TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Un tā Zorro- Zobens un roze TV3 sāks rādīt ........


Un tā Zorro- Zobens un roze TV3 sāks rādīt ........

Сообщений 21 страница 36 из 36

21

Hihihi... Paņem pamācību un pati apgūsti. Esu nolēmusi skatīties Zorro tomēr... Un es te cenšos jau kādu laiku un varbūt turpmākā mēneša laikā man beidzot izdosies tikt pie tādas iespējas, ka varu ierakstīt no televizorā un ielikt netā video. Es neko nesolu, bet nu cenšos....

0

22

albalonga написал(а):

Paņem pamācību

Vispirms tā jāatrod :D

0

23

Norkys написал(а):

Nē, Jūlija ir 16.30

Sanāk vienlaikus ar DA? haha. :D Nju, varu jau abus kopā skatīties, jo ne vienu, ne otru neuztveru nopietni. :D

0

24

Ragana написал(а):

Sanāk vienlaikus ar DA?

nē. Tagad TV3 seriālu programma vakarā būs šāda

15:30 Zorro: Zobens un roze
16.30 Jūlija: ceļš uz laimi
17:30 Makleoda meitas
18:20 Laimīgi kopā

0

25

Ā, tad tomēr nav Jūlijas vietā? Nu labi, meģināšu skatīties. ;)

0

26

Nu mani 15:30 ļoti apmierina - stundas ilgākais l'diz 3:15 ir, un tad uzreiz sanāk Zorro :)
Wow, alby, tas būtu fantastiski!!! Turēšu īkšķus, lai tev ar to viss izdodas!! :)

0

27

xe. viens seriāls pēc otra.. nu bet vāaks.. es tā gribēju Zorro redzēt :( bet neredzēšu nevienu pašu sēriju :(

0

28

TOMĒR BŪS 16:30 JŪLIJAS VIETĀ!!!! Es esmu tik laimīga!

0

29

Forši... konkurencija DA :D

Отредактировано Deyalit (21.02.2008 20:42)

0

30

Norkys написал(а):

TOMĒR BŪS 16:30 JŪLIJAS VIETĀ!!!! Es esmu tik laimīga!

Es jau rakstīju, ka Jūlijas vietā, bet biju kļūdījusies  un nepareizi laiku uzraxtīju!!!!!

0

31

mmaarriiaa написал(а):

Es jau rakstīju, ka Jūlijas vietā, bet biju kļūdījusies  un nepareizi laiku uzraxtīju!!!!!

a es domāju, ka tu pareizi uzrakstīji laiku, bet nokļūdījies ar to, kā vietā rādīs :lol:

0

32

:)

0

33

Norkys написал(а):

15:30 Zorro: Zobens un roze

Norkys написал(а):

TOMĒR BŪS 16:30 JŪLIJAS VIETĀ!!!!

Tad cikos tomēr? :D
Man abi laiki neder.
15.30. - Por Amor a Gloria, bet 16.30. - mīļais DA. :)
Tātad laikam neskatīšos. :P DA šajā konkurencē jāuzvar.... :D Turēšu ikšķus. :)

0

34

rubi написал(а):

Tad cikos tomēr?

16.30

0

35

Nu re... Hulia beidzot atrada to īsto....  :D

Es jau zaudēju visas cerības ka 'Zorro" radīs pa TV3.... Un vakar ka vienmēr ieslēdzu televīzoru un saku pildit mājas darbus... Protams televīzoru es nemaz neskatījos. Un tad dzirdu kaut ko tādu "Soy tu gitano, tu peregrino utt." Tad es ari sapratu ka tas man kaut ko atgadīna.... Kads pazīstams "meldiņš".... Skatos televīzora ekrana un redzu- Zorro reklāmu! Man bija šoks...  :D  Visspirms pat nodomaju ka tas ir joks....

Vissparīg, tagad esmu tik laimīga.... Pati nezinu kādeļ, jo Zorro esmu jau redzējusi  %) :D

0

36

es domāju, ka retu reizi paskatišos, jo savādāk nepiemērots laiks!  :unsure:  :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Zorro: La espada y la rosa (Telemundo) » Un tā Zorro- Zobens un roze TV3 sāks rādīt ........