TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela 13.-17. sērijas


Mi Prima Ciela 13.-17. sērijas

Сообщений 1 страница 20 из 28

1

Pirmdien, 18. februārī
13 .sērija
Silvija paziņo Rafaēlam par to, ka ir stāvoklī un ir izlēmusi bērnu paturēt. Alberto un Roberto dodas pie ārsta Časina. Čičarons pamet ideju, ka Rafaēlam vairs nav kur likties un ir jābēg prom, jo Silvija ir stāvoklī. Silvijai un Maitei ir aizdomas, ka Grasielai kaiš kas vairāk, nekā tikai viegla anēmija. Analīžu rezultāti parāda, ka Roberto nevar būt Garsielas donors, tāpēc Rosio ir steidzami jāatgriežas, lai veiktu pārbaudes, vai donore var būt viņa. Rafaēls atvadās no Silvijas. Nensija joprojām visiem spēkiem cenšas atgūt Dāvidu.

Otrdien, 19. februārī
14 .sērija
Roberto paziņo Alberto un Himenai, ka Rosio jau ir veikusi visas nepieciešamās pārbaudes, taču analīžu rezultāti pierāda, ka viņa nevar kļūt par Grasielas donori un viņiem nekas cits neatliek, kā mēģināt atrast meitenes īsto tēvu. Dāvids uzdāvina Grasielai saderināšanās gredzenu. Ābels noskūpsta Maiti. Izlasot Grasielas dzimšanas apliecību, Maite atklāj, ka viņa ir adoptēta. Māsīcas ir šokētas par šādu atklājumu.

Trešdien, 20. februārī
15 .sērija
Fernanda nolemj šķirties no Ābela, jo viņu laulība ir kļuvusi par farsu un viņi jau sen vairs nedzīvo kopā. Silvija atklāj mātei, ka ir stāvoklī. Rafaēls nolemj apprecēt Silviju un uzņemties atbildību par savu bērnu. Grasiela pārmet vecākiem, ka viņi nav izstāstījuši, ka viņa ir adoptēta. Šis atklājums meiteni tik ļoti satriec, ka viņa nolemj aiziet no mājām, pat nemēģinot uzklausīt vecāku taisnošanos. Kristobāls atklāj tēvam, ka ir iemīlējies Ileānā.

Ceturtdien, 21. februārī
16 .sērija
Kaut arī Estebāns ir pret to, ka Grasiela paliek viņu mājā, Dāvids saka, ka nepametīs meiteni vienu tik grūtā brīdī. Himena un Alberto mēģina pārliecināt meitu atgriezties mājās un viņa jūtas aizkustināta par savu audžuvecāku rūpēm. Kristobāls mēģina noskaidrot, vai Ileānai joprojām ir kādas jūtas pret savu bijušo vīru, taču viņa atbild, ka viņas sirds ir noslēgusies pret mīlestību. Maite atkal satiek Ābelu un sarunas gaitā atklājas, ka viņa mājā dzīvo maza meitenīte, taču viņš apgalvo, ka tā ir viņa jaunākā māsa.

Piektdien, 22. februārī
17 .sērija
Dāvids ir uztraucies, kad atkal Grasiela piedzīvo vienu no saviem ģīboņiem. Ābels melo Maitei un savus melus pamato ar uzskatu, ka visi līdzekļi ir labi, lai iekarotu meiteni. Pēc tam, kad ir apskatījis zāles, ko dzer Grasiela, Estebans nonāk pie slēdziena, ka meitenei kaiš kas vairāk par parastu anēmiju. Rozi, ko Kristobals atstāja Ileānai, atrod Maite un domā, ka tā ir no Ābela. Rafaēls ierodas pie Zambrāno un paziņo, ka viņš ir Silvijas bērna tēvs. Kamilla apstiprina Ileānai, ka Kristobals ir ieinteresējies par viņu. Arminda vēlas, lai Silvija atbrīvojas no bērna, bet meitene pati vēlas izlemt savu nākotni. Nensija atvilina pie sevis Dāvidu, samelojot, ka ir aplaupīts Sociālais centrs. Silvija pastāsta savām māsīcām, ka ir iedomājusies par to, ka varētu pārtraukt grūtniecību.

0

2

Šorīt kārtējoreiz pārliecinājos, ka mīlu šo noveli... Un man tā patīk Himenas un Dāvida attiecības - šī dzen prom, a viņs vienalga ielien...  :lol:  Un kā Dāvidu izģērba - vispār satriecoši... :nuts:

0

3

albalonga написал(а):

Šorīt kārtējoreiz pārliecinājos, ka mīlu šo noveli...

Es ar katru sēriju šo seriālu iemīlu arvien vairāk!

Šodienas sērija.
Kā vienmēr dievinu visus Vido vārdus, ko viņš saka Cielai. Tas viss ir tik skaisti...
Un kā Vido izģērba :D Tas tik bija skats
Man patīk, ka Ābels domā par Maiti. Kā par mežoni, kas neprot vadīt auto, bet dievīgi spēlē klavieres.
Man ir žēl Silvijas, bet, ja godīgi ir žēl arī Rafaela...

0

4

:mad: Tas kretīns Chicherons... Nosist viņu...

0

5

Man patika kā Dāvids sarunājās ar Grasielu!!!!!Viņu sarunas vienmēr ir tik jaukas!!!!!
Tas kā Dāvidu izģērba bija lieliski no sākuma žaketi tad zaglis tur visas mantas, tad kreklu un zaglis atkal tur visas mantas!!Tas bija tik ļoti smieklīgi!!!
Rafaels gan rrīkojas kā pēdējais gļēvulis šajā sērijā un Silvija jūtas tik ļoti skumji!!!!!

0

6

Māsiņu Avilu trīs tīģeri... :lol:  Oj, satriecoši - un kā Dāvids pirmais to saprata un aicināja visus aiziet uz bāru un iedzert. Superīgi. Un vēl fantastisks Maites un Ābela pirmais skūpsts. Man viņi tiešām sākuši patikt. Un Ciela uzzināja, ka ir adoptēta. Kārtējā lieliskā sērija un jau gaidu rītdienas rītu.

0

7

albalonga написал(а):

Un vēl fantastisks Maites un Ābela pirmais skūpsts. Man viņi tiešām sākuši patikt

jā pirmais skūspst bet tai paša laikā tas idiots ir precējies
bet viņai tik smuka cepurīte
bet tā vieta kad viņa bija iagājusi pēc mašinas bija varen jauka
prieks ka sākuši patikt
bet man jau no paša sākumqa viņā un viņi kopā tīk

0

8

pinocchio написал(а):

bet viņai tik smuka cepurīte

man ļoti patika tā cepurīte

Vakardienas sērija.
Man ir dusmas uz Grā, ka viņa tagad ienīst savu ģimeni. Tomēr es pati nezinu, kā justos tādā situācijā. Droši vien uzvestos tāpat.
Man arī patika, ka visi trīs māsīcu Avilu vīrieši sanāca kopā tajā bārā. Man pēc šīs sērijas mazāk patīk Ābels. Vido tēloja cēlsirdīgo bruņinieku un Rafaels nolēma precēt Silviju...
Silvija beidzot izstāstīja mātei... Pareizi, ka tā izdarīja. Viņas māte joprojām domāja, ka viņas vēl ir bērni un tagad viņas ilūziju pasaulīte ir sagrauta...
Man žēl Kristobala - tā samīlēties Ileānā :D

0

9

Šodienas sērija.
Patika Vido rūpes par Cielu.
Silvijas māte sapsihojās ne pa jokam. Diezgan dīvaini neticēt, ka Silvija tiešām ir stāvoklī.
Ābels gan ir jauks melis.
Kristobala cerības par Ileānu sagruva... Nu, man žēl viņa. Viņa vecāku reakcija tiešām labā. Es viņu vietā arī neticētu, ka Kristobals varētu viņā iemīlēties.
Man ļoti žēl Himenas un Alberto... Viņi taču ir Grā audzinājuši...

0

10

Nu vakardienas sērijā es raudāju un šodienas arī. Tā Alberto runa pa telefonu... :cry:  Fantastiski. Un tas, ka Himena atbalsta Silviju - man tā Silvijas māte kaitina... Es dievinu Esperansu... Bet šodienas sērija bija Maites un Ābela sērija. Kā viņi spēlēko kopā. Maite gandrīz raudāja caur puķēm stāstot par savām problēmām un sekojošais skūpsts... Un atkal meli - par māsiņu... It kā dusmas uz Ābelu, bet no otras puses - tā visa situācija bija tāda, ka viņš nevarēja atzīties - Maite būtu viņu patriekusi un nekad nebūtu i tuvumā laidusi... Un Cielai atkal beigās slikti palika... Man žēl Vido, bet šajā sērijā viņš parādīja, cik nobriedis un pieaudzis viņš ir - kā viņš burtiski piespieda Cielu noklausīties ko pa telefonu saka Alberto un vispār - viss - kā viņš uzvedās un ko teica... Fantastiski. Es burtiski ceļos katru rītu ar smaidu, jo zinu, ka redzēšu šo it kā tik naivo, bet tajā pašā laikā tik tīro, tik skaisto noveli, bet visiem modernajiem noveļu asumiem, slepkavībā, sexa pa labi un pa kreisi. Šī ir kā oāze tuksnesī. Es zinu, ka raudāšu no skumjām un aizkustinājuma un smiešos no prieks un labestības. Jo tā tas ir - šīs noveles labākā īpašība ir tā, ka tā ir neticami labestīga.

0

11

albalonga написал(а):

Jo tā tas ir - šīs noveles labākā īpašība ir tā, ka tā ir neticami labestīga.

Piekrītu. Šī telenovele ir brīnišķīga!

0

12

albalonga написал(а):

Nu vakardienas sērijā es raudāju un šodienas arī. Tā Alberto runa pa telefonu... :cry:  Fantastiski. Un tas, ka Himena atbalsta Silviju - man tā Silvijas māte kaitina... Es dievinu Esperansu... Bet šodienas sērija bija Maites un Ābela sērija. Kā viņi spēlēko kopā. Maite gandrīz raudāja caur puķēm stāstot par savām problēmām un sekojošais skūpsts... Un atkal meli - par māsiņu... It kā dusmas uz Ābelu, bet no otras puses - tā visa situācija bija tāda, ka viņš nevarēja atzīties - Maite būtu viņu patriekusi un nekad nebūtu i tuvumā laidusi... Un Cielai atkal beigās slikti palika... Man žēl Vido, bet šajā sērijā viņš parādīja, cik nobriedis un pieaudzis viņš ir - kā viņš burtiski piespieda Cielu noklausīties ko pa telefonu saka Alberto un vispār - viss - kā viņš uzvedās un ko teica... Fantastiski. Es burtiski ceļos katru rītu ar smaidu, jo zinu, ka redzēšu šo it kā tik naivo, bet tajā pašā laikā tik tīro, tik skaisto noveli, bet visiem modernajiem noveļu asumiem, slepkavībā, sexa pa labi un pa kreisi. Šī ir kā oāze tuksnesī. Es zinu, ka raudāšu no skumjām un aizkustinājuma un smiešos no prieks un labestības. Jo tā tas ir - šīs noveles labākā īpašība ir tā, ka tā ir neticami labestīga.

Nevaru tev nepiekrist!!!!!!!Es domāju tāpat!!!!!!

0

13

šodien arī man izdevās noskatīties :) un arī piekrītu jūsu vārdiem ;) tik daudz labestības, mīļuma visā tajā kas notiek :) Graciela un Dāvids - tik mīļi.. atbalsta viens otru - tā ir tiešām mīlestība :) Maite ar Ābelu - interesants pāris.. un romantiski, ka mūzika iesaistīta :) Par Silviju - nu reāla mūsdienu situācija ar to stāvoklī palikšanu.. žēl viņas.. bet vismaz Rikardo apdomājas ;)

0

14

aNgeL написал(а):

bet vismaz Rikardo apdomājas

Rafaels?

0

15

aa. nu jāa. Rafaels :D man bišku jūkk vārdi..  :embarrest:

0

16

Man arī patika visas šīs sērijas, bet daļu no otradienas sērijas neredzēju. :(

0

17

Es pusi šodienas sērijas neredzeju, jo nogulēju... :embarrest:

0

18

Es redzēju.

Jauki, ka Grā atgriezās pie savas ģimenes.
Diezgan interesanta bija Ileānas reakcija, kad viņa uzzināja, ka Kristobalam viņa patīk.
Žēl Silvijas. Skolā viņu aprunā un māte liek vai nu taisīt abortu, vai atrast jaunu mājvietu...
Žēl arī Rafaela. Alberto un Himena nemaz neklausījās, ko viņš grib teikt, bet uzreiz uzbruka viņam. No sākuma es domāju, ka Himena viņam sitīs pļauku, bet kad Alberto lika Vido pavadīt Himenu uz mājās, man jau likās, ka Alberto ar Rafu izrunāsies, bet šis atkal viņam sit. Tomēr reakcija jau arī bija patiesa no Alberto puses.
Likās dīvaini, ka Ābels un Maite sāka runāt par savām attiecībām skolotājas kabinetā :D
Nensija un viņas idiotiskie izgājieni riebjas.

0

19

Norkys написал(а):

Žēl Silvijas. Skolā viņu aprunā un māte liek vai nu taisīt abortu, vai atrast jaunu mājvietu...

Piekrītu man ar viņas žēl!!viņas māte gan nav iecietīga!!!!!

Man patika kā Vido vecāki rūpējās par Cielu, bija redzams, ka viņus uztrauc, kas noetiek ar viņu. Un Vido tēvs vairs nebija tik ļoti pret Cielu un, kad viņa paziņoja par vecākiem redzams bija, ka tas viņa vecākus vienaldzīgus neatstāja!!!Vido protams baigais mīļums Cielai un viņš viņai tāpat. Dikti jauki bija kā Ciela atnāca pie saviem vecākiem un ar viņiem izrunājās!!Tas bija tik mīļi!!!!!Rafaels ierodas pie Silvijas(viņš ir gatavs uzņemties atbildību) un viņas mātes tāds sakopies, bet viņam tiek aizcirstas durvis acu priekšā un tad viņš izstāsta Cielas vecākiem, ka Silvija ir stāvoklī no viņa un viņš tā norāvās, kā viņas māte un tēvs viņu nolamāja un pie tam vēl tēvs viņam sadeva pa seju diezgan, bet nu viņu ar var saprast!!!!
Abels gan melis tāds, Maite saka paldies par rozi, protams, viņš viņai to nenosūtīja, bet nu izlikās itkā tā bija un Maite bija priecīga(tas gan bija labi).

0

20

Man ar žēl Silvijas :( .Labi ka māsīcas viņu atbalsta. viņas māte gan ir briesmone liek izvēlēties vai taisīt abortu vai meklēt citu dzīvesvietu :mad:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela 13.-17. sērijas