TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amuleta grāmatas


Amuleta grāmatas

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

slinkums uzreiz likt par katru, tāpēc lieku interneta adresi, lai būtu priekštats ;) Tik ļoooti gribētos izlasīt visas, taču vismaz dažas grāmatas man ir :) :) :) un tā nu sanāca, ka Amuleta grāmatas man ir mīļākās grāmatas ;)

http://www.thecharmedones.com/charmed_books.htm

0

2

nu kaut ko biju dzirdējusi ka jūs ar raganu par tām runāju

nu geribētos kādu izlasīt protams ar peidžu bet nu pēdējā laikā man uznācis nelasīšanas perods

bet nu viņas ir varen daudz

0

3

Cik man zināms, tad Krievijā visas šīs grāmatas nemaz nav izdotas, pēdējā bija "Survival of the fittest".
Žēl, gribētos jau visas. :)

0

4

aNgeL написал(а):

un tā nu sanāca, ka Amuleta grāmatas man ir mīļākās grāmatas

:rofl:  Kāds pārsteigums!

pinocchio написал(а):

nu geribētos kādu izlasīt protams ar peidžu bet nu pēdējā laikā man uznācis nelasīšanas perods

Iesaku "Garden of evil"! Par Peidžu un man ļoooti patīk! :)

Pateicoties aNgeL es arī daļu esmu lasījusi - un man patīk! :) Par mīļākajām grāmatām nu noteikti nekļūs, bet lasu ar interesi. :) Tikai vienbrīd jau apnika - ja kāda no māsām satiek satriecošu puisi - viņš ir dēmons vai vismaz ievilkts visā padarīšanā. :D

0

5

Paloma написал(а):

Tikai vienbrīd jau apnika - ja kāda no māsām satiek satriecošu puisi - viņš ir dēmons vai vismaz ievilkts visā padarīšanā.

Tas lai stāstā nebūtu lieku varoņu.

Paloma написал(а):

Iesaku "Garden of evil"! Par Peidžu un man ļoooti patīk!

O, jā, šajā grāmatā Peidža ir super. :)

0

6

Ragana написал(а):

Tas lai stāstā nebūtu lieku varoņu.

Labāk lai viņi tur būtu.. D: Savādāk jau pārāk paredzami - ja viņš kādai ieptikās, ir satreicošs sapņu princis, tātad - kaut kas nav kārtībā. :D  Tāpat kā vienbrīd mazliet apnika, ka katrā grāmatā sakars ar Prū fotogrāfēšanu - tāpēc nokļūst kaut kur, kur notiek kaut kas.. :D

0

7

Paloma написал(а):

katrā grāmatā sakars ar Prū fotogrāfēšanu - tāpēc nokļūst kaut kur, kur notiek kaut kas..

Nūūū, tādu grāmatu nemaz nav daudz. Un sava loģika tur ir. Savādāk visiem dēmoniem vienkārši būs jāiet pie māsām uz mājam. :D

0

8

Paloma написал(а):

Savādāk jau pārāk paredzami - ja viņš kādai ieptikās, ir satreicošs sapņu princis, tātad - kaut kas nav kārtībā.

nu..ne visās grāmatās :P

0

9

Nu man sanāca laikam kādas trīs pēc kārtas... :D Paspēja apnikt. :D

0

10

Paloma написал(а):

Nu man sanāca laikam kādas trīs pēc kārtas...  Paspēja apnikt.

nu man gribētos kaut kad kad būtu laika pamēgināt palasīt
bet nu ši paša iemesla dēl neprasās dikti
man pietiek ar seriālyu

0

11

Nu pamēģini gan - par "Velna dārzu" es esmu sajūsmā. :D

0

12

Paloma написал(а):

par "Velna dārzu" es esmu sajūsmā.

man ir superprieks par to :)

0

13

Latvijā ir Amuleta grāmatas? :)

0

14

GaBy написал(а):

Latvijā ir Amuleta grāmatas?

nezinu vai šobrīd ir, bet pirms dažiem gadiem bija ;) es jau būtu laimīga, ja grāmatnīcā ieraudzītu Amuleta grāmatas.. man viņu trūkums..

0

15

Mmm.. Paldies, par info! :) Kad tikšu uz Rīgu, būs jāpaskatās kādā grāmatnīcā! ^_^ Ļoooti gribas palasīt kādu no sērijas. :)

0

16

apšaubu, ka atradīsi. ;) vismaz es nevienā neesmu redzējusi.. cik logiski :(

0

17

aNgeL написал(а):

pirms dažiem gadiem bija  es jau būtu laimīga, ja grāmatnīcā ieraudzītu Amuleta grāmatas.. man viņu trūkums..

Man tas pats.

aNgeL написал(а):

apšaubu, ka atradīsi.  vismaz es nevienā neesmu redzējusi.. cik logiski

Nu, es skatījos pirms pāris mēnešiem un neko neatradu. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » Amuleta grāmatas