TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Apstiprināts - Osvaldo Rios un Natalia Streignard jaunais pāris


Apstiprināts - Osvaldo Rios un Natalia Streignard jaunais pāris

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

Ļoti žēl, ka Gabiju negaidīs. :(  :cray:
Man El Engano asociējās galvenokārt ar Gabiju, bet tagad nekādas intereses skatīties. :/

Отредактировано Ragana (20.01.2008 15:08)

0

22

Ragana написал(а):

Man El Engano asociējās galvenokārt ar Gabiju, bet tagad nekādas intereses skatīties

ar mani tieši tāpat... tikai iedomāties, ka Gabijas varoni attēlos cita aktrise - brr.. jau cita varone pavisam sanāk..tikai vārds un dzīves līnija tā pati

0

23

aNgeL написал(а):

jau cita varone pavisam sanāk..tikai vārds un dzīves līnija tā pati

Jā. Vispār, man liekas, ka Gabija bija daudz labāk piemērota šai lomai. :)

0

24

mēs jau pieradām ļoti, ka tā ir Gabijas loma, un arī skatoties seriālu vismaz sākumā gribēsies salīdzināt.. nju man vismaz nebūs jāmeklē laiks, lai skatītos..

0

25

aNgeL написал(а):

nju man vismaz nebūs jāmeklē laiks, lai skatītos..

man laikam tā laika nemaz nebūs. :(

0

26

domājams, ka uz pavasara pusi vispār mums laika būs pavisam maz.. lai gan tas jau atkarīgs no mūsu mērķiem attiecībā uz 12. kl beigšanu.

0

27

aNgeL написал(а):

lai gan tas jau atkarīgs no mūsu mērķiem attiecībā uz 12. kl beigšanu.

Manis uzstādītie mērķi man reizēm liekas nesasniedzami. :( Varbūt, nāksies tos pārskatīt :/

0

28

Ragana написал(а):

Manis uzstādītie mērķi man reizēm liekas nesasniedzami

mani man arī.. iedvesma un pat apņēmība bieži vien rodas beidzot ņemt un papildus, dziļāk mācīties, bet spēka tam nepietiek, jo ar jau esošo slodzi pietiek..

0

29

aNgeL написал(а):

iedvesma un pat apņēmība bieži vien rodas beidzot ņemt un papildus, dziļāk mācīties, bet spēka tam nepietiek, jo ar jau esošo slodzi pietiek..

O, jā!  :yes:  Man ir tāpat. Bet žēl, ka tā.

0

30

Cik žēl! :cray: Naty man patīk, bet šo lomu vajag spēlēt Gabijai!  :hysteric:  Šīs scenārijs ir Gabijai piemērots, nevis Naty. :( Es laikam neskatīšos, jo nevarēšu Andreu un Santosu redzēt ar citiem aktieriem.  :/

0

31

Interesanti gan. Man no pirma mīrkļa, kad uzzināju, ka to filmēs bija tādas... nedaudz aukstas domas, taču tagad es ļoti ceru, ka pie mums telenoveli nerādis (ja vispār kadreiz vēl mūsu TV-ekranos būs LA seriāli :) ), jo Natalija Streignarda un Osvaldo Rios... vai viņi nav par vecu šim seriālam? Fernando ar' nav jaunietis, taču viņu varu iedomāties galvēna lomā + kopā ar Gabiju. Varētu jau citus aktierus ielūgt, lai turpinātu projektu...  :/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Apstiprināts - Osvaldo Rios un Natalia Streignard jaunais pāris