TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Jmaina foruma nosaukums


Jmaina foruma nosaukums

Сообщений 41 страница 50 из 50

41

Neuztraucies Norkys!!!!Tev neparko nav jājūtas vainīgai!!!!!!Mēs tev ticam,protams,žēl, ka tava māsīca tik riebīgi rīkojās tev ar viņu noteikti jāaprunājas un es nešaubos, ka to tu arī izdarīsi!!!!!

0

42

nu i tev māsīca :O

+1

43

Māsīca reti briesmīga. Neapskaužu tevi par tādu!!! Es nu viņai tā sadotu!!
Norkys, esi mierīga, tu jau neesi vainīga. :friends: 
Un galu galā - vismaz baigais action bija forumā uz divām dienām. :D  Vispirms Pavii riebeklības, pēc tam detektīvizmeklēšana. :D

0

44

Paloma написал(а):

vismaz baigais action bija forumā uz divām dienām.   Vispirms Pavii riebeklības, pēc tam detektīvizmeklēšana

jaa... man tikai uz vienu dienu... shodien tik pamaniiju sho visu jezgu :rofl: un uzreiz izlasiiju kaa saakaas, kaa noriteeja un kaa beidzaas :D

0

45

Norkys написал(а):

Ja gribi redzēt, tūlīt aizsūtīšu uz e-pastu scenāriju, jo skenēt un likt negribās!

oo.. es arī gribu :) eu, bet super, ka tā, ka tiki žurnālā :)  :clapping:
nju jā- māsīca riebīga,.. manam brālim arī ap 13 gadiem, tā ka saprotu - bērni ir riebīgi!!!! :D bet Tu jau neesi vainīga  :kiss:

0

46

Norkys написал(а):

Es gribu atvainoties par savu māsīcu!
Man jau sāk likties, ka es viņu ienīstu! Viņa šo visu šeit sarakstīja! Stulbā Pāviene!

:O Ohoo! Esmu šokēta.  bet tu, Norkys, jau neesi ne pie kā vainīga! ;)

Paloma написал(а):

Un galu galā - vismaz baigais action bija forumā uz divām dienām.   Vispirms Pavii riebeklības, pēc tam detektīvizmeklēšana.

:D  :rofl:

0

47

Es arī uzskatu,ka Tu Norkys,neesi atbildīga par Pavii ''izlēcienu'',Tev nav jājūtās vainīgai,jo ne jau Tu atļāvies sarakstīt tās neķītrības par foruma meitenēm,kuras Pavii neko nav nodarījušas,pat ja arī būtu,pat tad Pavii nebūtu tiesības viņas publiski noķengāt,meitenes man ir žēl,ka bijāt spiestas lasīt tās rupjības,neviens cilvēks nav pelnījis tikt emocionāli pazemots un nonievāts.

0

48

offtopics: Redzēt vienā rindiņā Pav.... un Terēze ir traumējoši :rofl:

+1

49

Viss kārtībā,Pavii nav tā vērta,lai par to uztrauktos,bet tomēr paldies,ka Tevi tas neatstāj vienaldzīgu.

0

50

Izlasiiju visu un...noshokeejos!Taa Pavii nu gan ir bezkauniiga!Man vispaar vaardu nav!Rakstiit shitaadas rupjiibas!Shausmas,kauna tai Pavii nu nemaz nav! o.O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cīņa bez noteikumiem... » Jmaina foruma nosaukums