TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela 13.-17. sērijas


Mi Prima Ciela 13.-17. sērijas

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

dzinta6887 написал(а):

viņas māte gan ir briesmone

Īstenībā jau var viņu saprast, bet viņas emocijas ir tiešām par traku. Nav viņa briesmone, vienkārši viņai pašlaik ir tāda situācija... Iespējams, ka vēlāk viņa nomierināsies... Izrunāsies ar savām māsām vai arī kaut kā savādāk...

0

22

ja es zinu, bet viņas izturēšanās ir par traku!

0

23

dzinta6887 написал(а):

ja es zinu, bet viņas izturēšanās ir par traku!

tam gan es piekrītu!

0

24

Nu man tā Silvijas māte vispār kaitina... Nu pārāk jaunu daudz no savas meitas prasa, bet runā un izturas pret viņu tā virspusēji - patiesībā nemaz nemana, kad meitai ir slikti. Redz tikai to, ko grib redzēt. un arī tas sākumā, kad uzzināja, tipa neticēja, ka tiešām stāvoklī - tā, kā strauss - noslēpj galvu un uzskata, ka viss ir labi. Nu mani kaitina tādi cilvēki. Šajā ziņā es dievinu Esperansu - ko gan māsīcas bez viņas darītu... Visām viņām mātes it kā mīl meitas, bet tajā pasā laikā dzīvo ar kaut kādiem aizspriedumiem, kaut kādām nejēdzīgām un nesaprotamām prasībām pret meitām. Himenai tas ir tas, ka viņa grib Cielu tā sargāt, ka jau smacē - es domāju par to, ka neļāva ar Vido tikties sākumā. Galu galā tai meitenei ir 17!!!!! Esperanca ir vienīgā, kura patiesi zina par meitenēm visu un ir vienmēr gata uzklausīt un saprast.

0

25

Esperansa tiešām viņām visām ir kā māte!

Silvijas māte ir tāda... Man viņa jau no pirmās reizes, kad viņu ieraudzīju atstāja tāda psihiski nelīdzsvarota cilvēka iespaidu :lol:
Himena - viņa ir pārāk stingra pret Grā, ka neļauj tikties ar Vido, man piemēram Alberto patīk labāk par viņa sievu
Ileāna - viņa ir no tām mātēm, kas vēlas, lai bērni piepilda viņu jaunībā nepiepildītos sapņus! Viņa grib lai Maite ir ķirurģe un viņu pat neinteresē, ka Maitei šī profesija ir vienaldzīga. Man savukārt nepatīk šādas mātes. Lai arī Ileāna citās situācijas man liekas sakarīga un es gribu redzēt, kā turpmāk viņai būs ar Kristobalu...

0

26

Norkys написал(а):

Lai arī Ileāna citās situācijas man liekas sakarīga un es gribu redzēt, kā turpmāk viņai būs ar Kristobalu...

O, mani arī tas interesē. Man šobrīd Victoria iespaidā patīk, kad jaunāki vīrieši ar vecākām sievietēm ir kopā. Kaut kad vakar vai aizvakar redzēju kaut kādu raidījumu par Demiju Mūru un Eštonu Kacheru - biju sajūsmā... :lol:

0

27

albalonga написал(а):

Kaut kad vakar vai aizvakar redzēju kaut kādu raidījumu par Demiju Mūru un Eštonu Kacheru - biju sajūsmā...

Es ar vakar redzēju. Bija pēc Cielas

0

28

Ā, nu ja. Es jau kā vienmēr neatceros, kad... :lol:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mi Prima Ciela 13.-17. sērijas