TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Kura no māsām Halivelām jums patīk vislabāk?


Kura no māsām Halivelām jums patīk vislabāk?

Сообщений 1 страница 20 из 37

Опрос

Kura no māsām Halivelām jums patīk vislabāk?
Prū

5% - 1
Paipera

23% - 4
Fēbe

41% - 7
Peidža

5% - 1
Visas vienādi stipri patīk

23% - 4
Nepatīk neviena

0% - 0
Голосов: 17

1

Nu mana mīlule vienmēr bijusi Fēbe... Man patika sākumā, kad viņa bija tāda nenopietnā un bez darba un strīdējās ar Prū un aizmirsa izņemt viņas blūzi no ķīmiskās tīrītavas un pēc tam studēja :D un tad bija tik jauki, kad viņa rakstīja žurnālā padomus cilvēkiem...

0

2

pati gan to neatceros, taču pēc visādām bērnības burtnīcām, lapiņām izrādās, ak man mīļākā bija Prū.. vispār es to saprotu - viņa ļoti gudra, vecākā māsa, nopietna, spējas fantastiskas un bieži bija glābēja.. taču pēc Prū nāves, kuru arī ļoti pārdzīvoju, man ļoooti iepatikās Fēbe.. ļoooti dievināju un dievinu viņas. dievinu viņas raksturu, dzīvesprieku, pārgalvību, kaislīgo dabu.. un viņa ļoooti mīl magiju.. lai gan diemžēl ar laiku.. pēc visa kas piedzīvots ar Koulu viņa kļuva nopietnāka.. un arī esmu sajūsmā par viņas profesiju - rakstīt padomus žurnālam! super!! tāpēc nobalsoju par Fēbi, lai gan patīk man visas.. Paipera kautkā sākumā man šķita diezgan ēniska, taču jau 5tajā sezonā viņa izveidojās kā varone, man patīk viņas mīlestība pret kulināriju, vieglums ar kādu iznīcina dēmonus un vispār parādās interesantas rakstura īpašības.. kas attiecas uz Peidžu viņā visvairāk man patīk sejas izteiksmes.. :D

0

3

:   ) Man agrāk vismīļāka bija Prū, manai labākajai bērnības drauzenei un masai visvairāk patika Fēbe... Man ļoti patika Prū un tā policista attiecības, pirmās sezonas beigās, kad viņš nomira (ja labi atceros, tad tas bija 1. sezonas pēdēja sērija) man Prū tāpat patika, bet tajā laikā es žurnālā izlasīju, ka Prū ir skandāls ar seriāla režisoru un tas, ka viņa vairs nefilmēsies... turklāt pārādījās Kouls... ;) Tāpēc vēlāk par manu mīluli kļuva Fēbe, kura par tādu arī palika... :) Man patika tas, ka viņa bija tā māsa, kura pirma uzzināja, ka viņas ir raganas, viņa to uzreiz pieņēma un priecājās par to... Man pat agrāk likās, ka viņas burvestūbas spēja (redzēt vīzības) nebija tik laba, ka pārvietot priekšmetus un prast apstādināt laiku... Tomēr viņa vienmēr bija optimistiskāka, turklāt viņas attiecības ar Koulu... ;)  :heart:  Paipera man arī ļoti patika, par Peidžu maz ko zinu, jo skatījos tikai pāris sēriju ar viņu... :(
   Nobalsoju, protams, par Fēbe... :ok:  Nu nevaru es nobalsot par kādu citu, jo mūsu Raganiņa kļuva man pārāk tuvs cilvēks....:) Ragana, tu esi SUPER! :)  :ok:  :friends:  :rose:   :give_heart:

Отредактировано rubi (18.10.2007 21:03)

0

4

Es noablsoju par visām, jo vienu tiešām izvēlēties nevaru!! :) Prū man ļoti patika, viņas attiecības ar Endiju, Fēbe arī - īpaši viss ar Koulu... Un Peidža arī ļoti patīk - tāda interesanta. :) Paipere kaut kā vismazāk, tāda.. aNgeL bija labs vārds - ēniska. :D

0

5

Es balsoju par Fēbi. :)
Pirmajā sezonā dievināju Prū. Stipra personība, spēcīga ragana. :) Otrajā sāku ievērot arī Fēbi.
Bet 3. sezonā Fēbe kļuva par manu mīluli. Lai gan 1. sezonā man viņa patika vismazāk.
Pārāk vieglprātīga, nenopietna, vēl īsta pusaudze.
3. sezonā sāku uztvert viņu nopietni, protams, galvenokārt, dēļ viņas attiecībām ar Koulu.
Tiesa, ar laiku Fēbe mainījās un tas man ne patika. Īpaši pēdējās sezonās, tā apsēstība ar ģimenes veidošanu un baidīšanās no riska.
Peidža ienāca šajā seriālā pēdējā, bet ātri iekaroja manu mīlestību. Un viņas sejas izteiksmes dievīgas! :D Ļoti patika tas, ka Peidža iemīlēja maģiju, kā Fēbe pirmajās sezonās, varbūt pat vairāk.
Paipere... Viņa savā veidā ir ļoti pievilcīga. Ideāla mājsaimniece, brīnišķīga māte un sieva. Mierīga un uzticama. ;)

rubi, paaaldies! :blush2: :kiss:
Tu arī esi super un man liels prieks, ka iepazinos ar tevi! :)  :friends:

0

6

Ragana написал(а):

rubi, paaaldies!   
Tu arī esi super un man liels prieks, ka iepazinos ar tevi!

Ai, mana Raganiņa, cik tu esi jauka!!! :)  :rose:  :friends:

0

7

ai. Man ir gājis visadi.
Sākumā vienkērši necietu Paiperi un dievināju Fēbi.
Tāpēc savas skolas veidotajā Amuletā biju Fēbe.Tas tad, kad maza biju.
Tagad, kad Peidža pienāca klāt man patika arī viņa, bet vispār ļoti neizteikti.
Jo tajā laikā, jau lielai esot, radās īpāsa patika pret tieši kādreiz vai ienīsto Paiperi.
Tāds miers, mātišķūms, uztiicama, bet gluži vai fūrija, ja viņas mīļos aizskar, spējīga upurēties. Tāda vienkārša, bet ne pelēka. Un laikam tā jau ir kā daudzi saka - pievelk tie ar kuriem saskata līzības. Un tagad tā padomājot to saskatu - raksturā lielas līdzības ar Paiperi.
Tas, protams, mans subobjektīvais viedoklis.

0

8

danna написал(а):

Tāpēc savas skolas veidotajā Amuletā biju Fēbe.

:O Kaut kas līdzīgs teātrim? Vai kā? Es arī gribu!!!

0

9

Man sāk likties, ka varēju atbildēt savādāk.. Ar aNgeL paskatījāmies Amuletu un sapratu, cik tomēr ļoti mani piesaista Peidzā. Nezinu kas, bet viņā ir kaut kas tāds, kas man ļooti patīk - viņas izturēšanās, raksturs, izskats.. :)

0

10

Ragana написал(а):

Kaut kas līdzīgs teātrim? Vai kā?

Nu mēs tad mazas bijām. Un pašas vienkārši spēlējāmies. Tas visai klasei bija vai kā sapnis - piedalīties un tik ieskaitīties mūsu Amuletā. Mums bija savi dēmoni, sargeņģeļi, sava Ēnu grāmata, burvju zālīšu skapis, karte, kristāli. Citi, lai tikai varētu kaut daļāji piedalīties, mums pēc stundām ilgi vēl sēdeja un Ēnu grāmatu rakstīja. Ierakstājām Amuletā kasetēs, kad bija buramvārdi. Pēc katras redzētās sērijas ierakstījām Ēnu grāmatā par to dēmonu un burvjuvārdus.
Tā...
Nu tagad jau trakoti ņirdzīga padarīšana.
;)

0

11

danna написал(а):

Nu mēs tad mazas bijām. Un pašas vienkārši spēlējāmies. Tas visai klasei bija vai kā sapnis - piedalīties un tik ieskaitīties mūsu Amuletā. Mums bija savi dēmoni, sargeņģeļi, sava Ēnu grāmata, burvju zālīšu skapis, karte, kristāli. Citi, lai tikai varētu kaut daļāji piedalīties, mums pēc stundām ilgi vēl sēdeja un Ēnu grāmatu rakstīja. Ierakstājām Amuletā kasetēs, kad bija buramvārdi. Pēc katras redzētās sērijas ierakstījām Ēnu grāmatā par to dēmonu un burvjuvārdus.

Super!!!  :ok:  Man nebija tik daudz domubiedru, lai kaut ko tādu darītu. :(  Bet es jau gribētu sev tādas atmiņas.  :lol:

0

12

Ragana написал(а):

Super!!!    Man nebija tik daudz domubiedru, lai kaut ko tādu darītu.

Man tad palaimējās. Un tagd esmu īpaši priecīga  - tik daudz jauku atmiņu.
Ko gan es bez atminām darītu?

0

13

nu man jau vislabāk patīk peidža
no pāsa sākuma tā bija - nu kad viņa parādījās
man patīk pirmām kārtām kā viņa sikatās un kā tiek ģerbta un ''gerbjas tā salīdzinoši savādāk un koši
un man dikti patīk ka viņai ir sava dzīves filozōfīja kas cietiem nav pakļaujam , tā ir viņas
ņu kādreiz es viņu apbrīnoju un ditm,i patika
tagad nu nedzaudz ir mazinājies un es viņu noteikti neapbrīnoju bet vēl joprojām viņu uskatu par visjaukāko no māsām
ir grūti paskatiadrot bet nu man ditki patīk

0

14

Jeeeej - pinocchio, mēs esam tādas divas!!! :D

0

15

Paloma написал(а):

Jeeeej - pinocchio, mēs esam tādas divas!!!

es pat nezināju ka tev patīk peidža

dikti dikti jaukitagad liels prieks

0

16

pinocchio написал(а):

es pat nezināju ka tev patīk peidža

to pat es nezināju  :wacko:   :blush2:

0

17

aNgeL написал(а):

to pat es nezināju

kauns kauns
ņu kā tā var nu kā tā var
bet nu8 ne vienmēr visu ir iespējams zināt

0

18

pinocchio написал(а):

kauns kauns

:blush2:  jā, jāa.. nē nu zinu, ka viņai patīk Peidža, bet nezināju, ka tāaa.. :D

0

19

aNgeL написал(а):

jā, jāa.. nē nu zinu, ka viņai patīk Peidža, bet nezināju, ka tāaa..

kura tad pēc tavām domā viņai patika????

0

20

pinocchio написал(а):

kura tad pēc tavām domā viņai patika????

ja tā sāk domāt.. ja tiešām padomā.. tad Peidža :D Fēbe viņai nepatīk Koula dēļ, Paipera arī,.... :D paliek Peidža - cik logiski :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Kura no māsām Halivelām jums patīk vislabāk?