TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa


Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa

Сообщений 61 страница 63 из 63

61

Renata šoreiz neminstinās. Iegāž viņam pa kājstarpi un nogrūž uz grīdas.

- Tu esi īsts kretīns! īsts vīrieša patmīlības iemiesojums. Tu pamet sievieti tikai tāpēc, ka viņai ir bērns no cita vīrieša, lai gan esi solījis mīlēt un gādāt. Pie velna, tu pamet arī bērnu... Tu esi bezatbildīgs, egocentrisks idiots!!!!!! - Renatas balsī bija nicinājums.

Viņa pamanīja savu somu, piegaja un paņēma to. Viņa jau devās āra pa durvīm, bet vēl uz mirkli pagriezās un izspējās, noglāsot ar roku savu kailugurnu.

- Un starp citu - ESMU IDEĀLĀ FORMĀ!!!!!

Un Renata bija prom!!!!!!!!!!

0

62

{es labprāt tūlīt nogalinātu Beto, bet jāgaida līdz katastrofai... Ai, nu nesanāk man... Nesanāk! Ņemšu jaunu tēlu un ja nesanāks ar šo, pieteikšos par lasītāju :)

0

63

(Norkys, paņem kādu sievieti. pamēgināsim citādi - es piespēlēšu tev kādu savu veci. Moš apmainītās lomās mums labāk ies...)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Roberto kajīte - Renatas un Beto sarunu telpa