TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa


Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa

Сообщений 21 страница 40 из 63

21

- Tev jāatgriežas pie viņas... pie savas sievas...

Viņa pavēra durvis un izgāja.

0

22

Beto rekordātrumā pieskrēja pie durvīm un atvēra tās. Viņš ieskatījās Renatai acīs un teica:
- Kā gan es varu atgriezties pie viņas, ja manās domās esi tu, noslēpumainā sieviete!

0

23

Norkys написал(а):

Viņš ieskatījās Renatai acīs un teica:

(Lai viņš spētu ieskatīties viņai acīs, viņam vispirms būtu fiziski viņa jāaptur un jāapstādina. Nu lai rīkojas tak aktīvāk, dramatiskāk!!!!!!)

- Lūdzu, laid mani... - Renatas acīs bija asaras. - Nenodari man to... Nenodari to mums...

0

24

- Ko gan es nodaru mums!? Ko!?

0

25

- Ja tu neļausi man iet, tad... mēs abi t pēc tam nožēlosim... Atgriezies pie savas sievas... lūdzu...

Viņa izrāvās un skrēja prom...

0

26

Beto (jaunā, uzlabotā versija) skrien viņai pakaļ!
- Kā var nožēlot to, kas nav izdarīts!? Apstājies taču!
Panāk Renatu.

0

27

Nemaz nedomā apstāties...

0

28

Beto saķer viņu aiz rokas - nesāpīgi, bet pietiekami stipri, lai viņu apstādinātu!
- tev nav lieliska fiziskā forma!
Viņš koķetīgi teica.
Beto centās pielikt mazliet īsti nesaprotama humora kokteilim, kas saucās Renata y Beto...

0

29

(ko? nav lieliska fiziska forma. Nu bļin - par tādiem vārdiem Renata varētu arī apvainoties. Nu labi, tūlīt redzēsi)

- Ko? Un tev it kā ir baigā fiziskā forma? Un tu vispār esi baigais varonis, ja? - Renatā pamodās dusmas. - Tu esi tāds varonis, ka skrien pakaļ citai sievietei, lai gan esi precējies! Neaiztiec mani! nekad vairs neaiztiec!

Cenšas izrauties.

0

30

Beto neļauj viņai izrauties.
- Tu jokus nesaproti?

0

31

(oki, oficiāli paziņoju - Beto mani nokaitināja. Sorry, Norkys, bet nu joks viņam nesanāca un tagad jautāt, vai viņa jokus nesaprot ar biki stulbi. Viņš tikko paziņoja, ka viņa ir sliktā fiziskā formā. Lai kāda būtu sieviete, viņa vienmēr to uztver saasināti un kā apvainojumu).

- Pie velna, tu esi idiots! Nemaz nebrīnītos, ja tava sieva tevi nemaz nemīl!

Veikli iegāž viņam starp kājām, izraujas un steidzas prom.

0

32

albalonga написал(а):

(oki, oficiāli paziņoju - Beto mani nokaitināja. Sorry, Norkys, bet nu joks viņam nesanāca un tagad jautāt, vai viņa jokus nesaprot ar biki stulbi. Viņš tikko paziņoja, ka viņa ir sliktā fiziskā formā. Lai kāda būtu sieviete, viņa vienmēr to uztver saasināti un kā apvainojumu).

(es tak teicu, ka viņš nemāk jokot)

0

33

Beto ierāpo savā kajītē un sāk ienīst pats sevi par savu neizdevušos joku

0

34

( :rofl: )

0

35

tas par to rāpošanu vai par ko?

0

36

( oho veselam pārim atseviška tēma
tik ātri jau
jauki
ūn cik es zinu tas arī ir vienīgais cik necik pāris???)

0

37

Paiet vairakas minūtes. Renata ir bijusi pie kuģa apkalpes pieprasot, lai atver viņas kajīti, jo viņa ir nozaudejusi atslēgas, bet viņai savukārt pieprasa apliecinājumu, ka tā patiesi ir viņas kajīte. A viņas pase ir pludmales somā, kura palika Beto istabā. Viņa ir nikna un pārskaitusies, bet tomēr dodas atpakaļ uz Beto kajīti pakaļ savai somai.

Bez ceremonijām atver viņa kajītes durvis un ienāk.

- Ne, ne, neliecies traucēties. Izliecies, ka manis te nav! - Viņ ironiski, vēsi un pavēlošā tonī nosaka, lūkojoties apkārt pēc savas somas. - Pie velna, kur tu esi nolicis manu somu???? - Viņa zvēro dusmās, joprojām stāvot viņa priekša vien savā niecīgajā bikini, nosalusi, mikliem un izpūrušiem matiem....]

(Bļin, es nezinu - ja nu Beto joprojām neuztver majienu, tad nu vairs nezinu, ko darīt...)

0

38

pinocchio написал(а):

ūn cik es zinu tas arī ir vienīgais cik necik pāris???)

nu uz šo brīdi, izskatās, ka no šī pāra ir drupas...

vēl veidojas Tatjana ar Jose Armando

0

39

pinocchio написал(а):

cik es zinu tas arī ir vienīgais cik necik pāris???)

(vel Tatjanai un Josē Armando šķiet tur sāk kas veidoties... Izabelita un Maļinovskis jau pārgulēja... :D )

Norkys написал(а):

tas par to rāpošanu vai par ko?

(par visu to situāciju - nu Beto tāds kaut kāds nekāds tev sanāk. Dodu viņam šobrīd vēl pēdejo iespēju - ja ne, tad ne...)

0

40

Beto protams liekas traucēties.
- Piedod, par to formu. Kaut arī, savu sodu vismaz daļēji esmu saņēmis.
Viņš pienāk viņai tuvāk un cenšas pieskarties Renatas slapjajiem matiem...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa