TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » TelenovelesLV balvas 2007


TelenovelesLV balvas 2007

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

Pievienojos Raganai! Jo nez vai ar nomināciju domāšanu varu kā palīdzēt.;)
Nesaprotu tikai kāpēc tikai tagad pamaniju šo tēmu!!!! :D

0

22

Starp citu, kāpēc ar šo viss ir apstājies? :D  :(

0

23

Tiešām!!! :huh:

0

24

alby? Karalien? :D

0

25

karalienei besis... Un šobrīd vispār besis. bet centīšos sākt ar šo ņemties, jo nolēmu tuvākajā laikā vairs neko nerakstīt. Piedodiet! Varbūt kādreiz, ja atgriezīsies tās sajūtas, kādas bija rakstot agrāk, kādas bija jaungada naktī, kad 5 minūtes pirms 12 Noķer mani, ja vari rakstīju. A kamēr šīs sajūtas ir pazudušas, nerakstīšo, jo nepatīk, kā rakstu... Labi, albalongai ir radošā krīze...

0

26

Oki,šīs nākamās nedēļas laikā vēl varat izteikt idejas, piedāvāt nominācijas un nominantus. Ja neko nepiedāvāsiet, tad pati autoritatīvi visu sadomāšu un salikšu - gan nominācijas, gan nominatus, gan visu balsošanas sistēmu! :huh:

0

27

h .. es ar.i tikai tik tikko pamanīju šo sadaļu..  :embarrest: 
pie nominācijām  ... kāpēc nav neviena seriāla nominācijas????
piemēram...

labākais seriāls kurš rādīts latvijas TV
tie varētu būt... Amulets, Hause MD, izlausšanās, un vēl kādi.. ;)

0

28

Nu es jau esmu teikusi, kur ir bijušas kādas idejas.. Ok, vēl paskatīšos, padomāšu.. :)

Eh, alby, skumji tomēr... Vispirms literārā sadaļa bez manis palika, tagad bez Tevis... :(

0

29

nu es varu tikkai censties padomāt
bet neko daudz jau nezinu ko ieteikt varu pateikt to tur no tā tur
vai to
vai tā bija jauka
jio vārdus nosaukumus - neatceros
ebet varu jau pačakarēt savas smadzenes

albalonga - laikam jau ne tev vienīgai - vienu vakarau anu nalick klausoties uznāca sapo iedvesma ielgi nevareju aizmigt bet  ar to arī vis beidzas nezinu var'but kad isktāišu cauri kādu zaļo nodaļu - to laikam visticamāk tuvākaā laikā pabeikšu bet nu tā visi pārējie grūti iet - vasarā gan jau atkal atnāks vaļā un rakstīsies
bet patreiz amn tā pat kā tev nekas nerakstās
nu laibi ka  ir ziedonis kas pēdējā laikā mani iedvesmo

0

30

Es šo ideju atbalstu!!!Gaidu, ka sāksies balsošana!!!!
Ja vēl kādu nomināciju, varbū,t varētu, labākais telenoveles fināls,kautkā tā!!!!

0

31

albalonga написал(а):

karalienei besis... Un šobrīd vispār besis. bet centīšos sākt ar šo ņemties, jo nolēmu tuvākajā laikā vairs neko nerakstīt. Piedodiet! Varbūt kādreiz, ja atgriezīsies tās sajūtas, kādas bija rakstot agrāk, kādas bija jaungada naktī, kad 5 minūtes pirms 12 Noķer mani, ja vari rakstīju. A kamēr šīs sajūtas ir pazudušas, nerakstīšo, jo nepatīk, kā rakstu... Labi, albalongai ir radošā krīze...

Ceru, ka tev radošā krīze pāries lielisko karalien alby un no tevis varēs gaidīt turpinājumus taviem lieliskajiem darbiem!!!!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Prēmijas TelenovelesLV 2017 » TelenovelesLV balvas 2007