TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La usurpadora/Krāpniece (Televisa, 1998)


La usurpadora/Krāpniece (Televisa, 1998)

Сообщений 41 страница 47 из 47

41

aNgeL написал(а):

Labākais no visiem tevis pieminētajiem rīmeikiem, manuprāt, ir La que no podia amar. Pārējie manis pēc būtu varējuši arī nebūt :D

La que no podia amar manuprāt pārspēja Te sigo amando (bezmiega naktīs es youtube daudzas telenoveles pārtinu :D tāpēc ir redzētas arī diezgan vecās), sižetiski arī bija izmainīts, un izmainīts uz labo pusi, nebija kopija. Piemēram, no Juro que te amor man visvairāk patika ievaddziesma, pati telenovele normāla, nevarētu teikt, ka slikta, bet tās oriģināls Los parientes pobres, varbūt sižetiski arī nav slitks, bet tādas vecas telenovelu versijas, kurām pāri 20 un slikta video kvalitāte nemaz neaizrauj mani skatīties, tāpēc, ja pieejama vecā un jaunā versija, skatīšos jauno, savādāk ir ar telenovelēm, kuru oriģinālus esmu redzējusi pirms rīmeikiem, un man ir patikuši, tad biežāk sanāk, ka rīmeika ietekmē sāku skatīties veco versiju.

0

42

Šausmas.. Jau 18 gadi pagājuši kopš telenoveles :O Traumējoši...

Gabriela Spānika dzied Krāpnieces dziesmu

+3

43

aNgeL написал(а):

Traumējoši...

Man traumējošāks šķiet Gabrielas izpildījums šai dziesmai :D Bet interesanti paklausīties kā dzīvajā dzied, paldies, ka ieliki :)

Bet sāk jau rasties sajūta, ka esmu veca kā pasaule :D

0

44

mmaarriiaa написал(а):

Man traumējošāks šķiet Gabrielas izpildījums šai dziesmai

Jāa.. Labi, ka viņa nedziedāja šo dziesmu telenovelē :D Bet par spīti visam pati dziesma nevar neizraisīt emocijas :)

0

45

aNgeL написал(а):

Bet par spīti visam pati dziesma nevar neizraisīt emocijas :)

Jā, bērnība, bērnība ataust atmiņā. Kad kāpu ārā no smilšu kastes, un skrēju skatīties sēriju :) Jaukas asociācijas ar vecajām labajām telenovelēm.

+1

46

Jā, kaut arī ar šodienas prātu saprotu, ka Krāpnieci, ja to rādītu tikai tagad, vairs neuztvertu ar tādu sajūsmu kā toreiz, bet gan diezgan kritiski, tomēr nenoliedzu, ka šī telenovele vienmēr paliks atmiņā par spīti visām ''blusām'' tās kažokā.

+2

47

+4


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » La usurpadora/Krāpniece (Televisa, 1998)