TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Atonement/Piedošana


Atonement/Piedošana

Сообщений 1 страница 20 из 34

1

Noskatījos šodien kinoteātrī. Filma, kura noteikti jāredz pinocchio - esmu pārliecināta, ka patiks. Interesanta un neparasta filma, reizē skaista, bet skumja. Ievelk skatītāju un atstāj ar pēcgaršu. Un man patīk, kad galu galā viss nav skaidrs tomēr, lai gan varbūt arī ir - kā nu kuram... Brīžiem gribējās smieties un brīžiem raudāt... Nu vienīgais aizrādījums - pabarojiet tak reiz Kiru Naitliju - nu žēl tās nabaga izkāmējušās meitenes... Romula Garai kā parasti iepriecināja mani.

0

2

albalonga написал(а):

Noskatījos šodien kinoteātrī. Filma, kura noteikti jāredz pinocchio - esmu pārliecināta, ka patiks. Interesanta un neparasta filma, reizē skaista, bet skumja. Ievelk skatītāju un atstāj ar pēcgaršu. Un man patīk, kad galu galā viss nav skaidrs tomēr, lai gan varbūt arī ir - kā nu kuram... Brīžiem gribējās smieties un brīžiem raudāt... Nu vienīgais aizrādījums - pabarojiet tak reiz Kiru Naitliju - nu žēl tās nabaga izkāmējušās meitenes... Romula Garai kā parasti iepriecināja mani

un kā tu vispār zini manu filmu gaumi????
daudzas man tīkamas filmas tu vēl nesi redzēju, vai tad tā nav????
nu bet nu es apšaubu vai atnāks uz talsiem
jo parasti man tīkamas filmas neatnāk, vai arī netiku
nu par aktrisēm nemāku teikt bet nu par to tievumu netīk kā tu saki ka nedod ēst
ja tu neziāji mana ana arī dikti ditki tieva - holivudas tievums - un kas par to

0

3

nu nez, Ana tomēr ne tik traki, man šķiet. Lai gan no otras puses - hmm... es neiebilstu, ja Ana biki uzbarotos. Man patīk Gabija ar saviem apaļumiem, arī Jeniffera... Bet Kirai filmā vien kauli un ādā. Nu biki ir jau par traki, goda vārds...

0

4

nu īstenībā tā ir filma kuru es gribu redzēt
gan keitas dēl
gan rudzu lauka
gan mašinīsu kas bija tajā laikā( man būs viena no tiem laikeim )
gan zālē gulēsana
gribu redzēt bet tikeitēšam apšaubu vai redsēsu

albalonga написал(а):

nu nez, Ana tomēr ne tik traki, man šķiet. Lai gan no otras puses - hmm... es neiebilstu, ja Ana biki uzbarotos. Man patīk Gabija ar saviem apaļumiem, arī Jeniffera... Bet Kirai filmā vien kauli un ādā. Nu biki ir jau par traki, goda vārds...

nu ana praktiksi tikpat tieva vien ir tikai viņai sejas forma savādāka un savādākas bildes un brūnāka viņa ir
nu betmanuprāt ana ir tikpat tieva tikai tiektiešam bŗunāka un vel arī daudz savādākas drēbes
bet nu keira ir dikti jauka un tas viņai ri dabīgi
un godīgi sakot man tīk kā tu saki kaulainas aktrises
nu protams dabīgi tievas nevis bulīmījas pārņemtas
tā kā kā tu saki kaulainos manā klātbūtnē neaiskart

0

5

trailer 2

http://www.youtube.com/watch?v=tRolm4oS … re=related

trailer

http://www.youtube.com/watch?v=ATtSfe_DaJU

0

6

:rofl:

0

7

albalonga написал(а):

Interesanta un neparasta filma, reizē skaista, bet skumja. Ievelk skatītāju un atstāj ar pēcgaršu. Un man patīk, kad galu galā viss nav skaidrs tomēr, lai gan varbūt arī ir - kā nu kuram...

skatiijos un jau sen... vispaar biju ljoti paarsteigta tikai tagad redzot to latvijaaa.. es to kinoteaatri jau noskattijos augustaa laikam...  :rolleyes:  nu bet labi
es jau gandriiz aizmirsu kaa tur viss bija, bet atceros ka man briizhiem gribeejaas guleet no taas filmas.

man shii filma ir neitraala, nevaru pateikt ka ljoti nepatika, bet arii ka ljoti patika pateikt nevaru..  nu taa normaali...

kira naitlija man kaa atkrise patiik, un piekriitu ka vinja nu ir tieshaam tieva, bet laikam tas tievums vinjai ir no dabas... man taa shkjiet.

0

8

Julia написал(а):

kira naitlija man kaa atkrise patiik, un piekriitu ka vinja nu ir tieshaam tieva, bet laikam tas tievums vinjai ir no dabas... man taa shkjiet.

nu tam es tev pasiam noteiki piekrītu

0

9

nu mani visi iespējamie īkšī ir saliekti par šis filmas redzēšanu.
lieliskais plakāts. keita. un izrādas arī - james mcavoy.
kaut jel' talsus sasniegtu!

0

10

Filmu redzēju jau pirms kāda laika. Man Keira kā aktrise nekad nav patikusi, kaut kas man viņā nepatīk, bet šajā filmā kā par brīnumu es viņu varēju paciest. Mani pārsteidza mazās meitenes aktiermākslā, kura, manuprāt, šajā filmā ir daudz talantīgāka gan par Keiru, gan par Romolu. Par šo lomu viņa ir arī nomīnēta zelta globusam.

pārkopēju savus iespaidus no bilžu sadaļas.

Skumja filma bija. No vienas puses šo filmu mīli, bet no otras puses nīsti. Viens pārpratums...un kā izmainās cilvēku dzīves. Skaņu celiņš šai filmai bija lielisks, īpaši rakstāmmašīnas elementi.
un atkal jaukais James;]

Отредактировано indy (11.01.2008 23:38)

0

11

Paldies par komentu, indy. ļoti interesanti - es tieši aizmirsu pieminēt par to jauno aktrisi - patiešām fantastisks tēlojums. Tieši domāju, ka jāsameklē, kā viņu sauc un turpmāk jāseko līdzi viņas gaitām.

0

12

albalonga написал(а):

Nu vienīgais aizrādījums - pabarojiet tak reiz Kiru Naitliju - nu žēl tās nabaga izkāmējušās meitenes...

nu pie vainas var arī nebūt ēšana. ir arī tādi cilvēki, kuri var ēst daudz un jebko un svarā īpaši nepieņemas ;) iespējams, ka vienkārši viņai ātra vielmaiņa ;)

0

13

Nu esu redzējusi viņas bildes, kad viņa vēl bija pasaulē nepazīstama angliete. Tieva, bet normāli tieva. A tagad jau ne vienkārši tieva, bet var teikt, ka kārna, tā, ka nu nav tā gluži, ka tas pilnīgi dabiski. Bet tavu viedokli saprotu, aNgeL, jo cik saprotu, tu esi viens no tādiem cilvēkiem. Reiz manā klasē gāja meitene un ar viņu bija līdzīgi - ēda nemitīgi, bet nu bi°j pavisam tieva...

0

14

ņu es arī esmu redzējusi bildes agrāk un tagad
tagad viņa ģrebjas savādā- daudzko maina
un kaut vi'bna ēstu daudz viņai tagad filmējoties ir liela slodze
un es tomēr uskatu ka keira ir tikpatķā vfienīgā dabiski 'tik tievā amerikānu zvaigzne

0

15

Lai nu tā būtu. Bet filmu noskatieties - man ir čujs, ka kādu Oskaru noteikti saņems... Es katru gadu parasti cenšos noskatīties visas nominētās filmas, bet mana izvele ar Akadēmiju parasti nekad nesakrīt. Es piemēram uzskatu, ka 2006 gadā Brokeback Mountain vajadzēja uzvarēt, nevis Crash...

0

16

albalonga написал(а):

Lai nu tā būtu. Bet filmu noskatieties - man ir čujs, ka kādu Oskaru noteikti saņems... Es katru gadu parasti cenšos noskatīties visas nominētās filmas, bet mana izvele ar Akadēmiju parasti nekad nesakrīt. Es piemēram uzskatu, ka 2006 gadā Brokeback Mountain vajadzēja uzvarēt, nevis Crash...

crash nesmu pārliecināt bet man liekas ka esmu redžejui man liekas ka vajadz'tu būt k es redzēju
nu es dikti tā kā gribētu šogad redzēt vairājk vai mazāk visas filmas kas būs nominētas redzēt, bet nzinu kā sanāks
un sajā lietā vēlējos lūkt vai kāds varētu ielikt kad būs nominēto filnmu sarakstu es nemācēsu pareizo atrast

0

17

Noteikti ielikšu...http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif

+1

18

albalonga написал(а):

Noteikti ielikšu...

liels jo liels paldies

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/fb40afdae47bef97979802ccb7fc43c3.gif

0

19

Lai nu tā būtu. Bet filmu noskatieties - man ir čujs, ka kādu Oskaru noteikti saņems... Es katru gadu parasti cenšos noskatīties visas nominētās filmas, bet mana izvele ar Akadēmiju parasti nekad nesakrīt. Es piemēram uzskatu, ka 2006 gadā Brokeback Mountain vajadzēja uzvarēt, nevis Crash...

Šogad ir liela konkurence uz Oskariem, jo šogad ir pāris tiešām izcilas filmas. Nedomāju, ka Atonement iegūs labākās filmas Oskaru, bet skaņu celiņa ziņā šī filma noteikti varētu pacīnīties. Man tieši Crash vairāk patika kā Kuprainais kalns. Pēc Crash man bija tādas emocijas..uuhh.

Отредактировано indy (13.01.2008 21:05)

0

20

Interesanti. A man pēc Crash nu tā - tipa amīši cenšas pamācīt būt iecietīgākiem un nebūt rasistiem... A pēc kalna bija tā, ka vēl ilgi atcerējos ar aizkustinājumu un asarām acīs. Manuprāt viens no skaistākajiem mīlasstāstiem kino vēsturē.

A šogad - nu Maikls Kleitosn, No Country for Old Man. Kas vēl tur bija. Nu man jau šķiet, ka No Coutry... ir labas izredzes.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Atonement/Piedošana