TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » MŪSU KARALIENEI LIELI SVĒTKI!!!!!!!!!!!!!


MŪSU KARALIENEI LIELI SVĒTKI!!!!!!!!!!!!!

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

Tā, pirmo pamaniju rubi tēmu, tāpēc rakstīju tur. Bet varu apsveikt Tevi arī šajā tēmā, Tu to esi pelnījusi!  :kiss:
Tātad, daudz laimes dzimšanas dienā!  :rose:  :give_heart: 
http://www.realtownblogs.com/uploads/shaveheadlake_HappyBirthdayFlowers.jpg

0

22

Ak, karalien..
Kau es varētu tevi vairāk kā sveikt, izņemot ar interneta palīdzību.
Bet domas un meocijas jau jūt arī tā pat.
Un tātad-  tagad no mainis tev būtu jājūt vissiltākās, visgaišākās un visjaukākās domas.
Un smaidu. Daudz daudz smaidu.  :D  :D  :D
Un vienkārši - ES TEVI ĻOTI ĻOTI MĪLU!
PALDIES, ka tu mums tāda esi.  :D

http://i200.photobucket.com/albums/aa9/renarskaupers/Y20love20you20happy20birthday.jpg

0

23

ak mana KARALIENE !!! Tavs uzticams kalps apsveic Tevi ar šo brīnešķīgo dieniņu un novēl Tev visu to labāko, no visas sirds.
Tu šajā forumā tiešām esi karaliene un boss vienlaicīgi un ceru, ka tas tā vienmēr paliks, bez Tevis šī foruma nebūtu un nebūtu arī mūs te... Tavs pazemīgs kalps ir priecīgs kalpot savai brīnumainai karalienei  :boast:

Daudz daudz buču Tev.... :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: un balons kā dāvana Tev  :pig:

0

24

albalonga

  :Pooh_lol:  :Pooh_lol:  :Pooh_lol:
:D:D:D:D:D:D

Lai tev veselība stipra,
nesāp kauli, oma ņipra,
simtnieki lai makā krīt,
laime smaida katru rīt!

mīļi jo mīļi sveicu tevi šajos jaukajos svētkosun sūtu tev 1000000000000000000000 buču :D

Отредактировано aijux007 (06.10.2007 14:04)

0

25

Daudz, :rose: daudz, :rose: daudz :rose:  un :rose:  vēlreiz :rose: milzumdaudz :rose: Tev :rose:  mīļu :rose: apskāvienu, :rose: bučiņu :rose:  no :rose:  manis!!!! :rose:  Esmu :rose:  ļooooti :rose:  priecīga, :rose:  ka :rose:  varu :rose:  kaut :rose:  daļēji garīgi :rose:  būt :rose:  ar :rose:  Tevi :rose: šajā :rose:  Dieniņā, :rose:  kura :rose:  ir :rose:  kļuvusi :rose:  īpaša :rose:  mums :rose:  visām!!!  :rose:

http://rv.foto.radikal.ru/0710/f5/b3cb1f98048d.jpg

0

26

Mīļā , Albalondziņ !!!!

Novēlu, Tev šajā dienā un visā turpmākajā dzīvē laimi, draudzību, veselību, mīlestību , un daudz daudz smaidu  :rose:

TU ESI BURVĪGS CILVĒKS  :kiss:

0

27

Ak, paldies jums visiem. albalonga te no vannas ar slapjiem matiem, kad jau sen tie būtu jāžāvē un uz darbu jāskrien, joprojām sēž un lasa un priecājās - reizē smaida un asaras slauka. Jūīs esat tik mīļi un labi! Laikam šī vieta ir kā magnēts, kurš pievilcis un paturējis tikai labus un sirsnīgus cilvēkus. Paldies jums visā, manas mīļās. albalongas jūs ļoti, ļoti mīl... :heart:  :kiss:

0

28

albalonga написал(а):

Laikam šī vieta ir kā magnēts, kurš pievilcis un paturējis tikai labus un sirsnīgus cilvēkus.

Ticama teorija. :D

albalonga написал(а):

Paldies jums visā, manas mīļās. albalongas jūs ļoti, ļoti mīl...

Viss, es izkusu.  :kiss:
Un, ja godīgi, tad nevaru iedomāties savu dzīvi bez šī foruma, bez tam pozitīvām emocijām, ko tas man dod.
Un tas viss pateicoties Tev, jo tieši tu izveidoji šo forumu un mūs visus te noturi kopā.  :friends:  :heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » MŪSU KARALIENEI LIELI SVĒTKI!!!!!!!!!!!!!