TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa


Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa

Сообщений 41 страница 60 из 63

41

Norkys написал(а):

Tatjana ar Jose Armando

( oho
tas laikam ir tajā sarunās kas bija varen daudz un līdz ar to nebiju spējīga izlasīt
bet nu gan jau divas rakstnieces sadiegs saplucināto)

0

42

albalonga написал(а):

(vel Tatjanai un Josē Armando šķiet tur sāk kas veidoties... Izabelita un Maļinovskis jau pārgulēja...  )

( ak kungs dažiem te varen lieli apgriezieni runājot par došanos kopīgi uz gultu
eh
te jau atkal top māksla starp alablongas un palomas varoņiem???)

0

43

Viņam tuvojoties, Renata sāk atkāpties.
- neuzdrošinies pieskarties man! - Pavēlošā tonī. Tikai trīcošā balss viņu nodod.

0

44

Beto tomēr tuvojas viņai. Lēni, bet pārliecinoši...
- Nerunā, to, ko nedomā!
Beto cenšas savu seju pietuvināt Renatas sejai...

0

45

pinocchio написал(а):

te jau atkal top māksla starp alablongas un palomas varoņiem???)

(nē. Manā izpratnē šajā spēlē vēl nav māksla. Līdz tai tālu. Nu ne tā, kā Kriss un Jenifera - tas vispār bija kaut kas unikāls - fantastika... Tur jālūdz, lai paloma ieliek forumā to, ko Chris un Jenifera tur sadarīja - viņa toreiz pārkopēja. A šobrīd Palomai tik viena varone un man vispār nav bijusi neviena saruna ar viņu)

0

46

albalonga написал(а):

Tur jālūdz, lai paloma ieliek forumā to, ko Chris un Jenifera tur sadarīja - viņa toreiz pārkopēja

(Es labprāt izlasītu!)

0

47

albalonga написал(а):

(nē. Manā izpratnē šajā spēlē vēl nav māksla. Līdz tai tālu. Nu ne tā, kā Kriss un Jenifera - tas vispār bija kaut kas unikāls - fantastika... Tur jālūdz, lai paloma ieliek forumā to, ko Chris un Jenifera tur sadarīja - viņa toreiz pārkopēja. A šobrīd Palomai tik viena varone un man vispār nav bijusi neviena saruna ar viņu)

( nu es ceru ka drīz būs iespējams māksla
vismaz no tavas puses un no citu puses
un cerams arī būs pāri
jo šroreiz varen daudz vīrieši )

0

48

Renata

Atkāpjas, kamēr atduras pret sienu. Vairs nav kur mukt un kur atkāpties...

- Neuzdrošinies... - Viņa trīcošā balsī nočukst. Viņas acīs ir asaras.

0

49

Beto

- Es negrasos tev darīt pāri!
Viņš liecas tuvāk Renatai...

0

50

(drīz ceru ievest vienu vīrieti. :) A kur man likt Chris un Jenny??? Kādā sadaļā?)

0

51

( vēl viens vīrietis , pietiks pa t dianas sun;itim
tikkai tad viņš būs gejs
kaut erētukādreiz arī kādu geju pāri)

0

52

(nu, bļin, es vairs nespēju izturēt. beto ir bremze!!!!!!!!!!!!! Viņa priekšā stāv supersxīga sieviete vienā niecīgā slapjā bikini ar izpūrušiem patiem. Viņas balss trīc, viņa trīc... Bļin, kas viņš ir impotents vai!!!! Es jau kopš pasas viņas pirmās cenšanās gaidu, ka Beto viņu sagrābs un noskūpstīs, lai gan sākumā viņa neapšaubami pretosies, bet... Nu es nezinu - nu neuztvēra viņš nevienu mājienu, nu nevalda pār viņu instinkti. Viņš tikai stulbi joko un turpina kaut ko muldēt, bet nerīkojas... Nu nesanāk, nesanāk...)

- Tu jau dari man pāri... - Viņa nočukst, nespēdama izkusteties no vietas...

0

53

pinocchio написал(а):

kaut erētukādreiz arī kādu geju pāri

(tas būtu diezgan sarežģīti....)

0

54

Beto neļauj viņai pateikt līdz galam un noskūpsta viņu...

0

55

Norkys написал(а):

(tas būtu diezgan sarežģīti....)

( pasaule ir sarežģita)

albalonga написал(а):

(nu, bļin, es vairs nespēju izturēt. beto ir bremze!!!!!!!!!!!!! Viņa priekšā stāv supersxīga sieviete vienā niecīgā slapjā bikini ar izpūrušiem patiem. Viņas balss trīc, viņa trīc... Bļin, kas viņš ir impotents vai!!!! Es jau kopš pasas viņas pirmās cenšanās gaidu, ka Beto viņu sagrābs un noskūpstīs, lai gan sākumā viņa neapšaubami pretosies, bet... Nu es nezinu - nu neuztvēra viņš nevienu mājienu, nu nevalda pār viņu instinkti. Viņš tikai stulbi joko un turpina kaut ko muldēt, bet nerīkojas... Nu nesanāk, nesanāk...)

( nu parasti tā ir ja dikti ko gaida tad nav , beto varbūt grib rīkoties lēnām , pamazām neskūpstot nesen iepazītas sievietes kuras redzētas slapjā bikini)

0

56

Paloma написал(а):

Kādā sadaļā?)

(moš lomu spēļu arhīvā...)

(oj - nu nevar tā - noskūpsta. Noskūpsta, tas jau pabeigts proces... Noskūpsta un viss - ar to arī viss beidzies...)

Renata

Ar visu savu spēku atgrūž viņu un iesit pļauku no visa spēka!

0

57

(Norkys, piedod, bet man jau nagi niez izveidot sev vīrieša tēlu un izmēģināt roku pie Renatas  :blush: )

0

58

Paloma написал(а):

(Norkys, piedod, bet man jau nagi niez izveidot sev vīrieša tēlu un izmēģināt roku pie Renatas   )

(albalonga tikko iesmilkstējās...)

0

59

Paloma написал(а):

(Norkys, piedod, bet man jau nagi niez izveidot sev vīrieša tēlu un izmēģināt roku pie Renatas   )

( oho pie renatas
un man vēl doma vēlāk lai salā iskalao mačo
kam noteiki patiktu renatas augums)

0

60

Paloma написал(а):

Norkys, piedod, bet man jau nagi niez izveidot sev vīrieša tēlu un izmēģināt roku pie Renatas   )

(piedodu, Beto un Renata tāpat nekas nesanāk!)

Beto
- Tu esi pārāk mežonīga!
Beto ir gatavs mēģināt vēlreiz un atkal cenšas viņai tuvoties. Viņš zina, ka saņems vēl vienu pļauku, tomēr viņš satver Renatu aiz pleciem un skūpsta viņu vēlreiz.

(Ai, nu tas Beto tēls vispār tāds losīgs man sanācis...)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa