TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Makleoda meitas/Macleod’s daughters


Makleoda meitas/Macleod’s daughters

Сообщений 21 страница 40 из 82

21

Lisa написал(а):

Man ļoti patīk Tesa ar Nicu!   Zel, ka reti varu paskatīties, jo šis serjāls man ļoti patīk, varbūt tāpēc, ka latīnamerikānu serjālu tagad maz rāda un no tiem, kurus rāda man neviens īpaši nepatīk. . .Būtu ideāli, ja vēlāk tur visu parak nesamudžinātu!!!

nu reizēm ir tā ka tur ja nesi redzējusi sēriju ko var nesaparast bet man ditki patīk viwena no šeriāliem ko es pa televīzoru skatos un neskatos daudfz tās telenovelas ko rāda nepatīk
bet nu uskatu ka telnovelas arī ditki mēdz samudžināt un laikam pat ir vēl nereļaākas
man arī dikti patīk viņi jaut pēdējā laikā man ditki jo dikti iepaitkusies jodi and matt matt gan vēl nav bet jodi man dikti patīk

0

22

es nevaru. . . tagad youtube skatos dazadus video un šņukstu. . .  :cray:

0

23

Lisa написал(а):

es nevaru. . . tagad youtube skatos dazadus video un šņukstu. . .

es sodien arī skatījos
un uz priekšun un teikšu tā ka man nelikās tik ļoti garlaicīgi kā citi saka
varbūt skatoties būs nedaudz murgaini bet nu8 patreiz man ditki patīk

0

24

man ļoti skumji palika,kad Klēra nomira,viss jau bija tik labi,viņa ar Pīteru bija tik laimīga,bet atkal liktenis nebija lēmis...
un mazā Šarlote palika bez mammas:(

0

25

ui,nevis ar Pīteru,bet gan Alexu:)

0

26

Haily написал(а):

man ļoti skumji palika,kad Klēra nomira,viss jau bija tik labi,viņa ar Pīteru bija tik laimīga,bet atkal liktenis nebija lēmis...
un mazā Šarlote palika bez mammas:(

nu jā ir jau nedaudz skumji un pat dīvaini bet nu laikam kaut kas aktrisei nepatika vai kautkas cits

0

27

Es ar tikko kādas 5 reizes noskatijos to avāriju, kurā Klēra nomira un man palika tik skumji, ka es jau 15min. raudu. . . . :cray:

nu jā ir jau nedaudz skumji un pat dīvaini bet nu laikam kaut kas aktrisei nepatika vai kautkas cits

Cik es zinu it kā viņas dziedātājas karjera strauji cēlās uz augšu....

0

28

wow.. es nezināju ka Klēra mirs.. bet nu prieks ka uzzināju, savādāk ar manu reto skatīšanos wnk nesaprastu.. em.. un jā - esu šokā..es Klēru var pat teikt gandrīz dievinu.. :( ārprāc..

0

29

Neskatījos tā pārāk cītigi, bet.. man patika makleodas un Klēra visvairāk... :( Tas notika šodien..  :cray:  Un Aleks taisījas viņu bildināt!!!  :cray:  :cray:  :cray:  Nu tik idiotiski.... :(:(:(

0

30

Kā jau parasti...tikko viss paliek ideāli kaut kam obligāti jānotiek.... :(
Tāda ir dzīve!!!

0

31

Lisa написал(а):

Es ar tikko kādas 5 reizes noskatijos to avāriju, kurā Klēra nomira un man palika tik skumji, ka es jau 15min. raudu. . . .

nu es nsoakatījos tikkai vienu reizi kad pa tv3'rādīja
man liekas ka šis šerija  bija dikti labi uzfilmāta un izdomāta, vispār ideāli, skumjā ideiāle
bet nu es gan neraudāju, kādreiz gribēju iemācīties neraudāt filmu un seriālu un telenove';lu dēl; un esm,u to izdarījusi, dzīvē i r svarīgākas un pattiešākas liet un daudz sāpīgākas

Lisa написал(а):

Cik es zinu it kā viņas dziedātājas karjera strauji cēlās uz augšu....

es pat nezināju ka viņa ir dziedātāja
bet nu tā verētu būt, kaut vai šis seriāls ir populārs, tā pat pēc kāda laika tam būtu jāmainās, jo citādāk kļ'yutu pārāk vienmuļi un vinādi, nu es gan pareiz tā nepeiktu bet nu ar laiku kļūtu, nu nezinu kā spries par par tālāku

Paloma написал(а):

Neskatījos tā pārāk cītigi, bet.. man patika makleodas un Klēra visvairāk...  Tas notika šodien..    Un Aleks taisījas viņu bildināt!!!        Nu tik idiotiski....

bām māsiņām patīk klēra nezināju
bet nu man gan tas nelikas idiotiski drīzāk skumji skaisti, ditki skaisti, tā vren skaisti, pat grūtin izteikties bet nu man jau laikam patika tā laimes un nelaimes sajaukums, tas baltais zirgs kom tesa nossākuma domāja kā zīmi par savu nāvi bty beigās zīme tbet tikkai ne attiecināta uz viņu

Lisa написал(а):

Kā jau parasti...tikko viss paliek ideāli kaut kam obligāti jānotiek.... 
Tāda ir dzīve!!!

tieši tāpēc man patīk tur tā nelielā realitātes garša, dzīve nekas nav ideāli
un laikam klēra saniedza savu laimes punktu
kaut nu negribēju lai viņa nomritt tomēr uskatu ka uztaisīts bija vienkārši dievīgiun debiškīgi skaisti

0

32

pinocchio написал(а):

bet nu es gan neraudāju, kādreiz gribēju iemācīties neraudāt filmu un seriālu un telenove';lu dēl; un esm,u to izdarījusi, dzīvē i r svarīgākas un pattiešākas liet un daudz sāpīgākas

Oj nē.. tā nu ir viena lieta, ko nekad negribētu zaudēt - spēju raudāt grāmatu, filmu, seriālu dēļ. Ja kaut kas no tā visa man izraisa asaras, tas uzreiz paceļas manās acīs. Dievinu raudāt filmu dēļ... :)

pinocchio написал(а):

bet nu man gan tas nelikas idiotiski drīzāk skumji skaisti, ditki skaisti, tā vren skaisti, pat grūtin izteikties bet nu man jau laikam patika tā laimes un nelaimes sajaukums, tas baltais zirgs kom tesa nossākuma domāja kā zīmi par savu nāvi bty beigās zīme tbet tikkai ne attiecināta uz viņu

Jā - skumji skaisti bija!!! Un ļoti! Bet.. nu tādas sajūtas dēļ tā, ka gribēja bildināt, bet viņa to nepieredzēja... tik.. dumji... :( bet ja vajadzēja mirt - tad vismaz jauki, ka tas bija skaisti.. ;)

0

33

Paloma написал(а):

Oj nē.. tā nu ir viena lieta, ko nekad negribētu zaudēt - spēju raudāt grāmatu, filmu, seriālu dēļ. Ja kaut kas no tā visa man izraisa asaras, tas uzreiz paceļas manās acīs. Dievinu raudāt filmu dēļ...

nu man ir tā ka tas m,an kautkā nepatīka agrāk un iemācījios to nederīt un tagad man nav tāda patikas vai nepatikas, nu es tomēr uskatu ka dzīvē ir svarīgākas leitas par ko raudāt

Paloma написал(а):

Jā - skumji skaisti bija!!! Un ļoti! Bet.. nu tādas sajūtas dēļ tā, ka gribēja bildināt, bet viņa to nepieredzēja... tik.. dumji...  bet ja vajadzēja mirt - tad vismaz jauki, ka tas bija skaisti..

bet nu man jau liekas ja alex būtu viņu bildinājis tas būtu vēl sāpīgāk

labi dodos skatīties tālāk uzskrēju tikkaio pa reklāmas pauzi

0

34

ai,bet vienalga skumji
man Klēra vislabāk patika un skumji,ka viņas vairs nekad nebūs
drošvien,jau kkas nepatika,derētu netā mošk pameklēt kpc tieši tā notika,jo parasti filmās nemirst galvenie varoņi
em-a kāds zin cik vsp sērijas ir?

0

35

Ir vismaz 7sezonas un katrā laikam pa kādām 24-28sērijām.... Bet es nezinu. . ..  :nezinu:

Labāk tiešām pameklē netā..... ā un ja kas tad pie mums laikam tagad iet 3sezona....

0

36

oho,tātad vēl 4 sezonas
nju sk:)
tgd tieši iegāju viņu mājas lpp,kkā šinī seriāla daudzi nomirs,nāks jauni aktieri,utt
bet nez,kka pat tgd vairs man nevilks skatities,ja nav Klēras,viss būs savādāk:S
vnk pierasts!

0

37

Nu re - jūs beidzot tikāt līdz tam, kā dēļ es beidzu aktīvu šī seriāla skatīšanos un arī beidzu to mīlēt. Viņi vienkārši sāks bezjēdzīgi visu vilkt gaumā. Es tik noskatījos tik tālu, kad beidzot Tesa un Niks apprecējās un punkts... Hejā, hopsā - jūs te tik daudz runājat par šo seriālu - vai jums forumu vajag????

0

38

Eeem.. nezinu.. ja kāds ir gatavs uzņemties vadību - var.. savādāk.. es nē. Pazīstu sevi.. tas nav man. Un tik ļoti ar Makleodām neesmu aizrāvusies. ;)

0

39

nu pinocchio ir aizrāvies vairāk gan ar greju bet nu neviens jau laikam greju neskatās un pinocchio ir nepiciešama nodarbe kāds pienākums,bet nu nezinu vait urpmāk būs tādas diskusijas

nu m,an kautkā nav tā ka vis klēra mirusi neskatīšos vēl joprojām dievinu, patīk šis dienas skumjā sērija tāda varen skumji skaista, atbilstoša, un pat nedomāju patreiz vēl pārtraukt skatīties pret klēru nebija tāda dikti liela mīlestība
tagad paliek tesa kas man ļoti patīk kuras dēl īstenībā sāku skatīties un vēl jjodija kuru esmu ditki jo dikti iemīlējsuii un kuram man tagad laikam patīk visvairāk un tas kā viņa beigās paliks kopā ar savu mīļoto ir varen skaisti, dievinu to laivas vietu

0

40

mjā.. mani jau vairs nevelk skatīties bez Klēras.. wnk skatīšanās pēc.. un kautkā sēras ātri pagājušas.. nepatīk man tā.. :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Makleoda meitas/Macleod’s daughters