TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Jmaina foruma nosaukums


Jmaina foruma nosaukums

Сообщений 21 страница 40 из 50

21

Pavii написал(а):

es nesmu nejauka. es esmu patiesa

zini, pavii.. palasot tavu komentārus tā neliekas. man galvā skan viens - riebīga. jā tu esi riebīga.
kādreiz tādu cilvēkus kā tu saucu par kretīniem. bet izrādās, ka tā ir slimība un tad visām tavām riebeklībām būtu attaisnojums, bet tā nu nevar.
tāpēc tagad tādu cilvēkus vienkārši, bet konkrēti saucu par - ĶĒMIEM.

0

22

Pavii - pateikt patiesību nozīmētu pateikt: Jūs esat resnas, apaļīgas vai tml. Bet tu par to apsaukāji šos cilvēkus, it kā viņi vispār nekā neb'tuu vērti tikai tāēc, ka nav slaidi. Nu sorry. Tur patiesību es vairs neredzu.
Man atšķir'bā no dannas pat trūkst vārd, kādā saukt tādus cilvēkus kā tu. ;) ķēms liekas daudz par maigu. ;)

+1

23

SAKARĀ AR RUPJU, NETAKSTISKU, NEPIEKLĀJĪGU IZTEIKUMU PUBLICĒŠANU FORUMĀ  "EL ENGANO" LIETOTĀJS "PAVII" IR BLOĶĒTS. JA IR KĀDI JAUTĀJUMI< VAR RAKSTĪT UZ TELENOVELESLV@INBOX.LV.

+1

24

Pavii написал(а):

es nēsu cuks es nedod piensu

nu lai cik maz es zinātu no bioloģijas to tomēr zinu ka cūkas nedod pienu
bet var jau redzēt ka modele visā savā godībā - klasiskais uskats par modeli nevis jaukā modele kas albūmā leik mau bērniņu bildes
bet man ļauns prieks ka viņa ir izdžesta

0

25

jaaam es izlasiiju ko vina ierakstiija pie norkys darba literatuuras sadalaa.. man taa i gribas pateikt vinai... meiteniit vispirms paskaties uz savu nozeelojamo darbu.. tikkai tad saac kritizeet taa citus kur vismaz censhas un kaut ko dara . bet albalonga... liels liels tev paldies ka vinu blokeeji.   es patieshaam nepaziistu taadus cilveekus mdelu biznesaa kuri ir taadi keemi. es tur jau kaadu laiku apgrozos un pagaidaam man nav bijis taas "laimes" satikt pavii :D:D:D tekshu godiigi dazhas modeles ir patieshaa aprobezotas..( ko mees arii te redzeejaam, kaut arii es shaubos vai vina vispaar ir modele jo te ir jaazin vss loti labi. kur nu veel latvieshu valodas pareizrakstiiba)

0

26

pinocchio написал(а):

katrā ziņā ja mēs te ir govis tad tu var pievienoties ganām pulkam
es tev atļaju būt aitai vai cūkai

:rofl: kad ieraudziiju, saaku smeties - ir pasaulee tachu taadi URODI !!!! bet paskatities, cik ilgi taaa maita te sedeja, veroja visu un visus un tad izteica savas domas! vot gde ZARAZA! taisni neticami...

mmaarriiaa написал(а):

Tieši tā mēs esam jaukumjauko cilvēku forums,protams, neskaitot izņēmumu Pavii!!!!!

esam arii un Pavii, vai kaa to niecibu sauc, jau te nav :)

Pavii написал(а):

es nesu resna. es  esmu tik tiecvA ka esu modelu skola
es nesmu nejauka. es esmu patiesa
es nēsu cuks es nedod piensu

varbuut vinja arii ir tieva, bet bez galvas un juutam, bez saprashanas un bez takta!!! vel pietam stulba - tik daudz ljudu salaida, taisni stulbaas modeles priekshtats! :D
vel domaju ka taaa Pavii ir maza idiote, kura nevar savas negativas domas izteikt aciis... bet to izdariija te! iespeejams vinjai palika pec ta labaak... un starp citu, iespeejams vinja atgriezisies ar citu niku... manuprat vinjai bus interesanti, ko MEES te sarakstiijaam, neskatoties uz to, ka mees esam govis.
jo, ja vinjai butu paraleeli visi shie seriali, forums utt... vinja to nekad pat nebuutu pamaniisusi, bet shi izdzimtene bija sheit.

Podkolodnaja sterva! Kurva nabitaja! bezdushnaja kukla ! :rofl:

0

27

Julia написал(а):

un starp citu, iespeejams vinja atgriezisies ar citu niku... manuprat vinjai bus interesanti, ko MEES te sarakstiijaam, neskatoties uz to, ka mees esam govis.

es arī jau biju par to iedomājusies. ta jau redzēs..

0

28

Uf, prieks, ka pavii ir bloķēta. Tagad esmu pavisam mierīga. Nevajadzēs vairāk klausīties, kā apsaukā mīļus cilvēkus un mani pašu.

Julia написал(а):

ja vinjai butu paraleeli visi shie seriali, forums utt... vinja to nekad pat nebuutu pamaniisusi, bet shi izdzimtene bija sheit.

Jā, un vēl. Man šitāda attieksme un uzvedība atgādijāja vienu meiču no LNT foruma. :lol:

0

29

jaa,,, es ar atceros. iespeejams taa pati radiiba :rofl:

0

30

Nav komentāru.
Ja nu vienīgi viens ieteikums Pavii: Atgriezies bērnu dārzā attīstīties un izārstēt savus kompleksus. ;)

0

31

izklausās jau arī pēc dikti bērnišķīgas garīgās izaugsmes.. nez kāds vecums gadu ziņā?

0

32

Es gribu atvainoties par savu māsīcu!

Man jau sāk likties, ka es viņu ienīstu! Viņa šo visu šeit sarakstīja! Stulbā Pāviene!

Viņai ir 13 gadi, bet uzvedība kā zīdainim!

Viņa ir greizsirdīga uz mani, jo es uzvarēju žurnāla fotoseriālu scenāriju konkursā, bet viņas darbs pat netika atzīts starp 6 labākajiem!

Un es APZVĒRU, KA ES TO NERAKSTĪJU!!!!!!!!!

0

33

Man godīgi sakot, pat ir kauns jūsu priekšā!  :cray:

0

34

Nomierinies, Norkys, tā nav tava vaina. Tev ir visu mūsu atbalsts. Bučas un apskāvieni tev!!!!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/36_1_67.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/36_1_67.gifhttp://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/36_1_67.gif :kiss:  :kiss:  :kiss:

0

35

Paldies, alby, bet mani joprojām māc kaut kas līdzīgs vainas sajūtai :(

0

36

Norkys написал(а):

es uzvarēju žurnāla fotoseriālu scenāriju konkursā, bet viņas darbs pat netika atzīts starp 6 labākajiem!

Kas tas par fotoseriālu konkursu un kas par žurnālu? Es gribu redzēt tavu fotoseriālu!!!!!!!!!! :D

0

37

Tas ir galīgākais sīču žurnāls "Avene". Es varu tev uz e-pastu aizsūtīt scenāriju(kaut arī viņš bija draņķīgs) uz e-pastu, jo žurnālā to publicē 5 turpinājumos un pašlaik var nopirkt to, kur ir 4 daļa.

Ja gribi redzēt, tūlīt aizsūtīšu uz e-pastu scenāriju, jo skenēt un likt negribās!

0

38

Oki, atsūti scenāriju!!!!! :dance:

0

39

norkys viss ok! tev nav jajutaas vainigai savas masicas delj... tikai ja es butu tavaa vieta, es ar vinju izrunatos un pateiktu ko par vinju domaaju... jo vinja apvainoja ne tkai citus foruma dalibniekus, bet arii tevi !!!
ja kada no manam masicam to butu izdarijusi - es nekluseetu!

0

40

:aggressive: Es jau arī netaisos klusēt!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Jmaina foruma nosaukums