TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!


3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!

Сообщений 861 страница 880 из 948

861

albalonga написал(а):

viņam rubi vārdi dziļi pie vienas vietas...

(:D nu, paldies. :D Filmā Jacku tomēr reizēm mocīja sirdsapziņa. :D varēja vismaz pateikt, ka čūska ir neindīga, citādi Rubi te pārdzīvos. :))

Aleksejs.

-Es nevaru aizmigt. Šī un vispār visas pēdejas dienas bija tik piesātinātas ar notikumiem. Tomēr mums jāguļ.
Viņš apgūlās un pēc kādas pusstundas aizmiga. Sapnī viņam radās Eva, tad uzrodās Jude. Eva ir laimīga kopār ar Jude, bet ienīst Alekseju. Tad paradās Gareds, Eva tam smaida, nepievērsot uzmanību Alexam.
-Nē, nē, nē!
Aleksejs pamodās. Viņš jūtas briesmīgi.

0

862

Rubi.

-Paldies Dievam! Alfredo, nāc es Tev palīdzēšu.
Rubi palīdzēja Alfredo piecelties. Tas nebija viegli. Tad viņi gāja pa džngļiem, bet neviena nebija blakus.
-Pasēdi te. Es iešu, meklēšu citus. Tā būs ātrāk.

Džordžs.

Pamanīja Džonu.
-Opa! Sveiki! Bet kas Jūs esat?

0

863

Izabella

Arī bija vārgi iemigusi. Pamodās no Alekseja kliedzieniem un sabijās.

-Kas notiek???

Alfredo

-Nē, nē, neuztraucies, es domāju, ka ar mani būs labi.

Džons

Uz Džordžu.

-Sveiki. Es esmu Džons.

Отредактировано angelina (14.04.2008 22:44)

0

864

Rubi.

-Labi. Es tātad iešu. :)
Rubi aizgāja, bet ļoti pārdzīvoja par Alfredo. Viņa gāja pa džungļiem, bet nesatika nevienu. Tā arī gāja, gāja, kāmēr apmaldījās.
-Kur es esmu? Auuuu!
Viņa ļoti sabijās.

Alex.

-A! Kur?
Tad saprata, ka pamodināja Izabellu.
-Es, es... Man jāatvezina galva. Es iešu pastaigāties. Bet Tu paguli.
Aleksejs ātri izgāja un sāka pastaigāties gar okeāna krastu. Viņš domāja par Evu. Kāpēc es redzēju šo mežoni sapnī? Eva taču neinteresē mani. Vai tomēr? Nē, nē... Viņai patīk tas arestokrāts. Bet kāpēc es sapnī redzēju arī Garedu. Eva nepievērš viņam uzmanību. Tāpat kā man. Viņa tagad laikam izklaidējas ar Jude. Bet... Nē, kāda izklaidēšanas var būt ar šo kretīnu. Un vispār, kāpēc es pārdzīvoju. Viņai jādomā par mani, nevis man par viņu. Bļin, kur es noliku savu apģērbu? Aleksejs jau mēģināja atcerēties, kur viņš nolika savas mantas, kad pamanīja Evu, vienu un arī uz krasta. Sākumā viņs nodomāja, ka viņam murgojas, bet tad saprata, ka nē. Eva stāvēja un neredzēja viņu. Aleksejs pienāca viņai no aizmugures un uzmanīgi aizvēra viņai acis ar rokām tā, ka viņa to neredzēja.

Džordžs.

-Ciao! Es esmu Džordžs. Bet, kas Jūs esat? Es Jūs neredzēju uz kuģa, bet kā kuģa kapteinim, man vajadzētu zinat par Jums.
Džordžs uzmanīgi aplūkoja Džonu. Viņš bija diezgan savāds. Hmm.... Varbūt viņš arī ir tas slepkava?

0

865

Džons

-Es vienkārši spēju būt nemanāms.

0

866

rubi написал(а):

-Ciao! Es esmu Džordžs.

:D

angelina написал(а):

-Es vienkārši spēju būt nemanāms.

:rofl:

0

867

gardes

pamostas..
paskatās apkārt un redz ka teltī guļ tikkai jude

"laikam eva izgāja ārā"viņš pie sevis ndomā

izlien no telts ārā izstaipās. paskatās apkāt meklēdams evu. ierauga tālumā divus cilvēkus.

"varbūt tur ir eva"viņš nodomā un iet uz to pusi.

netālu no viniem apstājas un sāk vērot - viņam ir aizdomas ka tur stāv aleksejs.

0

868

Jude pamostas, jo viņam deguns ir ciet.. Arī kakls sāp.. Galva dulla.. Izberzē acis un ierauga, ka ārā spīd saule. Pamazām izklunkurē ārā no telts un iegāžas smiltīs, kas nu jau ir sausas un siltas.. Viņš pieceļas un neredz ne Evu, ne Garedu..
"Tākā sāk gribēties ēst.." viņš paberzē vēderu un nodomā.
Jude ieiet aiz telts redzamajos džungļos un pamana tur banānkoku..
"Ai nē, tikai ne atkal banāni.. Būtu kautvai mango.."
Viņš atceras ceļu, pa kuru iepriekš bija gājis pēc mango, tapēc sāk klunkurēt kā piedzēries..
Aizklunkurēdams līdz strautiņam viņš apsēžas uz lielā akmens.. Paņem ar plaukstām ūdeni uz padzeras..
Aizklunkurē atpakaļ līdz teltij un apsēžas ēnā zem palmas..

0

869

Rubi.

Klejo, klejo. Tad pamana kādu vīrieti pie telts.
-Paldies Dievam! (Jude) Jūs mani nepazistāt. Es esmu no kuģa. Mani sauc Rubi de la Fuente. Manu draugu iekoda čūska. Es nezinu ko darīt, meklēju palīdzību. Vai Jūs varētu iet man līdzi?
Viņa ar cerību paskatījās uz Jude.

Džordžs.

-Nemanāms? Kādēļ?
Laikam viņš arī ir slepkava.

0

870

Ragana написал(а):

(Ludzu, neuzskrieniet neviens Evai virsū!)

(cik sapratu, uz Alexu tas neattiecas. Vai tā? :)))

0

871

(rubi... :D Nu bet prieks, ka tu tomēr pamanīji to uzrakstu... :D Ai, labi. ;) Vispār attiecās gan, nu bet labi. Projehaļi. ;))

Eva
Vēroja okeanu. Tagad tas bija pavisam mierīgs. Un arī Eva bija pavisam mierīga. Saule patīkami sildīja, tāpēc viņa bija tādā kā pusmiega stāvoklī.
Tad pēkšņi viņas acis kāds aizvēra. Eva satrūkās no pārsteiguma. Tad īsi iesmējās un svētā pārliecībā, ka tas ir Jude, pagriezās pret cilvēku.
"Tik maigs pieskāriens var būt tikai Jude. Vai arī Garedam, ja viņš nolēmis paspēlēt, bet..."
-Jude? – viņa joprojām smaidīja, bet smaids vienā mirklī izdzisa, kad Eva ieraudzīja savā priekšā Alekseju.
-Tu?!!! – viņas seja momentāni kļūst dusmīga.
“Un bija tik skaists dienas sākums!...”
-Ko tev vajag?

Отредактировано Ragana (15.04.2008 15:52)

+1

872

Aleksejs.

(:O Es sapratu, ka tas bija mājiens Alexam. :rofl: Ups... :D Sabojāju te visu. :blush:)
-Surprise! :D
Viņš atradās tik tuvu Evai, tāpēc cieši to pietuvināt sev nebija grūti.
-Vai sailgojies, mīļā?
Viņš apburoši pasmaidīja, un pirms Eva paspēja kaut ko atbildēt, noskūpstīja viņu, kaislīgi, cieši viņu apskāvot ar savām stiprajām rokām. Viņš sajūta Evas lūpas, viņas ķermeni. Tas bija ļoti patīkamas sajūtas.

+1

873

(Neko tu nesabojāji! ;) :kiss:)

Eva
Viņa nepaguva neko izdarīt, kad Aleksejs bija viņu jau sagrābis un noskūpstījis pret viņas gribu.
Viņa to nemūžam neatzītu, bet šie skūpsti... Tie bija īpaši pat neskatoties uz to, ka Eva nevarēja ciest Alekseju un pavisam noteikti nevēlējās, lai viņš viņu skūpstītu.
Eva uzreiz sāk pretoties un rauties ārā. Tomēr tas viņai neizdodas, Aleksejs viņu tur pārāk cieši.
Vienīgais, ko Eva panāk, ir tas, ka viņa izbeidz skūpstu.
-Izbeidz! Nelieti! – no Evas iepriekšējā miera nav ne miņas.
Taču viņai pretī jopojām atrodas Alekseja pašapmierinātā fizionomija.

0

874

Ragana написал(а):

Taču viņai pretī jopojām atrodas Alekseja pašapmierinātā fizionomija.

(:rofl:)

Alex.

Eva beidza skūpstu, tas nepatīka Alexam, tāpēc viņš atkal viņu noskūpstīja.

0

875

Eva
Aleksejs atkal sāk viņu skūpstīt.
„Tas nu reiz ir par traku! Ko tas riebeklis iedomājas?!”
Kad Aleksejs uz brīdi atslābina tvērienu, Eva atbrīvo savas rokas un iebelž Aleksejam.
-Laid vaļā, kretīn!!!!! – viņa beidzot izraujas.
Eva saraustīti elpo, viņas acīs kvēlo naids un dusmas. Nospriedusi, ka nav vērts ar viņu ilgāk runāt, viņa sāk soļot tālāk gar pludmali.

0

876

Aleksejs.

Sekoja Evai.
-Kas notika, mīļa? Es domāju, ka Tu jau sailgojies pēc maniem skūpstiem. tev manis pietrūka?

0

877

Eva
Turpina spītīgi soļot un ignorē Alekseju.
Domās viņa lād viņu visos iespējamos veidos. Evai liekas, ka šobrīd viņa par varētu viņu nogalinat, lai tikai Aleksejs liek viņu mierā.
Pēc kāda laika Eva neiztur, apstājas un pagriežas pret Alekseju.
-Tev vēl neapnika?! Atšujies!!!
Eva pamana tālumā kādu cilvēku. Tas varētu būt Gareds. Nez ko dara Jude?
“Nolādēts!”
Eva sāk soļot atpakaļ uz telts pusi.

0

878

Aleksejs.

Ar roku apturēja Evu.
-Stāvi! Tu neizgulējies? Nevajaga psihot. Tev tas nepiestāv. Agrāk grumbas parādīsies.

0

879

Džons

-Jūs pārāk daudz jautājat.

0

880

Eva
Centās piespiest sevi nomierināties, bet nevarāja.  Aleksejs viņu spēja novest līdz histērijai ar pāris vārdiem. Un viņš jau bija pateicis daudz vairāk!
Eva apstājās, izrāva savu roku no Alekseja rokas.
„Stāvēt? Kā tad!...”
-Protams, ka es neizgulējos! Vai tad šajā salā vispār ir iespējams izgulēties?!...
„Es nepsihoju!!! Idiots!”
-Idiots! - Eva atsāk soļot.
"Maita tāds!"
-Ne jau tu tagad lemsi, kas man piestāv un kas - nē!!!!
Pēc grumbu pieminēšanas Eva strauji pagriezās pret Alekseju.
Viņa pavēra vaļā muti, itkā viņai trūktu gaisa. Bija redzami viņas cieši sakostie zobi, kas liecināja par augstāko dusmu pakāpi. Tā neko arī nepasakot, viņa gāja tālāk.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!