TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion 1. sērija - un pagāja 3 mēneši


La Traicion 1. sērija - un pagāja 3 mēneši

Сообщений 21 страница 40 из 58

21

oj, jā, aNgeL, kad viņš viņu glāba viss melnā uz melna zrga tas bija superrrr :)
bet tēlojumā nepatīīk. Nu seriālā jāredz varoņa jūtas aktiera sejā. Tā vienkārši ir jābūt.

0

22

albalonga написал(а):

Extreme video sekcijā tieši virs video sekcijas - tev nerādās tā sekcija?

Nē, nē rādās. es tikai nezinu kāpēc nepievērsu uzmanību tam topikam.

Отредактировано missy (01.02.2008 20:20)

0

23

albalonga написал(а):

Man patīk, ka La Traicion ir novele ar visplašāko rezonansi mūsu mazajā forumā...

izskaido tiem, kas nesarot.
kā tas domāts?

0

24

nu tas, ka šo noveli skatās bezmaz vai visi aktīvie šī foruma dalībnieki un visi aktīvi komentē... :D

0

25

albalonga написал(а):

nu tas, ka šo noveli skatās bezmaz vai visi aktīvie šī foruma dalībnieki un visi aktīvi komentē...

lai gan tikai dažiem patiešām patīk. vairākumam - pat pretēji.  :D
ak, cik īstenībā esam dažādi cilvēki. un patiesībā - neatceros nevienu telenoveli, kur viedokļi tik ļoti būtu šķīrušies.

0

26

hihihi... laikam gan. Bet tikai es vienīgā tā pamatīgi kritizēju. Pārejie jau vairāk slavē. Un Dannu es ar slavēju - patiesi - ja nebūtu viņa, jau neskatītos. Bet tomēr rīt ceturto sēriju plānoju skatīties. Es jau tāpat lādēju, jo pārlādēju citos serveros priekš Mastera foruma. Un tagad caur pando lādēju 1. un 2. sēriju no Taras. - Izrādās ne Obsidianaazukl, bet Tara filmē. Nu es vienkārši ceru, ka šos failus moš movie meikeris ņems pretī...

0

27

albalonga написал(а):

Nu es vienkārši ceru, ka šos failus moš movie meikeris ņems pretī...

vot šito jau es ilgu laiku nesaprotu.
telenovele tev teiksim atklāti - nepatīk, bet skrīnus un labākos fragmentus tomēr griez. kā tā?

0

28

:rolleyes: Es vienkārši ļoti mīlu savas mazās māsas...

0

29

Vēl aizmirsu piebilst, ka tomēr gribu dot iespēju Raganai redzēt...

0

30

albalonga написал(а):

Es vienkārši ļoti mīlu savas mazās māsas...

ak! jaukā. tik patīkamai - bet, lai ārī cik neparasti tas neizkalusītos - nevajag jau mūsu dēļ mocīties, jo tak tad tev vēlreiz būs sērijas jāskatās.  %) un tas tak tev nesagādās patiku taču, lielā mās!

albalonga написал(а):

Vēl aizmirsu piebilst, ka tomēr gribu dot iespēju Raganai redzēt...

īsti nesaprotu, kas viņai tur par problēmām. bet tas ir nejauki, ja sevišķi gribas redzēt.

0

31

nu... es varbūt vienkārši tā maigāk cenšos izteikties :D  nekādā sajūsmā es neesmu...  :huh:

0

32

Paloma написал(а):

Nu seriālā jāredz varoņa jūtas aktiera sejā. Tā vienkārši ir jābūt.

jap, tam es pilnībā piekrītu. ja visi aktieri vēl notēlo jūtas, emocijas tā, ka tās saņem arī skatītājs un redz, tad tas ir vispar ideāli! nu.. ar Mario varoņiem, cenšos viņus izprast, to kas slēpjas iekšienē varoņu.. jau ECDD bij tā jādara.. un vispār diezgan labi man tas izdodas, jo pašai ne vienmēr patīk izrādīt emocijas.. bet dažkārt tiešām prasās no Mario vairāk.. daudz vairāk tēlojuma.

0

33

albalonga написал(а):

ka šos failus moš movie meikeris ņems pretī...

tev arī prble'mas atr to ka ne''nem pretī????

0

34

aNgeL написал(а):

nu.. ar Mario varoņiem, cenšos viņus izprast, to kas slēpjas iekšienē varoņu.. jau ECDD bij tā jādara..

bet ecdd man vēl likās krietni sakarīgāks tēlojums, kā šeit. Tur vismaz laiku pa laikam varēja viņa jūtas redzēt ar visu vienaldzības masku. Bet šeit.. kaut kāds pavisam ne tāds vairs. Un kā Hugo tur bieži priekšā rokas runājot tā dīvaini - vispār tracina!!!  :evil:  nez ko Danna domā par sava partnera tēlojumu?  :huh:

0

35

pinocchio написал(а):

tev arī prble'mas atr to ka ne''nem pretī????

Jā, tāpēc ielādēju Taras video. Ja gribi, varu nosūtīt. Man liekas, ka šitos ņems pretī.

0

36

albalonga написал(а):

Jā, tāpēc ielādēju Taras video. Ja gribi, varu nosūtīt. Man liekas, ka šitos ņems pretī.

nu ja jau tu taisīsi laikam dieviem nav jēgas
turklāt mūsu atmiņa tiktiko tur

0

37

Noskatījos arī es 1. sēriju un daudz maz piekrītu daudzām iepriekš minētajām lietām.
1) Ļoti savādi likās un arī ne īpaši patika tas, ka tie 3. mēneši jau 1. sērijā pagāja. Man parasti vairāk patīk tieši vērot attiecību sākumu, nezinu, tiešām nesaprotu kāpēc tāda steiga jau 1. sērijā.
2)Arī man dažos brīžos Mario Cimaro liekas tāds kā nepārliecinošs, ne visu laiku, bet daudzās ainās viņš nerada ticamību.

Tomēr sižets man liekas interesants un arī seno laiku atmosfēra un tērpi, pilsētas ielas un viss cits, kas parāda sneatnīgumu, man ļoti patīk.

Un protams, Danna Garcia ir vienkārši apburoša, patiešām. Es pilnīgi saprotu danna, kāpēc Tev viņa tik ļoti patīk. Man pat liekas, ka arī man viņa varētu kļut par iemīļotu aktrisi, jo šajā lomā viņa ir vienkārši lieliska, ļoti viņai piestāv šīs garās kleitas un tumšies, garie un lokainie mati, un, kad viņa brauca ar to senlaicīgo riteni... tas vispār bila eleganti. Viņa šajā seriālā ir pats galvenais, kas mani sajūsmina.  :love:

0

38

missy написал(а):

Viņa šajā seriālā ir pats galvenais, kas mani sajūsmina.

ahhh. tāds pacilāts prieks Dannas vietā, ka tev viņa patīk.
jo, šķiet, nebiji viņu nekur iepriekš redzējusi. jau sabijos, ka tā kā daudziem  nepatīk pats LA Tracion, pirmais iespaids par Dannu varētu būt ne pārāk labs.
bet - zīņkārīga esmu - tu turpināsi skatīties?

0

39

Xe, danna, lai kāds būtu iespaids par Traicion, Danna ir sevi parādījusi man, un man viņa tiešām patīk :)  ļoti piestāv šī loma, skaista :)

0

40

Paloma написал(а):

Xe, danna, lai kāds būtu iespaids par Traicion, Danna ir sevi parādījusi man, un man viņa tiešām patīk   ļoti piestāv šī loma, skaista

tas mani tiešām priecē. dikti, dikti sabijusies biju, jo daudziem jau forumā La Tracion ir pirmā viņas redzēšana. un es kā Dannas fane - gribu, lai arī citi saprot manu viņas patikšanu.
:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion 1. sērija - un pagāja 3 mēneši