TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Atonement/Piedošana


Atonement/Piedošana

Сообщений 21 страница 34 из 34

21

Jā, No Country For Old Men ir lielas izredzes, arī There Will Be Blood, Maikls Kleitons  arī varētu būt, ka būs nominēts, Atonement gan jau tik nominēts, vēl it kā laba filma bija American Gangster, Svīnijs Tods varbūt arī tiks nominēts.

0

22

Jā, American Gangster varētu būt - man patika. Oj, nu patīk man tas Oskaru laiks katru gadu - interesanti.

0

23

^_^

albalonga написал(а):

Oj, nu patīk man tas Oskaru laiks katru gadu - interesanti.

tā teorētiski man patīk. sevišķi rezultātu, tā teikt, paziņošana un, ja vēl kādu tur zinu.
bet vispār parasti maz esmu redzējusi. līdz talsiem neatnāk un ierobežoti resursi.
bet īstenībā es gribētu tā, lai lielākā daļa oskariem nominētās filmas esmu redzējusi, nu tā salīdzināšanai.

tomēr, nu man tā ir, ka jau pirms noskatīšanās saskatos treilerus, bildes un sapriecājos, tad zinu, ka filma tiešām man patiks. nu vismaz līdz šim tā sistēma ir darbojusies. un tā es jūtu par šo filmu.

0

24

Dariet man ko gribiet, bet neesmu Oskara filmu cilvēks. :D  nezinu, mani tās filams vienkārši nepiesaista. Un Atonement arī neko īpašas emociajs neizraisīja.. Tik retos brīžos, bet kopumā - nekas sevišķs priekš manis.
Par Keiru - njā, nu pāāārāk tieva. Un līdz ar to gandrži plakana kā dēlis. :/ Bet tik un tā man viņa patīk. :)  akkk, un atjā zaļajā kleitā - nu tad viņa bija fantastiska! Vispār tā daļa man filmā vislabāk patika - viņu attiecības, sīkās meli, izšķiršana.. Pārējā daļā man pārsvarā bija garlaicīgi.. :/ Vispār 2 stundu filmu skatījos viiiismaz 3, ja ne vēl vairāk. :D ā, un vēl kas patika, tās bija beigas.. :) tad man tā jauki palikās :)

0

25

nu es dikti gribētu sev ievist sistēmu ka esmu redzējusi varen daudz filmas kas ir oskaros bet cik skatījos laikam ka nevinu nesmu redzējui
talsi kinoteātris un datora atmiņa laiakm vainojama ja meklē vaininieku lai pats nesjustos vainīgs
bet jau kuro reizi laikam teikšu man ārkārtīgi tīk keira un domāju ka viņa nav pārāk tieva kaut ir varen tieva
un vēl joprojām ļoti ļoti vēlos šo filmu redzēt
cerms tasos būs
noburtā ir talsos tagad tad cerams arī šiatnāks

0

26

Ticu, ka tev varētu patikt. :)  varbūt kādreiz es arī spēšu saredzēt šajās filmās to, par ko tās apbalvo, bet pagaidām pieredze rāda, ka Oskara filmas nav mans lauciņš. ;)
Nu priekš manis viņa ir pārāk tieva.. ;)  man tiešām nepatīk tāāāds tievums, ka krūšu pat vairs nav. Tas ir par traku.

0

27

Paloma написал(а):

Un Atonement arī neko īpašas emociajs neizraisīja.. Tik retos brīžos, bet kopumā - nekas sevišķs priekš manis.

vo... apmeeram to pashu arii es teicu :)
un biezhi vien oskara filmas mani arii nepiesaista

0

28

jeee - Julia :kiss: :kiss: :kiss:  Es neesmu te vienīgā!! Toč brīžiem kā neizglītota lauķe sajūtos palasoties dažas sarunas :D

0

29

http://aycu22.webshots.com/image/43301/2001484578806449114_rs.jpg

http://aycu02.webshots.com/image/43841/2001484957951171345_rs.jpg

0

30

Ai, atceroties to filmu nu asaras acīs no šīm bildēm.. Paldies.

0

31

Nu es tāda nedaudz atpalikusi, bet arī beizot noskatījos.  :D
Vairākas reizes, kad biju Rīgā, nu nekādi nesanāca man tikt uz šo filmu, kaut gan ļoti, ļoti to gribēju. Kā es padzirdēju, ka Valmierā šonedēļ rāda, es pilnīgi pieprasīju, lai mani aizved. Un tā nu es ar svaigām šīvakara izjūtām šeit, un saku, ka man ļōōōti patika.
Man vispār patīk tādas nedaudz mākslinieciskas filmas, protams, no tādām vien nevar dzīvot, bet tomēr tādas filmas kā šī man ir liela bauda. "Divas stundas pagāja vienā elpas vilcienā." Tā mana mamma teica un es viņai pikrītu.
Daudz emociju izraisīja un asaras arī bija vairākas reizes.
Man kā vienmēr par labām lietām trūkst vārdu. Varu tikai piekrist iepriekš minētajam par jauno, talantīgo aktrisi.
Keira bija dikti, dikti jauka. Man viņa vienmēr ir patikusi un liksuies tāda valdzinoša un kopār ar James Mcavoy šai filma viņa bija kā radīta.

Nav man te vairs daudz, ko piebilst. Gribēju tikai paust savu sajūsmu.
Jāiet laikam kādu jauku parakstu pameklēt. :D

0

32

missy написал(а):

Jāiet laikam kādu jauku parakstu pameklēt.

man liekas ka es kautkur biju ielikusi ja ir vēlem vai nu pie pašais keiras vai arī pie opiedošanas bildēm

0

33

āāāāāāāāāāāā.
tikko no kinoteātra. un ziniet par ko es tikai spēju domāt - piedošanu.
un tik labi, ka man slimība nebija šķērslis. tik pāris vietā bija asaras jāaptur, jo nebūtu pārējie skatītāji apmierināti ar šņukstieniem no mana iesnainā deguna.

no iespējams, ka tā nav mana pati mīļākā filma, bet man mīļo filmu sarakstā iekļūst pat nedomājot.
brīnišķīgā, neiaizmirstamā un meistarīgā keita.
nu jau manis iemīļotais un pārliecinošais james.
tā jaunās aktrises izjustais, neaimirstamais tēlojums. aii - nu nespēju līdz galam uz viņu dusmoties. jā, viņa vienkārši dzīvoja citā pasaulē.

un filma:
tik ļoti aizgrābjoši, netaisnīgi, smeldzīgi un reizē skaisti.

un, jā, - everybody have their happy ending. everybody. only this couple have it in he book. but they did have. )

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/87c5b067a57591b544114dfb090c304c.gif

0

34

eh
es laikam neizteicos pēc varen jaukās filmas noskatīšanos

man ārkārtīgi patika
filmas beigas bija perfektas un savādākas nebūtu vairs tik jauki skumjas
- es es laikam sāku cienīt cilvēkus kas ko tik skumju var pasniegt tik skaitā veidā
ši filma patiešam, vienozīmīgi noteikti  kļūst par vienu no manām mīļājaām filmām un pat tagad kad nomainīju parakstu un paliku to nedaudz tālķ bija ŗūti jo beigas iedomāti jaukās beigas kad viņa dāvināja viņiem laimi tas bija ik varen jauki
un jā vētra var atgriezties bet tas nav iemsls klai nebaudītu pasuales skaitumu
vis beidzas ar o un tas varbūt ir garlaicīgi bet tāda ir pasaule un ja tev nepatīk o tadpārvērt to par nulli
smiadi
novērtē
cieni
un es patiešam šo filmu novērtēju
tagad tā saviļno un pŗņem mani un vēl joprojām, domāju kas būtu ja viņa nebūtu izdomājusi to ka tas ir viņš kas būtu tad jā viņš nebūtu nonācis , cietumā karā
un varbūt tad viņi tieši nebūtu kopā paty to vinu nelielo aiņņu pirms došanās karā kad atgriezās viņš no cietuma to mazo pustun'diņu
varbūt nebūtu piedošanas ainas
varbūt nebū vētra kas saslapina kājas
varbūt nokrisu milzu metorīts ja ši blondā meitene nebūtu iejaukusies

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Atonement/Piedošana