TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Rouza Makgovana


Rouza Makgovana

Сообщений 21 страница 40 из 42

21

Ragana написал(а):

P.S. Tiesa, šo jaunumu es ieliku agrāk.

Tomēr, es viņu izlasīju šodien! ^^ Un noteikti nebūtu pamanījusi, ja nebūtu pateikusi.. :blush:
Ak un tu proti uzlabot garīgo! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

22

GaBy написал(а):

Tomēr, es viņu izlasīju šodien!  Un noteikti nebūtu pamanījusi, ja nebūtu pateikusi..

:D Nūūū, es pilnīgi noteikti neklusētu, jo pārāk stipri gribēju zināt tavas domas. :D

GaBy написал(а):

Ak un tu proti uzlabot garīgo!

Aww, paldies.  :blush:  :flirt:

0

23

Laikam  ir pienācis laiks man beidzot ierakstīt šo priecīgo ziņu arī forumā un aplaimot tos, kuri vēl nezina. :D

Rouza un Roberts apstiprināja laikrakstam USA Today (13.10.2008.), ka viņi patiešām ir saderināti un (Tadām! :D) to, ka tuvākajā laikā viņi plāno apprecēties. :) http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif

Pēc pašas Rouzas vārdiem, viņa joprojām nav jautājusi cik karātu ir viņas saderināšanās gredzenā. 

Šie abi bija visādu tenku objekts gada garumā. (Vai ir saderināti, vai nāv, izšķīrušies vai nē...) Nav jau brīnums, jo sākumā viņi noliedza savu romānu un arī saderināšanos.
Tāpēc man ir liels prieks par viņiem, ka viss ir kārtībā. :)

„Es gribu aizlidot uz kādu salu un samaksāt kādam, lai viņš visu sarīko. Bet līgavas draudzene noteikti būs Kventins (Tarantino)!” – smejas Rouza.

Gaidīsim kāzas. :)

0

24

Prieks par Rouzu!

0

25

ak un cik nepārtprotams prieks no manas puses
varbut tāpēc roza tik ļoti cenšas padarīt sevi skaitāku man gan ne tik tīkamāveidā - bodoksa vārdā un darbā

0

26

Vēl par Rouzas projektiem.

Nip/Tuck sērijas ar Rouzas piedalīšanos gaidāmas ne agrāk kā 2010 gadā. :(

Par Rouzas piedalīšanos Sin City 2 joprojām klīst daudz baumu, bet nekas precīzi nav zināms. Vēl pirms Rouzas uz lomu šajā filmā pretendēja Anželīna Džolija, Salma Haijeka un Reičela Vaiza.

Rudās Sonjas filmēšanas sākums atlikts līdz 2010 gadam. :( :( :(

Bet par Black Oasis vēl bēdīgākas ziņas – datums, kurā sāksies filmēšan laiks nav zināms, bet pats projekts atlikts uz nenoteiktu laiku.  :no:

Tādi lūk jaunumi.

Отредактировано Ragana (21.11.2008 14:16)

0

27

Ragana написал(а):

Nip/Tuck sērijas ar Rouzas piedalīšanos gaidāmas ne agrāk kā 2010 gadā.

vov ts nu gan turklāt
nip tuck - liekas varen ilgi grasās filmēt - laikam jau varen populārs

Ragana написал(а):

Par Rouzas piedalīšanos Sin City 2 joprojām klīst daudz baumu, bet nekas precīzi nav zināms. Vēl pirms Rouzas uz lomu šajā filmā pretendēja Anželīna Džolija, Salma Haijeka un Reičela Vaiza.

pat tādu neko neesmu dzirdējusi un redzējusi

okei vis vai nu tiek atlikts vai neiznāms - ts ir pat varen dīvaini

0

28

pinocchio написал(а):

nip tuck - liekas varen ilgi grasās filmēt - laikam jau varen populārs

Nu, es īsti nesaprotu, kāpēc. 5. sezona jau sen ir uzfilmēta un izrādīta. varbūt, tikai ne visām valstīm vēl pārdota.
Ja nemaldos, tad 6. sezonas filmēšana jau ir sākusies. bet laikam jau tomēr maldos, jo nevarēs taču to veselu gadu filmēt, pat vairāk. Varbūt arī atlika.
bet seriāls ir vairāk nekā vienkārši populārs. :yep: Un, manuprāt, pelnīti.

pinocchio написал(а):

pat tādu neko neesmu dzirdējusi un redzējusi

Nu, tā ir Roberta Rodrigesa filma. :D Pirmajā daļā Džesika Alba filmējās. ;)

pinocchio написал(а):

okei vis vai nu tiek atlikts vai neiznāms - ts ir pat varen dīvaini

Vot es arī brīnos. Kaut kā nevaicas Rouzai ar tiem projektiem. Labi vēl, ka "50 dead men walking" pabeidza filmēt. :)

0

29

Ragana написал(а):

Nu, es īsti nesaprotu, kāpēc. 5. sezona jau sen ir uzfilmēta un izrādīta. varbūt, tikai ne visām valstīm vēl pārdota.
Ja nemaldos, tad 6. sezonas filmēšana jau ir sākusies. bet laikam jau tomēr maldos, jo nevarēs taču to veselu gadu filmēt, pat vairāk. Varbūt arī atlika.
bet seriāls ir vairāk nekā vienkārši populārs. :yep: Un, manuprāt, pelnīti.

nu manaprāta šeit nav jo - neesmu neko no ši sēriala redzējusi
bet nu cik es zinu visādi aizķērtieni mēdz gadīties un dažreiz tiktiešam gadu vai vairāk filmē vienu sezonu

Ragana написал(а):

Nu, tā ir Roberta Rodrigesa filma. :D Pirmajā daļā Džesika Alba filmējās

tikuntā neko no tā niznu
džesikas albbas filmas īapši daudz patiesībā neivnu neesmu redz'jusi

Ragana написал(а):

Vot es arī brīnos. Kaut kā nevaicas Rouzai ar tiem projektiem. Labi vēl, ka "50 dead men walking" pabeidza filmēt.

nosaukusm izklausās ar lepkavnieciskām tieksmēm
bet vin patīkams aspekts - roza

0

30

pinocchio написал(а):

nu manaprāta šeit nav jo - neesmu neko no ši sēriala redzējusi

Nūūū... LNT rādīja 2 sezonas, atkārtoja 1. ... Bet es skatījos Internetā, jo tā ir ērtāk. ;)

Vēl, par Nip/Tuck runājot. Seriāls kļuva par kanāla FX Networks hītu, kopš to sāka rādīt 2003. g.. Tas sapulcēja pie ekrāniem milzum daudz skatītāju un tam bija augstākie reitingi, neskatoties uz to, ka seriāls izpelnījās arī asu kritiku dēļ izvēlētā temata.

•Emmy Awards (2004):
Won - Outstanding Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special (Prosthetic).
Nominated - Outstanding Directing for a Drama Series
Nominated - Outstanding Main Title Design
Nominated - Outstanding Main Title Theme Music
Nominated - Outstanding Makeup for a Series (Non-Prosthetic).

•Golden Globe Awards (2004):
Nominated - Best Television Series - Drama
Nominated - Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama (Joely Richardson).

•Emmy Awards (2005):
Nominated - Outstanding Casting for a Drama Series
Nominated - Outstanding Guest Actress in a Drama Series (Jill Clayburgh)
Nominated - Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Nominated - Outstanding Makeup for a Series (Non-Prosthetic).

•Golden Globe Awards (2005):
Won - Best Television Series - Drama.
Nominated - Best Performance by an Actor in a Television Series - Drama (Julian McMahon)
Nominated - Best Performance by an Actress in a Television Series - Drama (Joely Richardson).

•Emmy Awards (2006):
Nominated - Outstanding Art Direction for a Single-Camera Series
Nominated - Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special
Nominated - Outstanding Makeup for a Series (Non-Prosthetic).

•Emmy Awards (2007):
Nominated - Outstanding Prosthetic Makeup for a Series, Miniseries, Movie or a Special

•Emmy Awards (2008):
Nominated - Outstanding Guest Actress in a Drama Series (Sharon Gless)
Nominated - Outstanding Guest Actor in a Drama Series (Oliver Platt)

Vēl, ko es noskaidroju. :D Tas jau attiecas uz Rouzu. Visas 5. Nip/Tuck sezonas sērijas Amerikā joprojām nav izrādītas. 06.01.2009. plāno sākt rādīt pēdējās 8 sērijas no 5. sezonas. Un šajās sērijās kā viesaktrise tiek minēta Ketija Sakkofa. Tas nozīmē, ka viņa tomēr filmēsies, bet nākošajā - 6.,- sezonā, Ketijas vietu ieņems Rouza.

pinocchio написал(а):

tikuntā neko no tā niznu

Filmu neskatījos, bet atceros, ka tai bija plaša reklāmas kampaņa. Šī bilde bija redzama it visur.
http://i052.radikal.ru/0811/d4/f09311953002.jpg

Отредактировано Ragana (21.11.2008 20:08)

0

31

Ragana написал(а):

Nūūū... LNT rādīja 2 sezonas, atkārtoja 1. ... Bet es skatījos Internetā, jo tā ir ērtāk

nu neviens jau neapstrīd kad tā ētrāk bet nu man pie interneta aktivitātes ir pārāk daudz seriālu - jau
un lnt - vispār nesnāk kur nu vēl darba dienās

Ragana написал(а):

Vēl, par Nip/Tuck runājot. Seriāls kļuva par kanāla FX Networks hītu, kopš to sāka rādīt 2003. g.. Tas sapulcēja pie ekrāniem milzum daudz skatītāju un tam bija augstākie reitingi, neskatoties uz to, ka seriāls izpelnījās arī asu kritiku dēļ izvēlētā temata.

nu jā visam kam ir panākumi ir kritika 50 procenti nepelnīti , tikkai asās skaudības dēl un pārējie iespējamā patiesība
bet nu grūti kritizēt jau jau tik asi panākumi , tas ka kāds varbūt nesaprot ko citi saprot, nenozīmē ka jēgas vispār nav

Ragana написал(а):

Ketijas vietu ieņems Rouza.

nu tas jau izklausās daudz jaukķ, lai gan man īsti neibraucami, tajā dālā kad vietu ieņems, bet nu ko tad es tur spriedīšu

Ragana написал(а):

Filmu neskatījos, bet atceros, ka tai bija plaša reklāmas kampaņa. Šī bilde bija redzama it visur.

varbūt redzēts ir bet nu mana atmiņa reizēm lai neteiktu vairāk un lai atmiņu neaizvainotu teikšu tikkaireizēm - neatceros tikuntā

0

32

pinocchio написал(а):

lai gan man īsti neibraucami, tajā dālā kad vietu ieņems,

Kas nav saprotami? :)

pinocchio написал(а):

neatceros tikuntā

:D Nu, ja Rouza fimēsies turpinājumā, tad, domāju, ka tu atcerēsies. ;)

pinocchio написал(а):

nosaukusm izklausās ar lepkavnieciskām tieksmēm

Filmas sižeta pamatā ir Martina McGartlanda autobiogrāfija ar tādu pašu nosaukumu.

50 Dead Men Walking sižets:

Marty McGartland is a 22-year-old street hustler from Ireland, living in the 1980s. He gets noticed by the Irish Republican Army, but thinks their cruel justice is no good. The British want to use Marty as well, because of his connection to the community undetected. The British police want him to infiltrate and spy on the IRA. Marty decides to work for the police because of his IRA dislike. He soon forgets his political preferences when his powerful position takes over. Despite fearing that the IRA will find out about his spying, he builds up a new sense of self esteem. Afraid his family and friends will be murdered if they are informed, Marty starts to lead a double life. Even his new girlfriend Lara knows nothing of his work.
Things start to take their toll when the British sell them out. They explain their system could fall down and reveal Marty was their bait all along. The IRA capture and torture Marty, but he is able to escape. His best friend and former British police colleague finds Marty and decides to help him hide. Marty knows the IRA will turn to his family and is forced to make a decision, saving himself or his beloved ones.

Filmas pirmizrāde notika šogad 4 septembrī, Toronto Filmu festivālā.
Pasaulē filma tiks parādīta 2009. gada pavasarī. :)
Ā, un Rouzas varoni sauks par Greisu. :)

0

33

Ragana написал(а):

Kas nav saprotami? :)

nu vispār vienkārši īpāsi lbi neiznu sižētu
- tas arī rada vipārējamību

Ragana написал(а):

Filmas sižeta pamatā ir Martina McGartlanda autobiogrāfija ar tādu pašu nosaukumu.

- nu jā tīri kruti varētu būt interesati, bet nu tad redzēs vai latvijā kino parādīsies ši filma , šadas filmas vairāk prasās uz kino

Ragana написал(а):

Pasaulē filma tiks parādīta 2009. gada pavasarī. :)
Ā, un Rouzas varoni sauks par Greisu. :)

ak neizn kāpēc bet man dikti tīk šis vārds greisa
nu jā un uz latviju atnāks 2010

0

34

Ragana написал(а):

Nip/Tuck sērijas ar Rouzas piedalīšanos gaidāmas ne agrāk kā 2010 gadā.
Par Rouzas piedalīšanos Sin City 2 joprojām klīst daudz baumu, bet nekas precīzi nav zināms. Vēl pirms Rouzas uz lomu šajā filmā pretendēja Anželīna Džolija, Salma Haijeka un Reičela Vaiza.
Rudās Sonjas filmēšanas sākums atlikts līdz 2010 gadam.   
Bet par Black Oasis vēl bēdīgākas ziņas – datums, kurā sāksies filmēšan laiks nav zināms, bet pats projekts atlikts uz nenoteiktu laiku.

tik tiešām Rouzai neveicas ar projektiem - visu atkliek :O mja... nu ko - nekas neatliek kā gaidīt..

0

35

pinocchio написал(а):

nu vispār vienkārši īpāsi lbi neiznu sižētu
- tas arī rada vipārējamību

Līdz Teodoras parādīšanās es neesmu noskatījusies, ja tas pašreiz vispār ir iespējams, tāpēc man arī nav zināms, kas un kā tur būs.  :dontknow:
Bet es jau rakstīju, ka Teodorai būs kaut kādas attiecības ar Šonu (Dilana Volša varoni). Un man joprojām žēl, ka ne ar Kristianu (Džulians Makmahons). Viņa pēdējās sievietes man diez ko nepatīk.
Ja tevi interesē tieši Nip/Tuck sižets, tad es diezgan daudz rakstīju aprakstus, un aNgeL, šķiet, kaut ko lika. ;) Vari palasīt.

pinocchio написал(а):

šadas filmas vairāk prasās uz kino

Kur tad vēl tā var parādīties. Domājams, ka laba filma, ja reiz Toronto Filmu festivālā to prezentēja.

pinocchio написал(а):

ak neizn kāpēc bet man dikti tīk šis vārds greisa

:D Par to es arī iedomājos.

aNgeL написал(а):

tik tiešām Rouzai neveicas ar projektiem - visu atkliek

Es tagad domāju, ka Amuleta aktierus vajā neveiksmes. Alisai jau otras projekts apstādināts, Rouzai viss atlikts. bet Rouza tomēr Planet Terror nofilmējās un 50 dead men walking, tā kā ar viņu nav tik traki. ;)
Un tev taisnība - mums neatliek neka cits, kā vien gaidīt.

0

36

Ragana написал(а):

Līdz Teodoras parādīšanās es neesmu noskatījusies, ja tas pašreiz vispār ir iespējams, tāpēc man arī nav zināms, kas un kā tur būs.  :dontknow:
Bet es jau rakstīju, ka Teodorai būs kaut kādas attiecības ar Šonu (Dilana Volša varoni). Un man joprojām žēl, ka ne ar Kristianu (Džulians Makmahons). Viņa pēdējās sievietes man diez ko nepatīk.
Ja tevi interesē tieši Nip/Tuck sižets, tad es diezgan daudz rakstīju aprakstus, un aNgeL, šķiet, kaut ko lika. ;) Vari palasīt.

es labāk nesaindēšos ar indīgām zālēm
jo ja mani kas ieinteresē - es galīgi un nepavisma znevaru no tā tikt vaļā

Ragana написал(а):

Kur tad vēl tā var parādīties. Domājams, ka laba filma, ja reiz Toronto Filmu festivālā to prezentēja.

ak nu es neko nesaprotu arī kāda atširība kur prezentē un kā to atškirību var redzēt
bet visas filma manuprāt ir novelkamas , nopērkamas un kautka gadsimtiem ejot parādās pa televizoru, reizēm vien atliek nodzīvot tik ilgi

Ragana написал(а):

:D Par to es arī iedomājos.

piemīlīgi

Ragana написал(а):

Es tagad domāju, ka Amuleta aktierus vajā neveiksmes. Alisai jau otras projekts apstādināts, Rouzai viss atlikts. bet Rouza tomēr Planet Terror nofilmējās un 50 dead men walking, tā kā ar viņu nav tik traki. ;)
Un tev taisnība - mums neatliek neka cits, kā vien gaidīt.

nu jā turklāt manuprāt no amuleta aktrisēm viņas divas ir vsveiksmīgākās jo hillijas  - vairāk kā gīmenes cilvēks kļuvis, bet par pārejiem neko dižu neinteresējos, kau vienm;er kas uzpeld

0

37

pinocchio написал(а):

ja mani kas ieinteresē - es galīgi un nepavisma znevaru no tā tikt vaļā

:D Saprotu. Un Nip/Tuck ir tas seriāls, no kura ir grūti tikt vaļā. vismaz man.

pinocchio написал(а):

bet visas filma manuprāt ir novelkamas , nopērkamas un kautka gadsimtiem ejot parādās pa televizoru, reizēm vien atliek nodzīvot tik ilgi

Pff, jā, bet uz lielā ekrāna izskatās pavisam savādāk. Šovasar, kad redzēju Alisu kinītī, es gandrīz vai spiedzu no priekiem. :D

pinocchio написал(а):

nu jā turklāt manuprāt no amuleta aktrisēm viņas divas ir vsveiksmīgākās jo hillijas  - vairāk kā gīmenes cilvēks kļuvis, bet par pārejiem neko dižu neinteresējos

Par Holliju tev taisnība, bet es ceru, ka viņa atsāks filmēties. Jāsaliek info, kas man ir.  :blush:
Bet Šenenai arī iet labi. :) Viņa vairākās filmās filmējās, vadīja savu šovu, tagad piedalās 90210... Nav par ko sūdzēties.

Ok, par Rouzu. :)
Vēl kāda skumja ziņa, tiesa nav vairs tik jauna. :(
Maijā tapa zināms, ka Rouzas iemīļotajam suņukam Festeram, kurš bija pie viņas gandrīz 10 gadus, ir smadzeņu audzējs. Un 07.10.2008. tika paziņots par Festera nāvi.
http://s43.radikal.ru/i099/0811/86/c22795d42f11.jpg

Отредактировано Ragana (22.11.2008 12:58)

0

38

Ragana написал(а):

Saprotu. Un Nip/Tuck ir tas seriāls, no kura ir grūti tikt vaļā. vismaz man.

nu tad piedodis bet ši tēma ir pat ļoti slēgta man man kura jau skatās kādu 6 seriālus ja ne variāk

Ragana написал(а):

Pff, jā, bet uz lielā ekrāna izskatās pavisam savādāk. Šovasar, kad redzēju Alisu kinītī, es gandrīz vai spiedzu no priekiem.

nu meitene ko tu tad darīsi kad satiksi iņu, diezn vi viņai patiks klausīties kliedzošajā sinfonijā

Ragana написал(а):

Par Holliju tev taisnība, bet es ceru, ka viņa atsāks filmēties. Jāsaliek info, kas man ir.  :blush:
Bet Šenenai arī iet labi. :) Viņa vairākās filmās filmējās, vadīja savu šovu, tagad piedalās 90210... Nav par ko sūdzēties.

nu pēc būtības es šernonu nedrīsktu kritizēt bet man jau cik ilgu laiku pret vņu nezinu kas bet kautkas pre viņu ir un patiesibā viņa ir iemesls kāpēc šo seriālu nesāku skatīties kad to sāka demonstrēt

Ragana написал(а):

Maijā tapa zināms, ka Rouzas iemīļotajam suņukam Festeram, kurš bija pie viņas gandrīz 10 gadus, ir smadzeņu audzējs. Un 07.10.2008. tika paziņots par Festera nāvi.

šism šunukam ir tik bruvīg burvīgajām acī, nē burvīgām acīm jābūt atvērtām , nu tas jau ritīgi vairs nav jauki

0

39

Ragana написал(а):

Maijā tapa zināms, ka Rouzas iemīļotajam suņukam Festeram, kurš bija pie viņas gandrīz 10 gadus, ir smadzeņu audzējs. Un 07.10.2008. tika paziņots par Festera nāvi.

:( :( :( ta jau aptuveni vienādā laikā ar Rouzu zaudējām savus mīļos suņukus :(  :'(

Отредактировано aNgeL (22.11.2008 17:23)

0

40

pinocchio написал(а):

nu meitene ko tu tad darīsi kad satiksi iņu, diezn vi viņai patiks klausīties kliedzošajā sinfonijā

:D Neko nevaru darīt. :D Nāksies vien klausīties. :P

pinocchio написал(а):

man jau cik ilgu laiku pret vņu nezinu kas bet kautkas pre viņu ir

Hm, man arī it kā. Laikam kopš viņa aizgāja no Amuleta.

aNgeL написал(а):

ta jau aptuveni vienādā laikā ar Rouzu zaudējām savus mīļos suņukus

Ak, tu arī?  :'( Es nu viss, es pacentos šo jaunumu pateikt bez īpašām emocijām, bet tagad reāli uz raudienu velk. :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Aktrises un aktieri » Rouza Makgovana