TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!


3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!

Сообщений 901 страница 920 из 948

901

Carloss

Sēž un lūkojas tālskatī, kurš bija vienā no izskalotajiem chemodāniem, tālumā uz okeānu. Bet nekā. Neviena kuģa vai laivas, vai lidamašīnas. Nekā. Pie velna, vai tiesām neviens viņu nemeklē?
Pēkšņi kaut kas pazib tālskatī. Viņš spēji pagriež to atpakaļ un tad ierauga. Tur ir kaut kas ūdenī un kustas.
- Pie velna!
Viņš atkal skatās un tas ir cilvēks. Neapšaubāmi. Kādus 50 metrun no krasta. Carloss nomet tālskati un skrien iekšā ūdenī, bet viņam jāpeld vel krietns gabals, jo tas nav tieši priekšā, bet tālāk salas līkumā.

(Carloss Izabellu pamanīja)

0

902

Eva
Alekseja dēļ viņa tomēr joprojām jūtas aizkaitināta. Un tagad vēl Gareds izvairās no atbildes...
Viņa apstājas, paskatās, vai kas nav noticis un iet talāk.
„Atkal jau viņa stulbā spēlīte!”
-Ja es jautāju, tad laikam interesē. Vai arī tu domā, ka jautāju kaut ko tikai jautāšanas pēc? 
Eva jūt, ka sirdsmiers joprojām nav atgūts. Un viss dēļ tā uzpūtīgā idiota!

0

903

gareds

atkal iet blakus evai
-nu jajau tu gribi zināt...- viņš iesāka smīnot- tad es tev pateikšu.. uz kuģa viņš man kārtīgi bija apnicis.. un tagad vienkārši bija izdevība viņam sadot- viņš smejoties pabeidza
slepus vēroja evas reakciju

0

904

Eva
„Vienkārši izdevība atstāt uz mani iespaidu. Tu mani nepiemānīsi.”
-Nez ar ko tad viņš tev tik ļoti apnika? – Eva smaida.
„Varbūt ar to, ka  iejaucās un izrādīja man savu uzmanību tavā priekšā?”
Šī doma viņu uzjautrina un Evas noskaņojums pamazām uzlabojas.
-Ak, nu labi. Es vairs negribu par viņu runāt. Tādu uzmanību viņš nav pelnījis. Labāk pasaki, Jude vēl gulēja, kad piecēlies?

0

905

Izabella

Paslīd uz akmeņa un krīt ūdenī. Bet nemaz nepretojas tam, viņa nemaz necenšas izbāzt galvu virs ūdens.

0

906

rubi написал(а):

Mani arī tas interesē. :D Jude, kur Tu esi? :) Rubi lūdza Tavu palīdzību. :))

Pardon, nepamanīju.. :blush:

rubi написал(а):

Rubi.

Klejo, klejo. Tad pamana kādu vīrieti pie telts.
-Paldies Dievam! (Jude) Jūs mani nepazistāt. Es esmu no kuģa. Mani sauc Rubi de la Fuente. Manu draugu iekoda čūska. Es nezinu ko darīt, meklēju palīdzību. Vai Jūs varētu iet man līdzi?
Viņa ar cerību paskatījās uz Jude.

Jude sadzird, ka kāds ar viņu sāk runāt.. Viņš paceļ galvu, bet saule viņam spīd acīs.. Viņš pieceļas un ierauga skaistu būtni sev priekšā (Rubi)..
- Labdien. Esmu Jude. Prieks iepazīties..
Sadzirdējis viņas jautājumu, Jude atbild:
- Es nezinu, ko mēs varētu darīt.. Parasti, ja iekož čūska, ir jāuzliek žņaugs.. Bet šeit tādu nav.. Varētu pameklēt kādu liānu, vai ko tādu, ar ko nosiet, lai inde neizplūst pa asinīm..

0

907

Carloss

Peld straujiem, spēcīgiem vēzieniem. Beidzot sasniedz Izabellu, kura pazūd zem ūdens. Ienirst un par spīti sāer acis, ierauga Izabellu, satver un uzvelk augšā virs ūdens...

0

908

Izabella

Nobijusies. Viņa vairs nebija viena. Kad viņas galva beidzot bija virs ūdens, viņa dziļi ievilka elpu un sāka klepot. Tad atvēra arī acis un centās saskatīt - kas te ir.

0

909

GaBy написал(а):

Pardon, nepamanīju..

(es tā arī sapratu, tāpēc pajautāju ;))

Rubi.

-Es arī esmu ļoti priecīga ar Jums iepazīties.
Rubi pēta Jude - izskatīgs, ļoti jauks un pieklājīgs. Tas ir viņas ideāls. :D
Rubi skumji pasmaidīja Jude.
-Skaidrs. Tātad mums jasameklē kāda liāna.
Viņa pagāja kādus soļus tālāk, meklēdama liānu, kad pēkšņi nokrita, aizķeroties aiz koka saknes.
-Auč!

Aleksejs.

(Khe, khe! Jus pat nedevat ALexam iespēja piekaut Garedu. :D :D :D Kā arī Alex nevarēja neko piebilst. :( Nu, kā vēlaties)

Aleksejs piecēlās. Viņu pārsteidza šīs sitiens. Jau atkal viņš saņema no kāda šīs sievietes vīrieša. Kādēļ skaidīt viņai pakaļ?! Eva tik un tā nepievērš man uzmanību! Turklāt te divi vēl te jaucās. Hmmm... Vēl viena ņūņa, kura uzdrīkstējas man iesist. Bļin, Eva aizgāja viņam līdzi. Lai ej...
Aleksejs bija dusmīgs, tomēr viņš piecēlās, notīrīja rokas no smiltīm un aizgāja uz džungļu pusi.
Man jāmeklē Izabella.

Džordžs.

-Labi, labi.
Viņš pasmaidīja.

0

910

Carloss

- Viss ir labi! Es tūlīt tevi izvilšu!

0

911

Izabella

Joprojām elpu velk ļoti strauju.

-Varbūt tomēr labāk būtu bijis mirt...

0

912

Pludmalē tiek izskalota dzeltena gumijas laiva. Tā atdurās pret krasta smiltīm. Laiva daļēji pilna ar ūdeni. Iekšā guļ Linkolns bez samaņas. Viņš ir ievainots un izvārdzis. Bet viņs nav viens. Lai arī pārguris un novārdzis, pirmais atžirgst Mazais princis. Viņš laiza Linkolna seju, bet Linkolns nemostas. MP izlec no laivas un riedams skraida pa pludmali, bet ik pa brīdim atkal atgriežas laivā, nepametot Linku.

0

913

Carloss

Neklausās viņā, bet peld, vilkdams sievieti uz krastu. Viņa laikam šokā.

0

914

Izabella

-Kas jūs esat?

0

915

Carloss

- Hmm... Saldumiņ, tagad nav īstais laiks, lai iepazītos...

Krietnu brīdi vēl peld, vilkdams sev līdzi Izabellu. Nu smagi viņs nopūlējies, bet viņam vel spēka gana - ne velti viņš katru dienu divas stundas pavada trenažieru zālē. Nu pavadīja, pirms nonāca uz salas. Bet uz salas viņš arī visu laiku kustas un strādā - būvē būdu.

Corloss iznesa Izabellu krastā, bet nenolika uz zemes. Viņš nesa viņu prom uz savu lapu telti. Speka viņam pietika. Lai gan sieviete bija gana liela. Viņs bija nēsajis pavisam vieglas, bet bija arī staipījis reāli smagas. Šī bija tāds kā zelta vidusceļš - nesot viņu jūti savu muskuļu darbību, tomēr nejūti to sapes. Hmmm... Super... Beidzot viņš vismaz nav viens uz šīs salas.

Noliek Izabellu lapu teltī uz lapā enā un apsēžas blakus. Smaidot iedod viņai ūdens pudeli.

0

916

Izabella

Paņem ūdens pudeli, bet nespēj padzerties. Pār vaigiem bez apstājas līst asaras. Beidzot viņa uzmanīgāk apskata šo vīrieti. Asaras steidzīgi noslauka un klusējot lūkojas uz viņu.

Отредактировано angelina (18.04.2008 22:37)

0

917

Carloss

- Nu neraudi, saldumiņ. Esi sauszemē un drošība. Nesatraucies. Murgs ir garām. Paklau, tev ir auksti. Es atnesīšu tev ko siltu.

Iziet no telts.

Sieviete gan izskatās nomocīta un raudulīga, bet ja savāktos - būti tīri tā ok. Galu galā viņš ir gulējis pat ar pavisam drausmīgām...

0

918

Izabella

Viņai šis vīrietis nepatīk, Izabella jūt vēlēšanos iet prom. Bet uz kurieni? Kad viņa bija nolēmusi darīt tam visam galu, atradās, protams, kāds, kas patraucēs...

0

919

Carloss

Ienāk ar lielu vilnas džemperi un kaut kādu jaku. Nieliecas, pats pavelnieciski saslien Izabellas rokas gaisā un uzvelk viņai džemperi.

- Nu re - tā būs labāk. Liec galvu te uz lapu spilvena unkājas apsedz ar jaku. Tev jāizguļas un jāatgūst spēki. Klau, bet tu noteikti vai mirsti badā. Es tev kaut ko sagādāšu, bet tu paguli.

Jau dodas ārā no telts, bet tad pagriežas.

- Bet kā tevi sauc?

0

920

Izabella

Joprojām skatās uz vīrieti.

-Izabella. Un es labprāt uzzinātu arī tavu vārdu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » 3. La Isla de Santa Muerte - SĀKUMS!!!!!!