TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Kura māsīca jums patīk labāk?


Kura māsīca jums patīk labāk?

Сообщений 21 страница 26 из 26

Опрос

Kura māsīca jums patīk labāk?
Grasiela

90% - 10
Silvija

0% - 0
Maite

9% - 1
Голосов: 11

21

Deyalit написал(а):

Kāpēc pārsteidz?

Man jau likās, ka visiem vienmēr patīk galvenās varones, ja vien viņu aktierspēle nav briesmīga!

+1

22

Norkys
Nu tak visas trīs masīcas ir galvēnas varones... Tikai Grasielai tiek veltīts vairāk uzmanības :rolleyes: Telenovele nosaukta "Mana Mīļā Māsīca" (nevis Grasiela) un katra māsīca var pateikt, ka tieši viņa ir Mīļā, jo katrai ir/būs draugs, kuram viņa būs vismīļāka un labākā meitene pasaulē. :love:

0

23

Ai, cik jauki tu to visu pateici, Deyalit.

A man Maite ir tuva, jo no visām visvairāk tieši ar viņu varu identificēties. Tomēr man nepatīk Flavia Gleske, tāpēd Maite nekad nespēs kļūt par manu mīļāko māsīcu. Man Flavia patiesībā nepatīk jau kopš redzēju viņu Enamorada, kur viņa bija manas dārgās Gabijas varones Ivanas sāncense...

0

24

albalonga написал(а):

nepatīk Flavia Gleske

Man viņa nepatīk kopš el desprecio

0

25

Deyalit написал(а):

Telenovele nosaukta "Mana Mīļā Māsīca"

Oriģinālā ir mana māsīca Ciela

0

26

Man patīk Flavijas varone, taču nevaru teikt, ka ši aktrise man ir Top 10))) Maite man ar' ir tuva, daudz tuvāk neka Grasiela un tāpēc ar' patīk vairāk + Monika ar' nav mana mīļāka aktrise. Tāpēc izvēlējos to, kura ir līdziga man  :D Tē ir "varones lieta" nevis aktrises  ^_^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mi Prima Ciela » Kura māsīca jums patīk labāk?