TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion 1. sērija - un pagāja 3 mēneši


La Traicion 1. sērija - un pagāja 3 mēneši

Сообщений 41 страница 58 из 58

41

Nu es Dannu pirmoreiz ieraudzīju PDG, kur protams nevarēja viņu nemīlēt. Bet tad redzēju La Revancha - telenovele, kurai savulaik bija diezgan liela popularitāte, bet kura man nepatika. Dannai tur ir skruļļaini mati un varoni arī sauc par Soledadu. Nu tur man kaut kā viņa īsti nepatika, katrā ziņā nu daudz mazāk nekā PDG.  Tad vēl esmu diezgan daudz video no TVAEAQ un Corazon Partido redzējusi - Danna abās lieliska. Un La Traicion tātad jau 5. novele, kurā redzu Dannu. Un neapšaubāmi Danna manā izpratnē ir lielākā šīs noveles vērtība.

0

42

jā. mans Dannas redzēto telenoveļu ir krietni īsāks. pirmā un vienīgā telenovele, kuru esmu līdz galam redzējusi ir PDG. jā, un tur viņu tāāāā iemīļoju. un zinu, ka la tracion būs ortā telenovele - par spīti visam. jo man ir vajadzīga kompānija, kaut kas kritizē un laikam jau tomēr forumā atradīsies kādi, kas telenoveli skatīsies līdz galam.

albalonga написал(а):

Tad vēl esmu diezgan daudz video no TVAEAQ un Corazon Partido redzējusi - Danna abās lieliska.

es sāku Corazon partido skatīties, bet laiks sāka trūkt un grūti ir skatīties, ja nav kompānijas. šausmīgi gribas redzēt abas, bet zūd tas jaukais pārspriešanas prieks, ja esmu vienīgā, kas skatās.
bet kādu dienu noteii, noteikti noskatīšos un komentēšu savā galviņā

0

43

danna написал(а):

es sāku Corazon partido skatīties, bet laiks sāka trūkt un grūti ir skatīties, ja nav kompānijas. šausmīgi gribas redzēt abas, bet zūd tas jaukais pārspriešanas prieks, ja esmu vienīgā, kas skatās.
bet kādu dienu noteii, noteikti noskatīšos un komentēšu savā galviņā

nu tu jau laikam nezinui bet ja man nebūtu pa vsarau uznācis dame chocolate laiks būtu skatījuisies corozon partido
bet uzradās kas man varen tuvs
un par pīti ka tur ir varen jauks bērniņs un varen jaukā danna dame chocolate uzvarēja

danna - tavs paraksts mani moca - pārāk apburošss
un kur lai ko tik smuku es izrauju???

0

44

danna написал(а):

bet - zīņkārīga esmu - tu turpināsi skatīties?

domāju, ka jā un centīšos sastādīt Tev kompāniju. ;)

0

45

pinocchio написал(а):

un kur lai ko tik smuku es izrauju???

uz jautājumu varu jau arī natbildēt - jau pati visu kārto.
bet paldies par komlimentu.

missy написал(а):

domāju, ka jā un centīšos sastādīt Tev kompāniju.

man prieks. un jauki no tavas puses tas.
^_^

0

46

Paloma написал(а):

bet ecdd man vēl likās krietni sakarīgāks tēlojums,

nuu.. ECDD cik atceros, tad kas attiecās uz Izabellu tad bij tāds nekāds tēlojums - tieši mīlestības ziņā, ar kaisli bij ok.. toties ar pārējiem varoņiem viņš tāds juteklīgāks bija

0

47

Ar Angelu laikam īpaši juteklīgs!!!! :D

0

48

albalonga написал(а):

Ar Angelu laikam īpaši juteklīgs!!!!

xe :P nu jāa. gan jau arī bija.  - tagad 2. reizi skatīties kad būs viņu kopējās ainas būs savadāk..zinot patiešību :D bet pret Valēriju gan bija labāks tēlojums - cik atceros.. varbūt neatceros.. :D

0

49

Vot, man ar likās, ka pret Valēriju bija. Un es tobrīd, kad viņi tur abi ar Valēriju bēgt gribēja - es tobrīd aizrautīgi skatījos, jo cerēju, ka būs kaut kas starp viņiem. Piedodiet man, manas dārgās Izabelitas fanes - jūs jau zinat, kā man ar šo noveli... Es pārdzīvoju, kad Izabelita visu izjauca un Valērija pārdzīvoja.

0

50

albalonga написал(а):

es tobrīd aizrautīgi skatījos, jo cerēju, ka būs kaut kas starp viņiem.

xe, un mēs ar Palomu katru sēriju lādējāmies un nolādējām Salvadoru, ka viņš luncinās ap Valēriju :D

albalonga написал(а):

Es pārdzīvoju, kad Izabelita visu izjauca un Valērija pārdzīvoja.

a par šo mēs abas stāvā sajūsmā bijāam!! Man tas vispār tā patika, ka galvenā varone tā cīnās par savām jūtām, nevis kā tradicionāli aiziet prom un ļauj savam mīļotajam būt ar citu ;)

0

51

:D

A es šorīt skatījos ECDD - kā Izabella un Salvadors ar mašīnu bēga. Un viņam atkal galva sāpēja un Izabelita pārdzīvoja. Nu nekādu emociju man. Piedodiet!

Bet redz, ka jūs mani esat noveduši tik tālu, ka no rīta tomēr skatījos ECDD...

0

52

albalonga написал(а):

Bet redz, ka jūs mani esat noveduši tik tālu, ka no rīta tomēr skatījos ECDD...

un man smīns par to :D priecājos, ka tāa :D man gan neizdevās redzēt šorīt.. ek,,. bet jau tik maz līdz beigām palika tajā kanālā.. :(

albalonga написал(а):

Nu nekādu emociju man. Piedodiet!

gaumju dažādība padara dzīvi krāsaināku ;)

0

53

Es šodien noskatījos 1. sēriju. :)
Esmu sajūsmā no Dannas Garsijas. :) Viņa spēlē dievīgi. Manuprāt, viņai šī loma ļoti piestāv. ;)
Mario spēle man arī patīka, bet tā kā neesmu sajūsmā no šī aktiera, mani viņš neparsteidza. :)
Sižets kā Rauzānam. (vai es kļūdījos? :O) Man Rauzāna patīka sižeta dēļ, skatījos to, bet ne regulāri.
Man patīk tas, ka šeit ir 2 pazistāmi aktieri no "Pobre Diabla", ko nesen skatījos. :)
Telenovelē viss tiešām notiek ātri. Tā kā pieradu pie vilcināšanas, man tas bija pārsteigums, bet patīkams. :) Vienīgais, tā kā telenovele laikam nebūs no īsajām, ko viņi radīs tālāk? Rauzanā šos notikumus rādīja lēnāk, tomēr bija interesanti skatīties telenoveli, jo tālāk nebija nekādas vilkšanas. Es ceru, ka šajā telenovelē nepasteidzināja pašu interesantāko, lai vēlāk vilcinātu kaut ko garlaicīgu. :)
Man patīk tērpi - Danna tajos ir tik skaista. :)
Diemžēl, Mario abi varoņi ģerbjas ļoti līdzīgi, tāpēc sākumā viņus jaucu. Vismaz frizūra varētu būt atšķirīga. :(
Laikam viss. :) Esmu ieintriģēta, skatīšos tālāk, bet kā jau teicu, skatīšos lēni. :)

0

54

rubi написал(а):

Diemžēl, Mario abi varoņi ģerbjas ļoti līdzīgi, tāpēc sākumā viņus jaucu. Vismaz frizūra varētu būt atšķirīga.

Tas taču ir speciāli!

0

55

rubi написал(а):

Vismaz frizūra varētu būt atšķirīga.

Ir jau arī atšķirīga. Alsidesam vienmēr izlaisti mati, bet Hugo daļa copē saņemta... Es ne brīdi viņus nejaucu - Alsidesa sejas izteiksmi nesajauksi ar Hugo... :O

0

56

rubi написал(а):

Esmu sajūsmā no Dannas Garsijas.  Viņa spēlē dievīgi. Manuprāt, viņai šī loma ļoti piestāv.

ai.
mani tā iepriecina, ka tev patīk viņās tēlojums un loma.
atzinīgi vārdi par maniem mīļmāksliniekiem liek sajusites tā patīkami - ka arī es viņus novērtēju pareizi, tā priecīgi.

rubi написал(а):

Vienīgais, tā kā telenovele laikam nebūs no īsajām, ko viņi radīs tālāk? Rauzanā šos notikumus rādīja lēnāk, tomēr bija interesanti skatīties telenoveli, jo tālāk nebija nekādas vilkšanas. Es ceru, ka šajā telenovelē nepasteidzināja pašu interesantāko, lai vēlāk vilcinātu kaut ko garlaicīgu.

atzīšos, ka arī es reizēm sev uzdodu sev tādu jautājumu.
bet līdz 19. sērijai visa nevilcināšanās ir atmaksājusies. sevišķi padsmitajās sērijās ir tāds actions un intriga, ka sirds lēkā līdzi. un aizrauj, patiešām aizrauj. 
un kaut kā vienmēr no situācijām, kad liekas, ka visas kārtis ir izspēlētas, parādās jauns pavērsiens, kas neļauj noplakt telenovelei. tas priecē un intriģē reizē.
sevišķi tagad ir 20. sērijas gaidas, jo pēc promo liekas, ka ātrāk atklāt jau nevar. bet zinu, ka tur būs kāds pagrieziens vai vēl kas, un viss būs kārtībā. bet, re, - savu viņi panāk - intriga, intriga, intriga.

0

57

danna написал(а):

bet līdz 19. sērijai visa nevilcināšanās ir atmaksājusies. sevišķi padsmitajās sērijās ir tāds actions un intriga, ka sirds lēkā līdzi. un aizrauj, patiešām aizrauj. 
un kaut kā vienmēr no situācijām, kad liekas, ka visas kārtis ir izspēlētas, parādās jauns pavērsiens, kas neļauj noplakt telenovelei. tas priecē un intriģē reizē.
sevišķi tagad ir 20. sērijas gaidas, jo pēc promo liekas, ka ātrāk atklāt jau nevar. bet zinu, ka tur būs kāds pagrieziens vai vēl kas, un viss būs kārtībā. bet, re, - savu viņi panāk - intriga, intriga, intriga.

Aaa. :) Nu tad visai telenovelei ir uzdots tāds temps (20 sērija, tas jau ir liela telenoveles daļa :)), tātad, ceru, ka arī nākošajās sērijās (21.-100. apmēram) saglabāsies intriga. :)

0

58

rubi написал(а):

tātad, ceru, ka arī nākošajās sērijās (21.-100. apmēram) saglabāsies intriga.

pievienojos cerībām.
bet patreiz izdodas labi - nenoliedzami.
:rolleyes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Traicion (Telemundo) » La Traicion 1. sērija - un pagāja 3 mēneši