TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » LNT atkal rādīs Amuletu :) :) :)


LNT atkal rādīs Amuletu :) :) :)

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

Triju spēks turpina savu maģisko iedarbību! Seriāla 7. sezonas sērijas (2004./2005.g) vēlreiz no 19. janvāra sestdienās ap plkst. 12.00.

(hmm.. un tas pielikts pie LNT sadaļas " bērniem" - nu vai ziniet :D )

info no wwwlnt.lv

“Amuleta” jaunās sezonas pirmās sērijas pirmizrāde sapulcēja pie televizoriem 5.7 miljonus skatītāju! Sezona sola daudz jauna un aizraujoša – jaunas sižeta intrigas, jaunus atklājumus maģijas pasaulē! FIB aģenti būs tuvu māsu atmaskošanai, viņas tiks uzskatītas par mirušām, lai sāktu jaunu dzīvi bez dēmoniem.

Paipere un Leo atkal būs kopā! Vecajie būs pārliecināti, ka vairs nevar uzticēties Leo. Viņam būs jāizdara izšķirošā izvēle, un Leo izlems par labu savai ģimenei, tāpēc zaudēs visas burvju spējas, kļūstot par vienkāršu mirstīgo.

Taču atklāsies, ka Vecajie nebūt nav visvareni spēki. Tie ir Avatari, kurus bīstas kā dēmoni, tā Vecajie. Bet kas viņi ir? Vai tiešām ļaunie, kā ir pārliecināts aģents Brodijs (valdzinošais aktieris Kerrs Smits, tik līdzīgs Koula atveidotājam Džulianam Makmahonam. Ak jā, gaidāma arī paša Koula atgriešanās!), vai tomēr nesaprastie?

Piedzims mazais Kriss. Peidža turpinās meklēt savu ideālo vīrieti (nu, vai arī pārīti ne tik perfektu), Fēbe – savas nākotnē redzētās meitas tēvu. Bet iemīlēsies viņa tādos vīriešos! Leslija Senklēra lomā dziedātājs, slavenās skaistules Džesikas Simpsones nu jau šķirtais vīrs Niks Leišijs! Bet dēmonu Dreiku atveido slavenais aktieris Billijs Zeins. “Amuleta” aktieru komandai uz brīdi pievienosies arī Harizma Kārpentere no seriāla “Bafija”.

Fēbe, Paipere un Peidža atkal noskaitīs savus buramvārdus un tūkstošiem fanu būs kā noburti!

0

2

...bet ura, ura, ura!!!!! aaa..uuraaa!!! tikai.. Amulets un ECDD aptuveni vienā laikā.. kā jau vienmēr viss kopā!! lai gan 7. sez un 8. man nav pie mīļākajām un tajās sliktāk orientējos, bet kāads prieks :) ura!!!  :yahoo: un Kouls vienā sērijā tak parādās  :heart:

0

3

aNgeL написал(а):

Fēbe, Paipere un Peidža atkal noskaitīs savus buramvārdus un tūkstošiem fanu būs kā noburti!

šis man patīk citāts :D  :lol:

0

4

Paldies par informāciju!!!!
Nezinu, vai skatīšos, bet tik un tā prieks, ka rāda. :)

aNgeL написал(а):

un tas pielikts pie LNT sadaļas " bērniem" - nu vai ziniet

Tad jau laikam esmu "bērns". :D Tāds biku pāraudzis.

aNgeL написал(а):

un Kouls vienā sērijā tak parādās

Aha. :) To varētu noskatīties, ja sanāks.

aNgeL написал(а):

šis man patīk citāts

Tā jau arī ir. Es tiešām esmu kā noburta.

0

5

Ragana написал(а):

Paldies par informāciju!!!!

man tā pēkšņi šon 1 klasesbiedrene pateica, ka redzējusi reklāmu, ka būs Amulets :D jauki, ka ir sakri.. es tak LNT neskatos, tā arī neuzzinātu, tikai ja nejauši patrāpītos :D

Ragana написал(а):

Tā jau arī ir. Es tiešām esmu kā noburta.

tieši tāa :)  kā apsēdies pie Amuleta sērijas, tā viss....   :heart:

0

6

aNgeL написал(а):

es tak LNT neskatos, tā arī neuzzinātu, tikai ja nejauši patrāpītos

Man tāda pati situācija. Tāpēc priecājos, ka tu paziņoji šos jaunumus.

aNgeL написал(а):

kā apsēdies pie Amuleta sērijas, tā viss....

Točna. :D Zini, runājot ar tevi man dažreiz liekas, ka es pati ar sevi runāju. :D Tās pašas domas, emocijas, izjūtas, dievināšana...  :friends:

0

7

Ragana написал(а):

Zini, runājot ar tevi man dažreiz liekas, ka es pati ar sevi runāju

ahaa..man tāpat :D itkā runā ar sevi, bet nav jāatbild savā vietā, ir ar ko parunāt, dalīt Amuletprieku :)

Ragana написал(а):

Tāpēc priecājos, ka tu paziņoji šos jaunumus.

nju kā gan citādi? nē, zin? es vienīgā zināšu, ka rādīs Amuletu un nevienam neteikšu, lai tikai es redzu :D   :rofl:

+1

8

aNgeL написал(а):

itkā runā ar sevi, bet nav jāatbild savā vietā, ir ar ko parunāt, dalīt Amuletprieku

Tieši tā. :) Dalīt ar kādu Amuletprieku bija viena no manām karstākām vēlēšanās. Un nu tā ir piepildījusies.  :yahoo:

aNgeL написал(а):

nē, zin? es vienīgā zināšu, ka rādīs Amuletu un nevienam neteikšu, lai tikai es redzu

:rofl:

0

9

Ragana написал(а):

Dalīt ar kādu Amuletprieku bija viena no manām karstākām vēlēšanās. Un nu tā ir piepildījusies

runā jau, ka ja patiešām vēlas, tad vēlēšanās piepildās :) lai gan.. neesu droša, ka tā vienmēr ir.. arī viskarstākās vēlmes mēdz nepiepildīties.. lai nu kā, bet .. paldies forumiņam, ka satikāmies :) :)  :heart:

0

10

aNgeL написал(а):

runā jau, ka ja patiešām vēlas, tad vēlēšanās piepildās

Es tam ticu. :)

aNgeL написал(а):

paldies forumiņam, ka satikāmies

Tiešām, paldies. :)

0

11

Ne jau tikai jūs gaidāt amuletu!

Es ar Amuleta fanāts!

+2

12

Norkys написал(а):

Es ar Amuleta fanāts!

:O Jā? Prieks iepazīties! :D
Kopā gaidīt un kopā fanot ir vēl foršāk, nekā vienai pašai. :friends: Vienīgi, es vairs negaidu, ka rādīs, jo varu paskatīties, kad gribu. ;)

0

13

Norkys написал(а):

Ne jau tikai jūs gaidāt amuletu!
Es ar Amuleta fanāts!

aww, cik supeer :) :) :) trijatā gaidīt vēl foršāk :)  :friends:

Ragana написал(а):

Vienīgi, es vairs negaidu, ka rādīs, jo varu paskatīties, kad gribu.

nu jāa, es jau arī.bet pa TV tas kautkā savādāk :D

0

14

aNgeL написал(а):

bet pa TV tas kautkā savādāk

Piekrītu. :) Ja rādītu citu sezonu, tad droši vien skatītos, lai izjustu šo... neparasto sajūtu. :D
Lai gan, vajadzēs pārbaudīt. Iepriekšējo reizi, kad rādīja atkārtojumus, programmās bija rakstīts "5. sezona", bet vēlāk rādīja 3.(man par prieku).

0

15

Ragana написал(а):

Piekrītu.  Ja rādītu citu sezonu, tad droši vien skatītos, lai izjustu šo... neparasto sajūtu.

jap, es arī labāk gribētu citu sezonu, bet tajā pat laikā kā padomā, ka agrākās tik daudz redzētas,.. nu izņemot 6. - tā arī tā mazāk..

0

16

aNgeL написал(а):

bet tajā pat laikā kā padomā, ka agrākās tik daudz redzētas,..

Es laikam skatījos mazāk. Piemēram, 1. sezonu vispār jau ļoti sen skatījos.

aNgeL написал(а):

nu izņemot 6. - tā arī tā mazāk..

6. es tikai pa TV skatījos, tā nepiesaistīja tik ļoti.

0

17

Ragana написал(а):

6. es tikai pa TV skatījos, tā nepiesaistīja tik ļoti.

mani itkā jau arī.. bet 2007. g ar skatījos dažas sērijas un man ļoti patika.. un tā par spoguļpasauli man vēl vairāk patika :D

0

18

Xe, nu man pat nav jādomā, ko izvēlēties - Amuletu vai ecdd.  :blush:  pie tam, 7. un 8.sezona man ne pārāk patika ;)  bet lai kā man patiktu Amulets, ecdd nepārspēt. :D  un vispār - ja ne aNgeL, arī tik daudz Amulets nepatiktu. :D bet prieks, ka rādīs :)

0

19

izklausās ka tv tagad seriālus..(tos interesantākos.) rādīs tagad sestdienās.. :lol:  interesanti..  :ok2:

+1

20

Ragana написал(а):

6. es tikai pa TV skatījos, tā nepiesaistīja tik ļoti.

Man gan 5. un 6.sezonas ir mīļākās!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed / Amulets » LNT atkal rādīs Amuletu :) :) :)