TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Apstiprināts - Osvaldo Rios un Natalia Streignard jaunais pāris


Apstiprināts - Osvaldo Rios un Natalia Streignard jaunais pāris

Сообщений 1 страница 20 из 31

1

Diemžēl tikko Mastera forumā saņēmu atstiprinājumu, ka pirms dažām minūtēm Telemundo izziņojis, ka Gabijas un Fernando vietas ieņem Natālijas Streignarde un Osvaldo Rios. Pārējais aktieru kolektīvs pieprasījis, lai novele tiek turpināta, jo viņi ir ieguldījuši tajā savu darbu un laiku, turklāt viņi ir noslēguši līgumus ar Telemundo un negrib stāvēt neko nedarot un gaidīt. Osvaldo un Natālija piekrituši pavadīt uzņemšanas laukumā 16 stundas dienā, lai telenoveli varētu rādīt pa TV iespejami ātri!!!!

Esmu viens no šīs noveles modiem Mastera forumā. Otra moderatore ir Christiana Meiera fane. Man, pat ar visu riebumu pret Osvaldo, šķiet nāksies skatīties šo noveli. Nu Natālijas dēļ to droši vien arī darīšu. Bet vispār - nu pavisam smagi man tagad...

0

2

izsaku līdzjūtību.
http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/8ca59e020a94b108b6b535b8c8f24954.gif

0

3

Akdievs!!!!Cik žēl!!!!!!!!Nu Naty dēļ ar laikam skatīšos, bet tik tizli, ka nevarēja pagaidīt!!!!!Osvaldo gan man nepatiik, nezinu kā spēšu viņu paciest!!!!!
Es gan gribēju ar Gabiju labak!!!!!

0

4

:cray: nēēēēēēēēēēēēēēēē..............

Tikai ne viņi! Es jau sapriecājos, ka Telemundo ciena Gabiju un gaidīs viņu, bet tagad....

0

5

apsveicu visus ar jaunu super zinju !!!!!!!!!!!!!!!! :D

diemzhel taa bija sarkastiska pieziime :(

:rofl:

0

6

tas ir... TRAĢISKI!!! Ne man Steignarde tā patīk lai skatīties, ne kru nu vēl vairāk Osvaldo Rios!!! :( skumji... izsaku tev lielu jo lielu līdzjūtibu, laby.. un visiem citiem arī :(
Par Master forumu, nu idiotiski, ka modi būs Gabijas un Christiana fani! :/

0

7

Nu es jau prātoju par atteikšanos būt par modu. Bet no otras puses - esu mods tik šim forumam un pavisam īsu laiku. Nu gribās tomēr turpināt būt par modu, lai cik tad dumji skanētu. Patīkami tomēr kaut kā... Un es domāju, ka Christiana fane iespējams atteiksies un tad tam forumam vispār modu nepaliks - ar nav smuki...

0

8

ļoti labi var saprast, ka tev gribas palikt par modu, protams, ka tas ir gods :)  bet dumji, ka neviena no šiem aktieiriem vairs seriālā nav un jūs paliekat kā modi svešiem aktieriem. :/  nu ko - vismaz man mazāk galvassāpju būs - kā skatīties 4 seriālus vienlaicīgi. :D  tagad būs tikai 3, kad sāksies Traicion. :)

0

9

es domatju ka ta espinata zaudes bernkiku un tad kodiis pirkstosss

-3

10

koo??? :D  kādā sakarā lai zaudētu bērnu un jo vairāk - pēc tam kostu pirkstos??? Ai, Pavii, sāc ar to, ka iemācies vismaz sakarīgi latviešu valodu.
http://s48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/?action=view&current=9b9a2330c1c3e758138f1a0878f7946d.gif

0

11

Lai kāds ir cilvēks, novēlēt otram zaudēt bērnu ir tik ļauni... :cray:

Pavii, tiešām iemācies latviešu valodu un parastu pieklājību!

0

12

tas tiešām ir ļauni. Es mēģināju par to smieties, lai kaut vismaz mazliet savāktu sevi, jo manī arvien vairāk aug pamatīgas dusmas!!!!!! Tas komentārs jau nebija parasta rubjība vai riebeklība, tas bija jau kaut kas... tik...!!! VIenkārši var redzēt, kāds cilvēks ir Pavii. ;)

0

13

Pavii написал(а):

es domatju ka ta espinata zaudes bernkiku un tad kodiis pirkstosss

SAKARĀ AR ŠĀDU RUPJU, NETAKSTISKU, NEPIEKLĀJĪGU IZTEIKUMU PUBLICĒŠANU FORUMĀ LIETOTĀJS "PAVII" IR BLOĶĒTS. JA IR KĀDI JAUTĀJUMI< VAR RAKSTĪT UZ TELENOVELESLV@INBOX.LV.

0

14

albalonga написал(а):

"PAVII" IR BLOĶĒTS.

Paldies, Dievam! :)

0

15

Brīnišķīgi!!! Es tieši to tev gribēju ieteikt izdarīt. ;)  Pirmo reizi varēji izmantot savas karalienes tiesības kāda pavalstnieka izraidīšana no savas karaļvalsts. Jaukumjaukajā karaļvalstī tādi riebekļi nav vajadzīgi. :)

0

16

Paloma написал(а):

Jaukumjaukajā karaļvalstī tādi riebekļi nav vajadzīgi.

Lai arī brīžiem viņa atgādināja galma ākstu...

0

17

Norkys написал(а):

Lai arī brīžiem viņa atgādināja galma ākstu...

man visu laiku :D vismaz izklausās pēc galīgi sīkās.. - dvēseles pieauguma  ziņā.. par gadiem nedomāšu ;) vienīgas, kas reāli tracina, ka viņa brauca jums virsū un es esmu cilvēks, kuram draugi ir visa vērti  un tādēļ tiešām žēl, ka virtuāli nekā nevaru pārmācīt. dzīvē gan gribētos pamatīgi iemaukt!

0

18

oj, aizmirsu par tēmu izteikties!!! es varētu nogībt, ja varētu!!!!! nu tas tak ir.. aaaaaa.. tik cūciski!! tik, tik, tik.. man vārdu trūkst.. vispār trauma kārtējā dabūta :( Natālija.. nu lāb.. pieņemsim. bet Rioss??? visu dzīvi nav paticis man viņš.. bet runa pat nav par to.. bet par to ka noņemta Gabija :( lai gan attaisnojums ir tiešām svarīgs.. :(

0

19

Nu jā.. tos aktierus var saprast - loģiski, ka viņi negrib bezdarbībā gaidīt.. Bet skumji tāpat... :(

0

20

Pavii написал(а):

es domatju ka ta espinata zaudes bernkiku un tad kodiis pirkstosss

kas ir espinata?????????????? :D ne nu vo stulbaa radiiba! kaut kadu nesakarigu teikumu izveido ar nesakariigiem vardiem. CHUVIRLA! :rofl:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Apstiprināts - Osvaldo Rios un Natalia Streignard jaunais pāris