TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Makleoda meitas/Macleod’s daughters


Makleoda meitas/Macleod’s daughters

Сообщений 41 страница 60 из 82

41

Nu es laikam būšu viena no retajām, kur nav noskaņojusi sevi uz seriāla neskatīšanos, jo nav tur Klēras. Vispār jau maz iznāca redzēt - reizi nedēļā, bet turpināšu skatīties šo reizi. Lai gan tur ir viens arī cits iemesls - manas mīļās Michelas Banas parādīšanās. Tāpēc jau tagad zinu, ka skatīšos visas pieejamās sērijas, kaut zinu, ka 7. sezonai bija ārkāārtīgi zemi reitingi un murdzīgs sižets. Bet Michela...  ;)

0

42

nju es par Michelu neko nezinu, tikai - tā ir Stīvijas māsa, ja? esu intrigēta ;) bet vispār man izskatās tā itkā Stīvija būtu kļuvusi par Klēras aizvietotāju.. un nepatīk man tā.. bet nu man tā ir.. nemāku pārdzīvot galveno varooņu zaudējumu, īpaši ja patika ;)

0

43

aNgeL написал(а):

tikai - tā ir Stīvijas māsa, ja?

mm. nee - Tā būs Džodijas labākā draudzene, kas palīdzēs tur darbus darīt.
Vispār, šķiet, viņa drīz parādīsies seriālā. Anotācijas gan nekā nav rakstīts, bet vispār 4 sezonā, kas rīt laikam sākas.
Nu es viņu tikai tā sen redzēju Always Greener, ko sen pa ltv7 rādīja.

0

44

danna написал(а):

mm. nee - Tā būs Džodijas labākā draudzene, kas palīdzēs tur darbus darīt.

ā, nu skaidrs.. wnk šodien tika minēta kautkāda Mišela ;) nju, gaidīšu kad parādīsies ;)

0

45

nu es noteikti skatīšos no sākuma klēras jodija un oranžās mašinītes  un vannnas pie vējdzirnasvas dēl pēc tam vanas, mašinītes un jodijas

0

46

Manuprāt tv3 nemaz nav nopircis 4.sezonu un būtu baigi tizli ja tagad aprautu, bet es nezinu....
Man šis serjāls patiešām ļoti patīk un es viņu turpināšu jo man ļoti patīk Tesa un Niks!!! Varbūt tāpēc, ka šis serjāls patiešām man ļoti patīk un es domāju, ka nepārstāšu viņu skatīties...!!!.. Žēl tikai ka es varu skatīties tikkai 2 reiz nedēļā, bet pēdējā laikā tikai par viņu vien varu domāt... Man ļoti patīk šis pāris un vēl Klēras nāve bija tik skaista..man patīk arī daudzi citi momenti uz priekšu...

0

47

Lisa написал(а):

Manuprāt tv3 nemaz nav nopircis 4.sezonu un būtu baigi tizli ja tagad aprautu, bet es nezinu....
Man šis serjāls patiešām ļoti patīk un es viņu turpināšu jo man ļoti patīk Tesa un Niks!!! Varbūt tāpēc, ka šis serjāls patiešām man ļoti patīk un es domāju, ka nepārstāšu viņu skatīties...!!!.. Žēl tikai ka es varu skatīties tikkai 2 reiz nedēļā, bet pēdējā laikā tikai par viņu vien varu domāt... Man ļoti patīk šis pāris un vēl Klēras nāve bija tik skaista..man patīk arī daudzi citi momenti uz priekšu...

nu man liekas druasmīgi tizli ja tagad viņi pārtrauktu tomēr jau skatās nav tā ka nesakatās, man vispār tracina ka kaut ko aprauj bet nu tad jau nav raksturīgi tv3 bet gan lnt
nu tad man būs kāda ar ko vismaz sarunāties
nu es jau arī esmu palūrējusi un tiktiešām patīk un uskatu kaut sižets varbūt nav gluži tik labs bet nu filmējum ir dievīgs un kautvai tikkai jauko attiecību dēl es skatīšos un skaito lietu dēl
nu man laikam sanāk redzēt katru dienu izņemto pirmdienu bet cerams iskārtošu tā ka redzu un vēl reizēm trešdienās neredzu
bet nu man titiešam tiektiešam patīk
vis vis pilnīgi vis
tesa un niks
jodija ar viņas skaisto svešinieku un visu pārējo tas tik varne skaiti un jauki

0

48

pinocchio написал(а):

nu man liekas druasmīgi tizli ja tagad viņi pārtrauktu tomēr jau skatās nav tā ka nesakatās, man vispār tracina ka kaut ko aprauj bet nu tad jau nav raksturīgi tv3 bet gan lnt
nu tad man būs kāda ar ko vismaz sarunāties
nu es jau arī esmu palūrējusi un tiktiešām patīk un uskatu kaut sižets varbūt nav gluži tik labs bet nu filmējum ir dievīgs un kautvai tikkai jauko attiecību dēl es skatīšos un skaito lietu dēl
nu man laikam sanāk redzēt katru dienu izņemto pirmdienu bet cerams iskārtošu tā ka redzu un vēl reizēm trešdienās neredzu
bet nu man titiešam tiektiešam patīk
vis vis pilnīgi vis
tesa un niks
jodija ar viņas skaisto svešinieku un visu pārējo tas tik varne skaiti un jauki

Pat nezinu ko lai piepilst. . . Piln'ib'a tev piekr'itu ...
Diemžel man nesanak izkartot, jo man taja laika 2 reiz nedela ir anglu valodas kursi... :(
Taču es kaut kādus mazus gabaliņus skatos arī youtube... Tik žēl ka es palaidu garām to sēriju kad Tesa iekrita tajā lielajā mucā ar graudiem(nezinu kā viņu sauc)
Man arī patīk sērija - Bīstamie ūdeņi. . . bet viņa vēl tikai sekos.... ^_^

0

49

Lisa написал(а):

Pat nezinu ko lai piepilst. . . Piln'ib'a tev piekr'itu ...

āā nu man jau vienmēr patīk jaman piekrīt tas jau laikam tāpēc ka tas notiek varne reti

Lisa написал(а):

Diemžel man nesanak izkartot, jo man taja laika 2 reiz nedela ir anglu valodas kursi...
Taču es kaut kādus mazus gabaliņus skatos arī youtube... Tik žēl ka es palaidu garām to sēriju kad Tesa iekrita tajā lielajā mucā ar graudiem(nezinu kā viņu sauc)

nu es centīšos tikt un redzēt jo tiktiešam patīk
es šākumu neredzēju bet kā niks viņai palīdzēja redzēju un dikti patika dikti jo dikti

Lisa написал(а):

Man arī patīk sērija - Bīstamie ūdeņi. . . bet viņa vēl tikai sekos....

nu tu mani saintereģēji būs jāpskatās tubītē cik labi ka viņa ir

0

50

Jā ko gan mēs darītu bez youtube..... :)

0

51

Lisa написал(а):

Jā ko gan mēs darītu bez youtube.....

kautka d drīz ceru paskatīties vēl jo bet tagad dators jau tā karas

a kungs kā man patika šis ērija un vispār šis bēdīgās sērijas peč klēras nāves atklāti sakot man viņa nemaz īapši netrūkst

0

52

Diemžēl es neredzēju vakar un šodien. . . . :(
Tu nezini kur varētu dabūt veselas sērijas kuras pie mums tagad rāda jo youtube tikai fragmentiņi un dažas sērijas....
It ipaši mani interesē tās kurās ir Tesa un Nics!!! Mans mīļais pārītis!!! ^_^

0

53

Kur visi palikuši???? :)

0

54

nu itkā pēdējās idvās sērijās tesa un niks dikti daud kopā nav viņi vēl joprojām nav salabuši
bet nav ne jaumsmas

0

55

pinocchio написал(а):

nu tu mani saintereģēji

tiešām intrigējoši :D kopš TV3 mainīja laikus vispār redzu dažkārt 2 vai 1 reizi nedēļā, tāpēc baigi daudz palaižu garām.. žēl ka tā :/  bet kautkā sanāk trāpīt uz skumjiem notikumiem.. :?

0

56

u man ikti noder junais liaks praktiski katru reizi tagad redzu un līdz ar to maz ko laižu garām

aNgeL написал(а):

bet kautkā sanāk trāpīt uz skumjiem notikumiem.. :?

nu vis[pār jau tur ir tā paskaumji bet tur ir arī varen jauki

vienīgi man ditki žēl ka tesa lai rīkotos kālabāk šarlotei aizveda viņu pie pītera kaut tas bija pareizi bet nu vismaz tesas un aleksa saruna par to pēc tam bija varen jauk

0

57

šodien redzēju Makleodas :D beidzot.. brr bij skatoties kā Keitu vajā tas tur.. jau aizmirsu vārdu.. bet jauki, ka Niks saslima un Tessa mēgināja aprūpēt viņu :) man vispār ļoti patīk kad tāa notiek :)

0

58

aNgeL написал(а):

šodien redzēju Makleodas  beidzot.. brr bij skatoties kā Keitu vajā tas tur.. jau aizmirsu vārdu.. bet jauki, ka Niks saslima un Tessa mēgināja aprūpēt viņu  man vispār ļoti patīk kad tāa notiek

āā laimīgā kad redžeji
es jau 2 dienu redz'ju elektrības traucējumu dēļ

0

59

Es redzējutikai pŗdējās 20 minūtes un tāpēc palaidu garām Tesas rūpes par Nicu... :(

0

60

Man patika, ka beidzot atkal varēja redzēt Šarloti! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Makleoda meitas/Mcleod's Daughters » Makleoda meitas/Macleod’s daughters