TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!


3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!

Сообщений 61 страница 80 из 948

61

Aleksejs.

Jau atradās krastā. Viņš (peredraznil) Evu:
-Es esmu glābta, es esmu glābta! Var būt Tu aizmirsi pateicoties kam, esi glābta? Es Tevi izglābu, starp citu, kad Tu aizmigi okeāna vidu.
Viņš jau bija diezgan nopietns. Aleksejs sāka izģērbties.

0

62

Eva
Šī briesmīgā nakts bija garām. Vētra, grimstošais kuģis, nogurdinoša peldēšana un cīņa ar viļņiem... Tas viss bija beidzies. Eva izjuta milzīgu atvieglojumu.
Viņa varēja būt mirusi, noslīkusi, bet nebija...
Ja Alekseja vietā būtu kāds cits, pašreizējo izjūtu iespaidā Eva būtu to apskāvusi. Bet nebija...
Eva izdzirdēja Alekseja vārdus, bet bija pārāk laimīga, apzinoties, ka stāv uz sauszemes.
-Ko? Nemuldi! Un es nebiju aizmigusi... Es zaudēju samaņu... – viņa teica, joprojām priecīgi vērojot apkārtni.
„Viņš vēl cer, ka es būšu viņam pateicīga?!”
Viņa pagriezās un gandrīz uzskrēja virsū Aleksejam.
-Ko tu dari?

0

63

Aleksejs.

-Nu, jā, kā tad... Tu vnk aizmigi, bet es visu nakti no pēdējiem spēkiem cetos neaizmigt, peldēt, turklāt pareizajā virzienā. Tu starp citu, vēlējies mirt.
Viņš turpināja izģerbties. Aleksejs jau bija bez žaketes, kaklasaites. Viņš sāka noģērbt kreklu.

0

64

(Gaby, es būšu pēc 18.00!)

0

65

(hihihi... esu darbā, bet Daņils atkal guļ... :D )

0

66

( palomai nepatīk gulēt pa dienu tā kā drīzķ viņa vienkārši kautko dara)

0

67

Eva
Vēroja Alekseju. Tad saprata, ka arī viņas kleita ir caurcaurēm slapja.
„Viņš var izģērbties, bet es taču nevilkšu nost kleitu!”
Prieks, kas bija viņu pārņēmis, pazuda.
„Jā, es izdzīvoju. Bet kopā ar šo....”
Eva kļuva nīgra.
-Ak tad baigais varonis atradās! .... Un ja tu būtu normāls vīrietis, tad, pat ja būtu mani izglābis, nebāztu man to sejā.
Bet tu to nespēj, tāpēc plāties, kamēr tev ir iespēja. – viņas balsī bija ironija un reizē arī sarūgtinājums.
-Un es negribēju mirt. ... Bet vispār,  domā ko gribi! Man vienalga!..
Eva pagāja tālāk.
Pēc kāda laika viņa atkal ierunājās.
-Ja reiz šis bija pareizais virziens, kā tu apgalvo, tad kur, pie velna, mēs esam?! Un kad mūs izglābs?

0

68

Aleksejs.

Evas vārdi viņu neaizskara. Pati ir nepateicīga, bet es vēl vainīgs. Vairs nekad viņu neglābšu.
Aleksejs jau izģērba kreklu (striptīzs turpinās :D), viņš sāka izģerbt bikses.
-Es nezinu. Starp citu, kur ir pārējie? Vai mēs esam vienīgie, kas izdzīvoja?
No šiem vārdiem, Aleksejs sarugtinājās. Protams, atrasties neapdzīvotajā salā kopā ar šo mežoni bija diezgan jautri, tomēr izdzīvot te ir gandrīz nereāli.

0

69

rubi написал(а):

Vairs nekad viņu neglābšu.

(:D Oj, nu dajot! Un par striptīzu.. :D)
Eva
-Nezini?! Neko citu jau no tevis nevarēja gaidīt! – viņa tomēr bija gaidījusi un cerējusi, ka Aleksejam ir kāda nojausma par to, kur viņi atrodas.
Eva pamanīja, ka Aleksejs turpina izģērbties.
"Vai viņš taisās palikt pilnīgi pliks?! Nekauņa!"
Viņa novērsās.
-Un kā lai es to zinu? – viņa neapmierināti atbildēja. -Tevis dēļ es pat nezinu, kur ir Jude un vai viņš maz ir dzīvs! ... Un Renata...

0

70

Tatjana
Viņi gāja uz priekšu un uz priekšu pa saules sakarsētajām smiltīm. Līča gals vairs nebija tālu, nokļuvuši tā galā viņi varētu redzēt jaunu salas daļu un varbūt... varbūt tur kāds būtu. Šķita, ka saule karsē arvien stiprāk un stiprāk, Tatjana jau vairs nesaprata vai tā tiešām ir vai arī tā tikai izliekas. Par spīti karstumam viņa pēkšņi sajuta ari aukstus drebuļus, kas sīkās trīsās pārņēma viņu no iekšienes. Gar acīm sāka peldēt melni plankumi un viņas solis palika nedrošs, elpa kļuva straujāka un seklāka, it kā viņai būtu grūtības paelpot.
- Jose Armando... - balss izskanēja gandrīz čukstā un Tatjana pamatīgi sagrīļojās, jūtot, kā apkārtējā pasaule aizpeld acu priekšā un saules gaismu nomaina tumsa...

albalonga написал(а):

(Paloma - tas bija fantastiski...)

(Paldies...  :blush:   oooj, es ierakstīju Tatjanu pirms izlasīju Renatu un tagad man ir jautri... :D  bet nelabošu neko, lai jau ir tik līdzīgi :D )
Daņiils strauji pielēca kājās un, ignorējot asās kustības izraisītās mežonīgās galvassāpes, satvēra Renatu, atbalstot viņu.
- Vienīgais, ko šobrīd vajag tev, ir atpūta. - Daņiils sāka vadīt Renatu uz vietu, kur pludmale pārauga eksotiskā mežā. Daņiils apsēdināja Renatu kādas lielas palmas ēnā un tad atgriezās saulē, velkot nost piemirkušo žaketi un kreklu un izliekot tos saulē žūt.
- Tikko manas drēbes izžūs, un tādā karstumā tam būtu jābūt ātri, tu varēsi pārģērbties.
Daņiils piegāja pie Renatas un ieskatījās viņas acīs, kas bija nedabiski spožas. Tad viņš pielika roku pie Renatas pieres un sejā parādījās raizes.
- Tu dedz kā ugunīs.
Daņiils jutās bezspēcīgs, viņš nezināja ko iesākt šādā situācijā, kā palīdzēt, ja apkāt nebija nekā citā kā vien mežonīga daba. Renata viegli trīcēja, drudža dēļ viņai droši vien sala, bet atstāt sivieti saulē būtu neprāts - viņa dabūtu ne vien drudzi, bet arī saules dūrienu. Daņiils lūdzās, kaut paša krekls ātrāk izžūtu, lai varētu to pārģērbt Renatai. Labākais, ko viņš šobrīd varēja izdomāt, bija dot viņai savu siltumu un daņiils cieši apskāva drebošo sievieti...

(alby, ceru, ka nepataisīju Renatu pārāk slimu  :blush:  )

0

71

gareds

sāka lēni mosties... sajuta dedzinoša sāpēs pierē, un uz muguras.
mazliet piepacēla galvu un lēno atvēra acis...
"pie velna , kur es atrodos" viņš nodomāja.
atbalstoties uz rokām viņš lēni piecēlās 8un palūkojās apkārt..
viņš sāka atcerēties pagājušās nakts notikumus...
viņš sev apkārt neredzēja nevienu dzīvu dvēseli...
- velns... jau takal... man patiešām nedrīkst braukt kruīzā..- viņš'skatoties uz blakus izmestajām kuģā atliekām teica
- nu ko ...- viņš askatās uz tuvumā esošajām palmām.- laiks ierīkopt mitekli.- viņš gāja uz tuvumā esošajām palmām.. meklējot vietu kur varētu uzcelt kaut ko līdzīgo teltij.

0

72

Renata

Atrāvās no viņa, it kā būtu iztrūcināta no tāda maiguma un rūpēm.

- Ar mani viss ir labi. Mums jādodas apskatīties, vai te ir vel kāds - varbūt kāds izskalots no kuģa.

Viņa palūkojās apkārt.

- Sala izskatās neapdzīvota.

Viņa atkal skaļi nošķaudījās.

- Nolāpīts...

0

73

Daņiils
- Ja gribi, es varu paskatīties, bet tev jāpaliek tepat. Pirmkārt, tu neesi spējīga veikt lielu attālumu un otrkārt, ja tu beidzot neizveseļosies, šī saaukstēšanās tevi novedīs kapā ātrāk kā kuģa katastrofas.
Daņiila balss nepieļāva iebildumus, arī skatiens bija stingrs un pavēlošs.

0

74

Renata

- Pie velna, kas tu tāds esi - dakteris, vai? Tagad nav situācija, lai te spēlētu džentlmeni. - Viņa kliedza, bet tad pieklusinaja balsi, jo saprata, ka nav arī īstais laiks spītēties. - Ja tu taisies atstāt mani te vienu, tad sameklē sausus koka zarus, sausu zali vai skaidas un divus kārtīgus akmeņus. Ja mēs netiksim pie uguns, tad pat saule nepalīdzes sasildīties...

0

75

Norkys написал(а):

Pēkšņi Marī uz galvas uzkrīt kokosrieksts un viņa bezsamaņā nokrīt

( :rofl: )

Jude beidzot pamana kādu dzīvu dvēeli uz šī salas un jūtas neizmērojami laimīgs.. Viņš dzird, ka sieviete saka, ka mēs mirsim un saka viņai:
- Mēs nemirsim, mūs izglābs!
Jude pamana, ka viņai uzkrīt uz galvas kokosrieksts, mazliet pasmīn un piesteidzas klāt sievietei..
Viņš viņu atbalsta uz savas rokas un vāji pļaukājot, jautā:
- Vai ar Jums viss ir kārtībā? Atjēdzieties taču..
Viņš uzreiz iedomājās par Evu.
"Diez kur gan viņa tagad ir, kas ar viņu ir noticis, vai viņa maz ir dzīva?!"

0

76

Marī
sāk raudāt (uzreiz manāms, ka mākslīgi)...
- Kā kaut kas var būt kārtībā, ka mēs esam šādos džungļos! Mēs mirsim no bada un slimībām!
Marī cenšas piekļauties tuvāk Jude un tēlo, ka viņai ir drebuļi.

0

77

Jude cenšas nomierināt bezpalīdzīgo sievieti:
- Nemirsim, neesiet tik pesimistiski noskaņota! Gan jau neesam vienīgie, kas ir izglābušies.. Varbūt ejot uz priekšu, mēs atradīsim kādu, kas vēl ir ticis laukā no trakās vētras..
Viņš neļauj piekļauties ievietei tuvāk, jo galīgi viņu nepazīst un viņš.. mīl citu!
- Esmu Jude, un jūs būtu?

0

78

Daņiils
- Es neesmu dakteris, bet tik daudz nu saprotu, ka tu šobrīd esi pietiekoši slima, lai nekur nevarētu iet.
Daņiilu izbrīnīja Renatas vēlme pēc uguns, viņam pašam karstums šķita ieskaujam visu apkārtni smacējošā skāvienā. Bet ja viņa tā vēlējās...
- Es to tūlīt izdarīšu, ja apsoli, ka paliksi tepat un sagaidīsi mani pēc tam.

0

79

Marī
nepadodas un cenšas tuvāk piespiesties Jude.
- Es jums jau vienreiz uz tā nolādētā kuģa teicu, ka esmu Marī. Un jūs... Jūs bijāt Džons!?

0

80

Jude
- Ēēēm, Džons? Nē, kas pie velna ir Džons? Esmu Jude! Ak, piedodiet, ka Jūs neatceros, man vienkārši uz kuģa tieši pirms negadījuma gadījās kautiņš ar vienu kretīnu.. Es dabūju smagu sitienu pa galvu..
Viņš no viņas pavirzās nost, paņem kokosriekstu un sāk dauzīt, jo viņu moka nebeidzamas slāpes..
- Nu taču, veries vaļā.. - viņš saka un cenšas dabūt vaļā kokosriekstu.
Kad to ir izdarījis, viņš padzerās, pasmaida Marī un tad saka:
- Varbūt iesim uz priekšu meklēt kādu? Kaut gan drīz jau būs nakts un mēs varētu pārnakšņot arī šeit un agri no rīta doties meklēt pārējos.
Jude nezin kapēc paliek jautrs prāts..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!