TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion promo bildes un promo video skrīni!!!


La Traicion promo bildes un promo video skrīni!!!

Сообщений 41 страница 60 из 69

41

albalondziņ - man šķiet, ka tev jāpatīra forums.. laikam pirmo reizi kā mūsu karalienei :D  ar to es domāju dažus ierakstus šeit un pie Enganjo ;)  dažiem cilvēkiem baigi gribas riebekļoties ;)

0

42

Es zinu, kas ir tā VECENE. Piedod, alby, par rupjību! Tā ir Pavii!

Отредактировано Norkys (19.01.2008 21:48)

0

43

Norkys написал(а):

Es zinu, kas ir tā ragana

hey, dažiem "ragana" te ir mīļvārdiņi :D Pavii nav pelnījusi, lai tā sauc viņu :D

0

44

KĻŪDA!!!! Bija domāts - es zinu, kas ir tā vecene! Tūlīt izlabošu!

Ja Ragana šo lasīs, lūdzu dziļu piedošanu!

0

45

http://www.produ.com/imagenes/noticias/0108/big-Latraicion.jpg

0

46

pēdējā bilde ir ārkārtīgi skaista un meistarīgi izveidota.
(mana sajūsma)

0

47

ahaaa - fantastiska bilde!! :)

0

48

dievīga man liekas tā bilde kur danna brauc uz riteņa
un iepējams tā bilde un vēl banner ar to bili mani pārliecinājis skaīties la traison nezinu kā tas sanāks jo vēl ir manas anas serriāls bet tā kā viņš ir tik nenomrālīgi līdzīgs domāju ka skatīšos tikai to kur ir mana na jo nav jēga visu no jauna skatīties bet nu cerams kas mainīsies
bet nu katrā ziņā dievinu to bildi piedodiet ka esmu tik skopa bet tad kad lādēsu la traison bannerus kas man ir to neviena laikam nedošu

0

49

jāap :) senlaiku bildes tik smukas izdodas, pie tam ar tādiem aktieriem :D

0

50

aNgeL написал(а):

hey, dažiem "ragana" te ir mīļvārdiņi  Pavii nav pelnījusi, lai tā sauc viņu

:lol: Paldies, aNgeL, ka pasekoju līdzi.

Norkys написал(а):

Ja Ragana šo lasīs, lūdzu dziļu piedošanu!

Viss kārtībā! ;)  Esu jau pieradusi, ka cilvēki tā kļūdās. :D

Bildes varen jaukas. :)

0

51

Ragana написал(а):

Paldies, aNgeL, ka pasekoju līdzi.

kā gan citādi :D mani jau arī klasē un vispār mēdza apsaukāt par raganu , a man uzreiz smaids- oo, kompliments.. un tas tā tracināja tos kas apsaukāja, un tad izlaboja ragana uz "karga" - krievu vārdam " ragana" ļaunais variants ;)

0

52

Cik nejauki klasesbiedri... :/ Labi, ka manējie līdz tam nav aizdomājušies. :D

0

53

Ragana написал(а):

Cik nejauki klasesbiedri

1 klasesbiedrs ļoti bieži agrāk sauca par raganu, tas cita draudzene to krievisko variantu izmantoja :D bet komliments tak - Ragana :D

0

54

Nju, ja godīgi, tad dzīvē es to tā īsti kā komplimentu neuztveru, jo saprotu, ka bija domāts. :D
Bet nekad neapvainojos un man nepaliek skumji vai tml., jo asociācijas ir tik patīkamas.  :give_heart:

0

55

Ragana написал(а):

Nju, ja godīgi, tad dzīvē es to tā īsti kā komplimentu neuztveru, jo saprotu, ka bija domāts.

es jau arī saprotu, un tieši tāpēc to pavēršu kā kautko pozitīvu. un kad cilvēks mani tā nosauc un ierauga manu smaidu par to, tad viņiem pielec un atmiņās uzaust, ka man taču patīk raganas :D

+1

56

aNgeL написал(а):

es jau arī saprotu, un tieši tāpēc to pavēršu kā kautko pozitīvu. un kad cilvēks mani tā nosauc un ierauga manu smaidu par to, tad viņiem pielec un atmiņās uzaust, ka man taču patīk raganas

Arī man tas ir standartgadījums. :D Bet pēdējā laikā neviens neapsaukājas.

0

57

Ragana написал(а):

Bet pēdējā laikā neviens neapsaukājas

arī es sen neesmu dzirdējusi, lai mani tā nosauc. pēdējos reizi .. em.. šonedēļ izskanēja :D nu jā -pavisam "sen" :D

0

58

aNgeL написал(а):

em.. šonedēļ izskanēja  nu jā -pavisam "sen"

Nē, mani tiešām sen tā nesauca. :D Bet mājieni uz Amuletu pēdējo reizi bija pirmdien. :D

0

59

Ragana написал(а):

Bet mājieni uz Amuletu pēdējo reizi bija pirmdien

:D xe.. tas mums uz mūžu ar Tevi :D

0

60

[реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки][реклама вместо картинки]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion promo bildes un promo video skrīni!!!