TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Daudz laimes dzimšanas dienā forumam!!!!


Daudz laimes dzimšanas dienā forumam!!!!

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Forums šodien, 12. novembrī svin 1 gada jubileju. Tieši pirms gada šajā dienā zelta cilvēks Drogada atrada šo mybb hostu un reģistrēja šo forumu. Sākumā mēs mēģinājām un pētījām šī hosta iespējas un galvenais pluss bija tas, ka šis hosts bez problēmām attēlo latviešu rakstu zīmes. Tā nu mēs palikām pie šī hosta. Sākotnējā, neizdevusies versija bija invisionfree hostā un mēs abas no turienes sākam stiept info uz šo hostu. Mēs ilgi bijām vienas un vientuļas, līdz pamazām mums pievienojās pirmie pionieri - Irun4iks un Hulia, kuras abas tagad gan nozudušas. Kādā brīdī es zaudēju cerības un pametu šo forumu, bet atnāca ziņa no Drogadas atgriezties un es atgriezos, visur reklamēja, aktīvi ņēmos, bet maza jēga bija no tā. Tomēr pēkšņi LNT palīdzēja - Likmes raidlaiku nomainīja un tas forumam palīdzēja ievilināt sav os tīklos jūs visus! Es personīgi gribu pateikties visiem, kuri ir reģistrējušies un nosūtīt buchas visiem, kas aktīvi piedalās. Paldies jums, ka šī vieta ir kļuvusi par manu otro dzīvi, kura bieži ēnā un novārtā atstāj reālo. Es esmu laimīga par šo forumu un no sirds svinu tā 1 gada jubileju...

Lūdzu, gaidu jūsu labos vārdus forumam, kā arī ieteikumus un ierosinājumus, arī kritiku un aizrādījumus...

Palomiņ, vai jauna, ziemas bilde mums šonedēļ spīd ar 1 gada juubilejas slavinājumu???

0

2

Ak, meitenes, pirmais un vislielākais paldies ir jums, ka izveidojāt šo forumu, ka centāties, liķāt informāciju. Un milzīgākais paldies mūsu karalienei, foruma sirdij un dvēselei albalondziņai!!! Bez viņas forums nebūtu tāds kā ir - tā vispār nebūtu!!!
Ko gribu piebilst - Likmei varu pateikties tikai tāpēc, ka tās komentāros LNT mājaslapā ieraudzīju šī foruma reklāmu. Cik sen biju sapņojusi par šādu forumu, kur visām Latvijas seriālu mīlētājām sarunāties utt! Biju tik laimīga par'so forumu, par visu, ko šeit varēja un var atrast, par fantastiskajiem cilvēkiem, ko šeit iepazinu!! Tagad man ir bariņš jaunu draugu un draugi padara dzīvi tik daudz skaistāku - jūs visas to tādu padarāt!!! :)
Kritikas nav, aizrādījumu nav, un vēlējums tikai 1 - forumam sagaidīt vēl daudzus, daudzus gadus, mums kopīgi aizskaitīt i līdz diviem miljoniem un vienmēr palikt tikpat mīļām, draudzīgām, izpalīdzīgām utt. u.tjp.kā līdz šim!!! Un, protams, jaunus draugus, jaunus aktīvus dalībniekus!!! :)

Par bildi - ja vajag, būs. Ziemas bildi taisīt? Man jau ideja ir un daļa bilžu sameklēta.. Būtu jābūt skaistai beigu galā. :) Uzlikšu tad arī kādu tekstu par dzimšanas dienu virsū.. ;)

0

3

nu, es ar pievienojos sveicieniem!

es par šo forumu arī uzzināju lnt mājaslapā, bet tas gan pie Alboradas sadaļas bij :D

0

4

Teikšu vienkārši un no visas sirds-paldies! :)
Par šo forumu un par to, ka atvilināji mani šurp. :D Taisnība vien ir-kad vienas durvis aizveras, paveras otras. ;)
"Likmi" LNT vairs nevarēju skatīties, toties tiku pie šī foruma, kas ir kļuvis par man ļoti svarīgu vietu, tiešām, kā otrās mājas.  :friends: Un foruma dalībnieki-mana virtuālā ģimene. :D
Liels prieks, ka šeit ir tik labi cilvēki, ar kuriem var atrast kopīgas intereses. :give_heart:

0

5

:give_heart: Daudz laimes dzimšanas dienā šim brīnīšķigam forumam. Lai nu es te tagad pavisam tāds viesis, kurš atnāk nu ļoti rēti, novēlu TelenovelesLV daudz jauno dalībnieku, a tiem, kuri tie jau ir - daudz jaunus un superīgus seriālus mūsu TV, tieši tos, kuri jūs veleties redzet visvairāk. Respect Albalongai!!!

0

6

Paldies jums visām. albalonga ir ļoti aizkustināta... Es visu dienu ilgojos beidzot nonākt darbā un tikt forumā. Ta ir atkarība. Patīkama atkarība...

0

7

Sirsniigi apsveicu !!!! Liels paldies Tev , Albalonga par sho burviigo forumu :kiss:

0

8

Jap! :lol:
Esmu foruma pirmo dienu(var teikt pirmo stundu) bet jūs jau svinat to dzimšanas dieniņu :wacko:
Nu ko es vel varu piebilst? Happy Birthday Telenoveleslv! :pig:


Ceru ka es ta ka jauniņas statusa,pevienošos jūsejam draudzīgam kolektīvam :yes:

0

9

Paldies par apsveikumu, Venecia un laipni lūgta mūsu draugu pulciņā. Mēs no sirds priecājamies par jaunu, aktīvu dalībnieku foruma un jaunu draugu!!! :friends:

0

10

Thanks :kiss: (Bet nu ar angļu valodu man problemu nav(skat Izskaiti lidz ***) ) :lol:

0

11

Es diemžēl 12. novembrī šo tēmu nepamanīju. Tagad vēlos apsveikt forūmu!!! Paldies alby un visiem citiem (Raganai, Palomai, Angel, pinnocchio, dannai, mmaarriiaai, Juliai, Deyalit, Ilzei, Aijai, missy, indy un daudziem, daudziem citiem!!! ;)). Ir tik patīkāmi pavadīt te laiku. ;) Es esmu priecīga, ka uzzināju par šo forūmu (arī LNT mājaslapā,:D kaut arī Likmi gandrīz neskatījos ;))!!!

0

12

albalonga написал(а):

Tomēr pēkšņi LNT palīdzēja - Likmes raidlaiku nomainīja un tas forumam palīdzēja ievilināt sav os tīklos jūs visus!

nu es gan netiektu ka uzzin'ju lnt mājas lapā un vēl pie likmes kas man nepatika, man bija jums nezināmi avoti
bet vispār varen liels prieks ka īs forum ir un būs, kā nekā satiku tik daudz jaukaus cilvēkus kas man lika mainīt savas domas par blondīnēm un vispārpašai ikti jo ditki mainīties

albalonga написал(а):

Es personīgi gribu pateikties visiem, kuri ir reģistrējušies un nosūtīt buchas visiem, kas aktīvi piedalās.

man ir buča man ir buča un tagad var';esšu doties gulēt ar šo buču

0

13

pinocchio написал(а):

kas man lika mainīt savas domas par blondīnēm

:rofl:  vai es būtu viena no tām?

0

14

Paloma написал(а):

vai es būtu viena no tām?

ja atzīsti ka tec blondi mati tad jā

0

15

NU tad jau es ar pievienošos sirsnīgiem apsveikumiem forumam!  :yahoo: Mīļi, sirsnīgi apsveikumi formuma veidotājām!:rose:  Es nezinu, ko es būtu darījusi bez ši burvīgā foruma, es laikam justos pazudusi, nevarēdama ar kādu apspriest foršos seriāliņus :heart:  un daudz ko citu! Man žēl ka tik vēlu, bet apsveikumiem  vienmēr atrodas kāds brīdis! :give_heart: Es priecājos, ka te ir tik jauki, mīļi, izpalīdzīgi, apbrīnojami, forši, jauki cilvēki!  :give_heart:

0

16

Paldies, paldies, paldies visiem apsveikumiem - tas ir ļoti mīļi!!!! :blush2:

0

17

daudz laimes dzimshanas dienaaa forum, piedod, es atkal nokaveeju ar to apsveikshanu, bet labaak velak nekaa nekad ;)
forum - audz liels un resns... un esi vienmeer tik pats dziiviigs, kraashns un cilveekietilpiigs!!!! gip gip urrrraa!!!!
:dance:

:russian:

0

18

eh. Par Juliu vēl saprotams, bet kā es varēju tādu tēmu nepamanīt. hhhh. Nu jau sāk parādīties pamatīga škrobe par savu aizņemtību un tagad arī izklaidību.
Bet zinet - ES jūs vusus patiešām MĪLU!
Un tādēļ - PALDIES, ka ir šis forums tās radītājiem-vecākiem. Ko gan mēs bez jums būtu darījuši?
Lai dzīvo mūsu forums!

0

19

danna написал(а):

eh. Par Juliu vēl saprotams, bet kā es varēju tādu tēmu nepamanīt. hhhh

ja, tik tieshaam... par juliu ko te nu runaat - staav aizmaarshiibas priekshgalaa!!!! nu bet danna - parauga un pilnveertiibas simbols.... un aizmirsa... :neka: nehoroshoo... :neka:

:rofl: es tikai jokoju... :D

danna написал(а):

Bet zinet - ES jūs vusus patiešām MĪLU!
Un tādēļ - PALDIES

es zem shitaa arii parakstos :kiss:

0

20

Oj, galvenais jau ka tomēr galu galā nāca no jums tie jaukie apsveikuma vārdi. Paldies, mīļumiņi...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Daudz laimes dzimšanas dienā forumam!!!!