TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Foto no El Engano filmēšanas laukuma


Foto no El Engano filmēšanas laukuma

Сообщений 41 страница 46 из 46

41

nu un kas, ka pie mums nerāda - tāpat no neta kačāsim un skatīsimies. Man šķiet, ka ja jums būs interese - esmu pat ar mieru katrai sērijai aprakstus rakstīt... :rofl:

0

42

albalonga написал(а):

ja jums būs interese - esmu pat ar mieru katrai sērijai aprakstus rakstīt...

labāk video ievieto forumā. . . manuprāt tas pat varētu būt priekštevis vieglāk  :D

0

43

Lisa написал(а):

labāk video ievieto forumā. . . manuprāt tas pat varētu būt priekštevis vieglāk

Nu video forumā jau saprotams - pats par sevi ievietošu, ja kādam gribēsies - pa skypu arī video sūtīšu, bet nu citiem ar spāņu valodu labāk un citiem sliktāk - tāpēc vēl klāt pie video arī aprakstus esmu gatava piedāvāt, ja cilvekiem ir gribēšana pēc tādiem... :beach:

0

44

Nu man ar spāņu valodu ir švaki, bet gan jau pa lūpām nolasīšu  :lol:
Skatoties filmu Como ama una mujer sapratu . . vismaz teiktā jēgu, bet La mujer de mi hermano noskatijos tikai 20min. jo tur pārāk dziļa doma un sarežģīti vārdi. . . .  :blush2:

0

45

:D

Jā, nu telenovelēs jau vienmēr vieglāk - speciāli dialogus raksta populārajā spāņu valodā, bez kaut kādām atsevišķo valstu spāņu valodas īpatnībām, jo parasti telenoveles taisa kā mērķauditoriju izvēloties visu spāņvalodīgo pasauli + vel arī visu ASV (es runāju tieši par Telemundo). Bet Telemundo tur arī piedāvā tādu maksas pakalpojumu kā angļu subtitrus ASV.

0

46

albalonga написал(а):

Stilisti rīkojas ļoti pareizi - viens no iemesliem, kāpēc Santjago nodomās, ka tieši Andrea vainīga brāļa nāve būs tas, ka Alma izskatīties pēc paimeitiņas, būs ļoti klusa un pareiza - no malas tā izskatīsies - eņģeļa sejiņa slēps dēmonu. Bet Andrea gluži pretēji būs dinamiska, pašpārliecināta, par viņu glīdīs visādas baumas un tas liks Santjago noticēt, ka tieši Andre ir vainīgā...

cik interesanti izklausās :) :) :) bet jau žēl Andreas..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » El Engano (Telemundo) » Foto no El Engano filmēšanas laukuma