TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma Ziemassvētku izskats...


Foruma Ziemassvētku izskats...

Сообщений 21 страница 33 из 33

21

ja nu krāsas mainat, tad vienīgi gaiši zilganu varētu pamēģināt pie šī skina, kurš man ļoti patīk...

0

22

man ļpti patīk :D:D:D  :clapping:

0

23

aNgeL - Viktoriju vajadzēja kopā ar Jeronimo (Mauricio Ochman), nevis ar Enriki (Arturo Peniche)...

0

24

albalonga написал(а):

aNgeL - Viktoriju vajadzēja kopā ar Jeronimo (Mauricio Ochman), nevis ar Enriki (Arturo Peniche)...

:blush:  ļoti atvainojos .. es wnk kā neskatos šo seriālu tā nezinu kas tur galvenais.. un tā kā vairāk bilžu bija ar Penichi un Rufo.. tad paņēmu to..  :blush2:

0

25

nu Viktorija ar ar peniches varoni precējusies, bet uzzina, ka viņam jau 2 gadus mīļākā, kura par viņu daudz jaunāka. Viņi sāk šķiršanos un tajā laika Viktorija iepazīstas ar Jeronimo, kurš par viņu daudz jaunāks un viņš iemīlas viņā un sāk Viktoriju iekarot. Tieši tas tur šobrīd notiek un mēs ar Palomu esam sajūsmā...

0

26

a es prasīju, lai Paloma bildi man atrod.. viņa nedeva man nevienu :P ak. izgāzos es  :blush:  nju ceru piedosiet  :kiss:  :kiss:  :kiss:

0

27

oki, es kādu bildi ielikšu - ja iespējams - palabo...

0

28

mjaa. labprāt jau izlabotu, ja vien šī otrā bilde būtu labojama..jāpadomā, ko var darīt lietas labā..   :blush:

0

29

aNgeL написал(а):

a es prasīju, lai Paloma bildi man atrod.. viņa nedeva man nevienu

k-k-k-o???? :O kad???? Es neko tādu neatceros. :D

bet vispār man patīk - aww, smuki. :)

0

30

ceru šoreiz mazāk trūkumu :D

Paloma написал(а):

-k-k-o????  kad???? Es neko tādu neatceros.

vakar skype :P

http://i046.radikal.ru/0712/9a/a1a14be4dbaa.jpg

0

31

nu man gan dikti patika ka bija tā jaukā meitenīte kas man tik ļtoi asocējas ar ziemasv'tkiem bet nu to vēl kauktā pārdzivošu
nu atkal jau atļāvos zutaisīt sepijā un protams ka patīk labāk
laikam tāpēc ka savā veidā patreiz dzīvoju sepias pasaulē

http://i018.radikal.ru/0712/f0/1a5068cb814f.jpg

0

32

Man ļoti patīk! :) Angel, tu esi ļoti talantīga! :rose: Ko tādu uztaisīt! :O Super! :) (protams, ka citas foruma bildes man arī ļoooti patika ;) vnk tā kā Angel ir debija gribēju viņu apsveikt! :D)
Paldies, ka neaizmirsat par Rūbiju! :D (gribu uzreiz brīdināt, jo līdzīgajās tēmās vienmēr saku ko vēlos skatīties diezgan vēlu. :D tāpēc nākošreiz, ja nebūs grūti, lūdzu ieliciet Cuando Seas Mia ;) (Eiprilas un Eduardo iespaidā to sagribēju  :blush: ))

0

33

pinocchio написал(а):

nu man gan dikti patika ka bija tā jaukā meitenīte kas man tik ļtoi asocējas ar ziemasv'tkiem bet nu to vēl kauktā pārdzivošu

jap, man arī viņa patika, tāda svētkiska, bet nu.. Amuletiņu bij jāieliek :P a to pati jau aizmirsu 2. bildē par viņiem :P

rubi написал(а):

vnk tā kā Angel ir debija gribēju viņu apsveikt

awww, cik mīļi :) nu jauki, ka tāa.. galu galā taisos ta uz dizainu :D

rubi написал(а):

Eiprilas un Eduardo iespaidā to sagribēju

oo.. tas pavisam forši!! kāads man prieks, ka viņi Tev tā patīk :D

un vispār prieks,ka jums patīk :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Foruma Ziemassvētku izskats...