TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » H2O: Just add the water.


H2O: Just add the water.

Сообщений 61 страница 63 из 63

61

Noskatījos visu sezonu! Nu tā visa mistērija ar ūdeni, kristāliem, salu un mēnesi ļoti interesanta! Man ļoti patīk , kad imanto globālas problēmas! Un šeit tā forši! Pēdējā sērijā tā kulminācija dievīga!
Bet vispār man šī sezona liekas nedaudz vāja romantiskajā ziņā.. ak, visas pēdējās sērijas baidījos par to, ka Zeins un Rikkija ir izšķīrušies pavisam. bet nu pēdējā sērijā izskatās diezgan cerīgi!!
ah, un es jutu, ka Luisam ir jāparādās! tas bij skaisti! un kā Kleo viņu nevēlējās laist prom :love:
Priecājos, ka Bella galu galā sagāja ar Wilu , jo man vienbrīd likās, ka viņš Rikijā samīlēsies! labi, ka nē :) un vēl pēdējā sērijā man ļoti prasījās pēc Emmas.. jo viņa jau ar Kleo un Rikkiju toreiz biju kopā 1. sērijā, tādēļ arī viņa tuvāka viņām nekā Bella.. bet nu - kaut kādu iemeslu dēļ aktrisi nomainīja!
bet īstenībā kā tā visu to nāriņas padarīšanu ziņā, man liekas, ka iepriekšējās sezonas bija interesantākas.. tur bija vairāk šīs nāriņu magijas un astes!
Hmmm.. a 4. sezona netop?

0

62

Aww, es meklēju vicaur ielādējamās sērijas, bet neatrosu.. :(
Man ar gribas noskatīties, jo esmu jau paspējusi sailgoties.. ^^
Par 4. sezonu nekas nav dzirdēts.. :no: Pačekošu jaunumus un tad došu ziņu, ja nu ko interesantu uzodīšu! ;)

0

63

Es 3. sezonu torrentā lādēju ;) Īstenībā pēdējā sērijā bij tāda aura, kā galējai pēdējai sērijai..

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » H2O: Just add the water.