TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - kurai aktrisei būtu jāspēlē galvenā sieviešu loma?


Zorro - kurai aktrisei būtu jāspēlē galvenā sieviešu loma?

Сообщений 21 страница 40 из 56

Опрос

Gribi Lai Natalija Streig. filmetos kopa ar Kristianu Meier. Zorro?
protams ka ja jo Vetra vini bija labs paritis!!!

27% - 3
Man ir vienalga

9% - 1
labak Gabija Espino

54% - 6
Ne Natalija St. nekur neiet((((vetra ir stulba((

9% - 1
negribu par to domat iet Vetra

0% - 0
ceru ka ta bus))))milu vinus)))

0% - 0
Голосов: 11

21

ne ! es nomirshu! :bad:  jo mejeram VAJAG filmeties kopa ar streignardi :dance:  jo vini SADERRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

22

ne ! es nomirshu! :bad:  jo mejeram VAJAG filmeties kopa ar streignardi :dance:  jo vini SADERRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

23

cik reizes tad tu mirsi - divas uzreiz???? :rofl:

0

24

aga :D

0

25

HuLiA написал(а):

aga

:rofl:

Nu gan jau būs labi!!!! Tāda ir dzīve - mēs nevaram dabūt visu, ko vēlamies.... Diemžēl...

0

26

;) ja zinu pati

0

27

Nati un Kris jauks pāris, taču IMHO, bet Natalija... nu neizskātas pēc spanietes (viņai ir gaišie mati, gaiša ada), un viņa varētu spēlēt kadu lomu šajā seriālā, bet tikai ne Esmeraldu, lai gan Marlene Favela man ļoti nepatīk vēl no "Mežonīgas Kaķes" laikiem... :( Jā šo telenoveli radīs, tad skatīšos Natašas dēļ. No skriniem var saprast, ka viņa spēlēs kādu kalponi... bet arī nekas. Man patīk aktrises, kuriem ir daudz lomu, un katra viņu varone ir jauns raksturs.
Balsoju par Gabiju, viņa būtu lieliska Esmeralda. :)

0

28

Deyalit написал(а):

Nati un Kris jauks pāris, taču IMHO, bet Natalija... nu neizskātas pēc spanietes (viņai ir gaišie mati, gaiša ada), un viņa varētu spēlēt kadu lomu šajā seriālā, bet tikai ne Esmeraldu, lai gan Marlene Favela man ļoti nepatīk vēl no "Mežonīgas Kaķes" laikiem...  Jā šo telenoveli radīs, tad skatīšos Natašas dēļ. No skriniem var saprast, ka viņa spēlēs kādu kalponi... bet arī nekas. Man patīk aktrises, kuriem ir daudz lomu, un katra viņu varone ir jauns raksturs.
Balsoju par Gabiju, viņa būtu lieliska Esmeralda.

Nataša klausa tēlos novisi - topošo mūķeni!!!!

Bet par Gabiju Espino piekrītu. Viņa būtu lieliska Esmeralda!!!! :D

0

29

albalonga написал(а):

Nataša klausa tēlos novisi - topošo mūķeni!!!!

Ak Dievs! Es ceru, ka tikai topošo!  :lol:

Отредактировано Deyalit (25.01.2007 00:28)

0

30

Jā, cik sapratu tikai topošo. Viņa smagi grēkos. Iemīlēsies, kādā pirātā - nu vismaz tādas baumas netā klīst - tā nav oficiāla info!!!! :lol:

0

31

albalonga
Baumas nevar būt tikai par baumiem, kaut kas tur ir... ;)
Es jau ta smagi pardzīvoju, kad Karolina no Rebekas nolēma kļūt par muķeni, kur nu Natasha.
Un par to, ka seriālu var paradīt pie mums - tas ir 98%, jo Telemundo Latvijā mīl, gandrīz visi seriāli no turienes.
^_^

0

32

albalonga, a tu nezini, kāpēc Paola tomēr nepiedalas? Es tagad ieraudzīju vienu promo (nezinu, vai jūs to jau redzejat, bet tomēr - http://www.aguichrisforo.net/zorro videos/060517 ZORRO darabkak az upfront videokbol.wmv) - viņai manuprāt ši loma būtu ļoti veiksmiga)

0

33

Deyalit написал(а):

albalonga
Baumas nevar būt tikai par baumiem, kaut kas tur ir...
Es jau ta smagi pardzīvoju, kad Karolina no Rebekas nolēma kļūt par muķeni, kur nu Natasha.
Un par to, ka seriālu var paradīt pie mums - tas ir 98%, jo Telemundo Latvijā mīl, gandrīz visi seriāli no turienes.

TV3 ar Telemundo ir ekskluszīvs līgums!!!! :rofl: Tā nu viņi rāda visus Telemundo seriālus, kuriem bijuši labi reitingi ASV un Meksikā. Es pat teiktu 99%, ka 2007 gada rudens sezonu TV3 sāks ar Zorro!!! :D

0

34

Deyalit написал(а):

albalonga, a tu nezini, kāpēc Paola tomēr nepiedalas? Es tagad ieraudzīju vienu promo (nezinu, vai jūs to jau redzejat, bet tomēr - http://www.aguichrisforo.net/zorro vi … eokbol.wmv) - viņai manuprāt ši loma būtu ļoti veiksmiga)

Piekrītu, ka Paolai loma derētu.

Oficiālais iemesls, kāpēc Paola nepiedalās - viņa joprojām aizņemta ar "Amores" un viņai arī vajag mazliet atpūsties.
Neoficiāli - "Amores" reitingu ziņā izgāzās. Telemundo to taisīja, ka nākošo grandu - La Tormentas aizstājēju, bet nekā. Tāpēc Paoplas akcijas ir kritušās. Bet pats galvenais - Zorro ir Telemundo, RTVI Columbija un Televija kopprojekts. Televisa ieguldīja lielu naudiņu. Galveno vīriešu lomu spēlē Kristians Meiers - Telemundo vadošais aktieris. Televisa gribēja redzēt savu aktrisi otrā galvenajā lomā. Un Marleānes akcijas šobrīd ir augstas, viņa nesen filmējās nelielā lomā vienā Holivudas filmā..

0

35

albalonga
Ui, forši!  :cool: Bet tas nozīme, kā seriāls ar Spaniku un Tormenta beigsies ne ļoti... hhmmm... drīz, es teiktu.

0

36

Nu, kau kad martā es tektu. Pēc tam TV3 noteikti iebāzīs vai nu kaut ko no Venevision vai to pašu Telemundo, lai pa vasaru iet. Un kad tas beigsies, visdrīzāk sekos Zorro. Tas nav oficiāli - es tik tā paredzu!!!! :P

0

37

albalonga
Ja, pat te kā politika... Stulbums. Nu redzesim kā viņai ies. Spītejot liktenīm viņa jau labak spēleja, taču ne ideāli. Un tur ne tikai akcijas man ta šķiet. Jā padomat, es nezinu ne vienu aktrisi no Meksikas (!), tieši no Meksikas, kura derētu (un būtu jaunāka par 30, lai spēlētu šo lomu). Nu... tikai Barbara Mori, bet viņa jau nefilmejas telenovelas... ta kā... Labvakar Mežonīga Kaķe (no jauna, un jaunaja amplua  :rofl: )

0

38

Jā, nu cerams, ka nebūs tik traki. Ir jau viņai raksturiņš. Kā mežonīgā kaķe viņa dažbrīd bija gluži interesanta. Spītējoe liktenim principā neskatījos, ja man ļoti nepatīk Sebastians Rulli!!!! Bet Zorro ļoti, ļoti gaidu. Noteikti skatīšos Krisa un Natašas dēļ. Turklāt, Zorro leģendu vispār dievinu!!! :dance:

0

39

ka man patik zorro un tie veci(vina) filmi :P

0

40

Man patik, ka telenovelas iznāk jauna līmeni ar tiem leģendam, tas jau nav roza telenovela, bet no citas puses tas tomēr ir telenovela, un tas ir forši.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Zorro - kurai aktrisei būtu jāspēlē galvenā sieviešu loma?