. Очень часто конец сериала для злодеев глуп. Вот их не могут поймать, раскрыть, а тут бац!!! Ирония судьбы, какая-то оплошность и они уже пойманы, наказаны, а не было бы этой глупой оплошности, ошибки, их бы никто не поймал, никто и никогда. Вот так вот. :)

0

35

А мы теперь на русский перешли?! ;)
Мне раньше очень не нравились негативные персонажи. Да и сейчас многие из них выглядят нестественно. (Впрочем, не больше, чем вечно плачущие наивные святоши). Единственная негативная героиня, которой я восхищалась была (и есть) Руби. Обожаю этот сериал! И Барбару Мори!

0

36

Krievu valodai arī nav ne vainas!!!Varu raxtīt arī krievu valodā, bet nu šoreiz latviešu!!!Es arī domāju ka Sezars Evora ir baigi labais ļaundaris!!!!Man vislabāk viņš patika(Abrazame muy fuerte) kā Federiko!!!!!Manuprāt viņam piestāv tādas ļaunās lomas!!!Labajās viņam arī nav ne vainas, bet tomēr viņam vairāk piestāv tāds ļaunums un stingrums seriālos un redzēt viņu kā labo ir savādi, bet nu kā jau teicu nav ne vainas!!!!Manuprāt Mārsija kā ļaunā ir diezgan smieklīga tādā ziņā ka viņa nu kā galveno ļaundari tēlojot nu vispār viņai kautkā pietrūkst un tad kad viņa daudziem vīriešiem godīgi sakot čakarē smadzenes tas izkatās tik stulbi, ka viņi vēl viņai tic.Jā man patīk kā tēlo Belinda viņa ir interesants tēls..Man protams seriālos ļoti patīk(protams ne visos) galvenie varoņi, jo bieži tiek izvēlēti baigi foršie, bet seriāli bez ļaundariem nebūtu tik interesanti!!!Interesanti seriāli ir arī tādi seriāli kur kā teikt augstas klases ļaundari, jo arī tad ir interesanti skatīties to seriāli, jo nu tomēr ja seriālā visi būtu labiņie un naivie nav interesanti un būtu garlaicībi, bet ļaundari seriālu atsvaidzina.īstajā dzivē ne seriālos man gan patīk tikai labais!!!

0

37

Agrāk man ļaunie nepatika, bet pēdējā laikā gadās tādi ļaunie, kuri liek patikt. :D Jā, Mārsija man ar tīri labi patīk - interesanta varone. Tikai man ļoooti nepatīk, ka viņa diezgan bieži valkā "Mīlēt.Mirt.Un atgriezties" Izabellas kleitas. :angry2:
ļoti patīk Andress no "Mīlēt.Mirt.Un atgriezties" - foršs ļaunais tēls.  :ok:

0

38

Off-topiKs.  :D

Ragana написал(а):

А мы теперь на русский перешли?!

Нет, просто в тот момент мне было легче и быстрее написать на русском. Да и до этого в теме преобладал этот язык.
Taču cenšos rakstīt tieši latviski, lai gan tas ir daudz lēnak. :)

0

39

Kā man patīk Alberto Montecristo un Carolina Amor en custodia!!!! Alberto ir tik šarmants nelietis, ka es vienkārši nevaru viņu ienīst. Tāda šarma Markosam un Lusiano nav. Bet Miesassarga karolina ir vnk ģeniāla ļaundare, kādas tik intrigas viņa neizdoma un viss viņai sanāk un izdodas

0

40

a man  patika Mārsija no "Mīlestības ielejas". un, protams, Čemita :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Negatīvie tēli telenovelēs