TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela šonedēļ tikai 3 sērijas - 10;11;12...


Mi Prima Ciela šonedēļ tikai 3 sērijas - 10;11;12...

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

sveikas māsicu fanes
da''eliji laikam jums pievienojos vismaz uz kādu laikau
jo ārkārtīgi man tīk māsīca hipijs
pāris sērijas esmu redzējui protams daudz sanāk neredzēt un laiks visu čakarē bet tīk tā jaukā hipijiete un tadagd vēl kāsķīgās atiecības viņai ar augsto puirksti'bučotāju
eh kā gan viņa var nepatik
laikam skatos tikai māsīcas hipijes dēl

0

22

Urrrā, pinocchio ar skatās. Un es jau teicu, ka pēc šodienas sērijas man ar Maite iepatikās, lai gan Ciela protams ir daudz mīļāka.

0

23

albalonga написал(а):

Un es jau teicu, ka pēc šodienas sērijas man ar Maite iepatikās, lai gan Ciela protams ir daudz mīļāka.

Man Maite joprojām nav tik mīļa kā Silvija un Ciela, bet tas viņas džeks man labāk patīk nekā Rafaels!

0

24

°un es šonedēļ vispār ne vienu sēriju nebiju redzējusi.. vakar biju slēgusi itkā pēc 16.00 bet nebija.. laikus nomainīja? vai arī pulksteni nesaprotu? :/ eh. bet tik daudz neredzēts :(

0

25

albalonga написал(а):

Urrrā, pinocchio ar skatās. Un es jau teicu, ka pēc šodienas sērijas man ar Maite iepatikās, lai gan Ciela protams ir daudz mīļāka.

Norkys написал(а):

Man Maite joprojām nav tik mīļa kā Silvija un Ciela, bet tas viņas džeks man labāk patīk nekā Rafaels!

nu maite - t'
a laikam viņu sauca man tīk jau no paša sākuma
eh kā man viņa tīk ciela manās acīs nav ar viņu salīdzināma
manā jaukuma skalā maite šauj pāri bet sjela tikai bržiem paceļas un augšu un atkal noslīd uz leju

0

26

pinocchio написал(а):

atkal noslīd uz leju

kāpēc???? :weird:

0

27

albalonga написал(а):

kāpēc????

tāda nezinu
itkā naiva visu laiku pārspīlēti lidinās pa gaidu
turkl'
at tāda tipa cilvēki nezinu - neliekas nedz reāli un kauktā neszininu vienkārši kaukas pie viņas nepiesaista

0

28

:(

0

29

ak, es ar katru dienu ar vien vairāk un vairāk iemīlu šo seriālu un Sjelu ar Vido! :love: tik ideāls pārītis :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela šonedēļ tikai 3 sērijas - 10;11;12...